Ako sa zbaviť streptokoka v nose?

lucintus
20. nov 2018

Ahojte! Som už zúfalá ! A to doslova.
Syn 4 rocny ma dookola streptokoka v nose
Každé 2 týždne zelené hnusne sople z toho nadha hrdlo a teploty.
Prelieceny pamykon alebo uniflox. Dr. mu nechce toľko dávať lokálnych atb lebo z toho aj ta imunita nebude Ok.
Sme v kolektíve ako jediný stále chorý.
Všetci doma mame porobené vytery a nikto z nás to nemá ani babka ani dedo čo sú s nami v kontakte najčastejšie.
Trápi ma to používame aj morskú vodu dokonca aj mame koloidne striebro.
Inhalujeme sa 2 krát denne
Prosím poraďte mi niekto fakt je to na nervy.
PS : imunitu mame slabú riešime inunologa a alergológia.

hivanik
20. nov 2018

@lucintus ....vyskusajte kapucinky a koloidne striebro by som pouzivala dalej

milus777
20. nov 2018

Na take bakterie v nose je vyborny citricidal. Ale kvalitny co obsahuje spravne naridene mnozstvo. Ja pouzivam od firmy higher nature...pozri na stranku http://m.liecivemasti.com/products/citricidal-g... pozor do nosa sa pouziva vzdy zriedeny s vodou

lucintus
autor
20. nov 2018

@milus777 ďakujem ti krásne idem to pozrieť 🙂

lucintus
autor
20. nov 2018

@milus777 majú to vypredané 😞

lucintus
autor
20. nov 2018

@hivanik ďakujem 🙏❤️

gabriellka
20. nov 2018

mojim deťom pomohlo iba vybrať nosné mandle. vybrali im s nimi všetky "zvieratká" čo mali v nose. len bol problém objednať, nakoľko dieťa nesmie mať sopel ked ide na zákrok. nakoniec sme boli cez leto. naplánovala som to tak že sme boli pri mori, hned ked sme sa vrátili rýchlo predoperačné a týždeň na to zákrok. u nás bola frekvencia asi 3 dni ok a 2-3 týždne sopel

gemelos
21. máj 2019

@lucintus prosím ťa, ako ste na tom teraz? ako ste nakoniec postupovali?

lucintus
autor
21. máj 2019

@gemelos nakoniec sme išli k alergoimunologovi.
Na testy.
Oslabená imunita dostal imunor ( veľmi nám pomohol) s chorobami sme skončili s prišli mu na to že je silný alergik na roztoče nábeh na astmu.
Dostal lieky na alergiu a keďže roztoče sú všade hlavne aj v škôlke koberce a vykurovacie obdobie bolo pre nás veľmi náročné tak je to omnoho lepšie.
Choroby prestali. Vraj aj preto ten noštek stále bol v takom stave lebo mal oslabenú imunitu z dôvodu neliecenej alergie.
Takze konečne od novembra nie je chorý ❤️🤗

gemelos
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blondinka7620
13. máj 2023

@lucintus Dobry den.Nam teraz tiez zistili zlateho streptokoka v nošteku.Maly ma 4 roky.A uz mame horučky 4 dni.Poradte co na to.Mize mat aj z toho stale horučky.Dali nam iba uniflox.