16 mesačný chlapček nechce jesť

bumbajka33
5. dec 2014

ahojte mamičky mám 16 mesačného chlapčeka a už tretí deň mi odmieta papkať pije len čajík čajík a čajík,mliečko vypije len poobede pred spaním a večer,inak mi nechce vôbec nič ani jogurt ani varené jedlo,no vôbec nič.má 12 zúbkov tak neviem či je to z nich,ale som už zúfalá lebo je aj dosť mrzutý,poradte mi či to je normálne alebo čím to je a čo mám robiť,dakujem.

katarina644
5. dec 2014

@bumbajka33 ahoj, nerastu mu zubky, alebo nie je prechladnuty?

bumbajka33
autor
5. dec 2014

môže byť aj to že je prechladnutý odo mňa lebo ja som chorá mám strašný soplík a nemám ani hlas

siska53
5. dec 2014

@bumbajka33 mozu to byt dalsie zubky,ale skor to,ze sa nakazil..moze mat afty v pusine,moze mat zapalene hrdielko (prednedavnom som to mala s 2,5r.)..nema plny nostek? Ze by hlieny zatekali.. Zbehni k dr.,nech mu to vsetko skontroluje...nam zabrali az atb kvapky do nosa,lebo ona uz vyse tyzdna hrozne jedla,ledva pila,ja i syn sme boli tiez chori na atb,tak som ziadala dr.,hoci crp bolo negativne,nech nam aspon kvapky do nosa da,lebo ly sme mali moraxellu. A pomohlo,asi po 3dnoch kvapkania sa rozpapala.

diablikovci
5. dec 2014

@bumbajka33 AJ moj ma 16 mes. a uz mame 16 zubkov a idu nam posledne stolicky a ani moj nechce velmi papat, ale ja som ani nenutila na papanie niekedy 3x vypil mlieko a 1 jogurtik zjedol a nic viac a ked je hladny tak uz vie povedat mnam mnam 🙂 Davala som pozor nato aby aspon mal tekutiny.

seemani
5. dec 2014

@diablikovci
@bumbajka33 baby nebláznite, toľko zubov?? my máme 17 mesiacov a 7 zubov..nie je to málo? inak vo všetkom skôr napreduje,len tie zúbky ako pozerám idú nejak pomaly.oproti vám

junova
5. dec 2014

@seemani Môj má 16 mesiacov a má 8 zubov.

siska53
5. dec 2014

@seemani nema ich malo..moje deti v tom veku tak mali asi po 4-5zubkov. Synovi vysiel prvy v 11.m.a dcere presne v den 1.narodenin...a dlho-predlho mala len ten 1 horny. A teraz ma presne 2r.a8m a este jej chybaju posledne 4stolicky. Co je v poho,lebo od zaciatku jula sa jej zacalo predierat 6zubov naraz postupne..najskor dva,tie len vykukli a nic,potom dalsie dva asi o mesiac,spolu vsetky nejak do polovice podrastli a konecne sa pridali aj dolne dvojky a nejak zaciatkom oktobra dorastli konecne vsetky. Do 27.m. Mala len 10zubov.

sam2
5. dec 2014

@seemani moj ma tiez skoro 16 mesiacov a ma 9 zubkov. Je to vsak strasne individualne, tak ako vsetko. Kazde dieta je ine.... kamoskin maly mal v 15 mesiacoch uz vsetky...takze klud 😉 vsetko je v najlepsom poriadku 😎

sense
5. dec 2014

no moja ma 19 mes. do roka mala 3zuby potom dlho nic a za posledne tri mesiace jej vyslo 13zubov....uz jej chybaju len zadne stolicky...ale odtrpeli sme si to riadne...a ked jej sli zuby nikdy poriadne nejedla nespala, len mrncala