Aktovka Belmil

mertovka
2. júl 2012

Ahojky, na netu jsem narazila na školní aktovku značky Belmil. Zjistila jsem, že je hodně prodávaná na Slovensku. V Česku jsem ji moc neviděla. Máte někdo s touto taškou zkušenosti? Na fotkách vypadá velice hezky, jen nevím, jestli nepatří spíš do těch menších. Dcera měří 130cm a váží 25 kg, takže žádný drobeček! 🙂
Líbí se nám Hama, ale upřímně se mi nechce dávat 3 000,- Kč (120,- Eur) za aktovku. Může mi někdo poradit?

etinka
4. júl 2012

Ahojky, mám doma taky malého školáčka, co v září nastoupí do první třídy a Ježíšek nám donesl batoh Emipo. Je to český výrobce, vyrábí klasické aktovky i batohy a jsou designově moc pěkné, pro kluky i holky 😉 . Zkus juknout na www.emipo.cz.. Cenově jsou v rozmezí 1000-1500Kč, jsou lehoučké.....

Náš školáček má 122cm a 20kg 🙂 , takový čahounek hubený 😉

etinka
4. júl 2012

Ještě doplňuji, že u nás Ježíšek nakupoval tady : www.školní-batohy.cz, skvělý obchůdek, mohu jen doporučit, byli jsme moc spokojeni 😉

Na ty batohy Belmil jsem se dívala, připadají mi hodně podobné těm od Emipa. Na těchto druhých stránkách najdeš i vyšší batohy, vhodně pro větší děti 😉

etinka
4. júl 2012

Opravuji: www.skolni-batohy.cz 😉

simsalabim
5. júl 2012

@mertovka nam sa pri starsej dcere osvedcila topgal, s belmil skusenost nemam... mladsia ma teraz 6,5 roka a 16kg a tasku zatial vybratu nemam. Prave topgal sa mi zda pre vacsie, pevnejsie deti, nie pre takych drobcov, ako je mladsia ...

evabb35
5. júl 2012

@mertovka Tiež doporučujem EMIPO. Ľahký praktický školský batoh. Už aj vodu mi v tom školskom batohu malý žiačik doniesol a zošity, peračník pritom ostali suché. Nebudem tu rozpisovať prípady, kedy mamičky kúpili peknučké školské batohy a veru stačil jeden vyliaty džúsik v batohu a všetko čo bolo v batohu sa muselo sušiť. Neľutujem kúpu. Doporučujem najmä pre drobnejších útlych žiačikov. Topgal nám bol priveľký a ťažký.

miawa
7. júl 2012

Taky jsme měli drobného prvňáčka. Měl taky tuším 18kg, když šel do první třídy. 🙂

Tři roky nám posloužil batoh Cool. Takže tip pro drobnější děti. http://www.coolbag.cz/13-batoh-cool

Teď půjde do čtvrté a máme vybraný Topgal, konkrétně tenhle: http://www.topgal.cz/batohy/skolni/chi-607/
A Topgal je pro větší, vyšší děti určitě super. 🙂

blisbinka
4. júl 2013

V září jdeme do rvní třídy a já už nejaký ten pátek zkoumám na netu různé batohy pro syna.. Na netu se mi EMIPO docela líbilo, ale v reálu je to spíše podprůměr..Členění batohu dobré, ale OTŘESNĚ 😢 😢 řešená záda -jakoby plastová, nijak dobře vypolstrovaná-JEŠTĚ ŽE JSEM NEKOUPILA!! Nejlepší je Topgal, ale ještě lepší je Vámi zjištovaný Belmil. Jednak nejlehčí a i nejkvalitněší. Můžu jedině doporučit... 🙂 🙂 🙂

evabb35
5. júl 2013

@blisbinka my máme EMIPO a dobré skúsenosti máme. Členenie dobré. Zmestí sa do tej tašky všetko - veľmi dobrý rozmer. Takže nemusí nosiť v druhej taške zrolovaný vypracovaný projekt a podobne. Veľmi praktické je, že vo vnútri tašky je plast, ktorý sa dá umyť. Dieťa mi v tej taške už aj vodu donieslo /v tom prednom vrecku/ a zošity, peračník zostali suché. V daždi, počas sneženia nepremoká, netreba navliekať pršiplášť. Záda - zatiaľ čo na iných taškách, tých podľa teba krajšie vypolstrovaných sa po roku - dvoch záda dolámu a rodičia musia kvôli tomu kupovať novú tašku, tak mi toto riešiť nemusíme. Keďže detičky majú tašky ťažké, tak ich nosia najčastejšie na chrbte rodičia. Jasné, že dizajn, tašky nie je taký vymakaný ako na iných značkových taškách z vyšších cenových relácií, ale taška slúži dobre. Navyše je ľahšia ako TOPGAL.

mirush581
14. aug 2013

@blisbinka my tiež máme Belmil - koníka 🙂 🙂 fakt môžem iba odporúčať, cena aj kvalita je SUPER. my to máme z http://www.ramina.sk sme kupovali aj peračník a vrecúško a dopravu sme mali zdarma.

poupe
17. aug 2013

Já koupila dceři batoh Emipo a zdá se mi dobrý, objednala jsem jí k tomu sáček na bačkurky, ale nevím jak jí ho tam připevnit aby ho dokázala sundat a nandat, poradíte? 😉

janalabaj
8. nov 2013

my mame belmil, kupovali sme preto tuto tasku, lebo dcera je drobcek. teraz je druhacka, vseto sa jej tam zmesti, je to pevna taska na chrbat, perfektna udrzba, aj pre druhu dceru budeme kupovat tuto znacku. topgal je nam velky 🙂

lucena
8. nov 2013

Ahoj, tak vybírám aktovku pro holčičku, zkoušela si topgal, ale měla batoh až pod prd.., je prostě drobek, belmil si zkoušela a byl ji o.k., jen jsme tam byli ve spěchu a nezkoušela si aktovku otevřít, jde to dobře a lehce? napíšete? děkuji

andrea78
8. nov 2013

@lucena ahoj, aj my sme kúpili belmil, bola to jediná taška, ktorá synovi perfektne sadla, ľahká, rozmerovo k nemu akurát (117cm/17,5kg), rozopať to vie sám, predavačka ho to naučila kým sme vyberali model. skúšali sme všetky značky dostupné na trhu, vybrali sme belmil a sám syn si ju vybral tiež, hoci nevie, že ju dostane pod stromček, len sme akože skúšali 🙂

erickam
8. nov 2013

@lucena ahoj téma je už staršia 🙂, ale mi sme synovi kúpili aktovku belmil teraz v septembri a sme sňou nadmieru spokojný, hlavne v tom že lahko sa dá otvoriť, hneď sa mu otvorí celý priestor, ktorý má priehradky a nemusí rozipsovávať plno vačkou a hladať kde vlastne čo dal, ja za seba určite belmil odporúčam

lucena
8. nov 2013

@andrea78 děkuji moc, byla jsem nejistá a hlavu už jsem z toho všeho měla jak boaloun🙂 a Vy jste mě utvrdila, že má "jěžíšek" donést pod stromeček belmil 🙂 děkuji 😵

lucena
8. nov 2013

@erickam děkuji moc, byla jsem nejistá a hlavu už jsem z toho všeho měla jak boaloun🙂 a Vy jste mě utvrdila, že má "jěžíšek" donést pod stromeček belmil 🙂 děkuji 😵

erickam
8. nov 2013

@lucena rado sa stalo, je to hlavne skúsenosť a spokojnosť, mne tiež radili topgali určite sú kvalitné a vzladom na to že si poznám syna - polepetka tak je pre neho lepšie otvoriť celý priestor naraz ako by mal hladať a stále rozopínať zipsy v jeho veku 🙂

zuzik.3
10. nov 2013

@lucena já můžu belmil také doporučit. Zkoušeli jsme všechny možné značky, tato se mi zalíbila na netu a jen náhodou jsme našli poslední kus v jednom papírnictví, když jsme byli na výletě a sedla naprosto suprově. Já bych třeba u otevírání brala takové to poutko za které se to vytáhne, ale i tak si ji otevírá sama a lehce 🙂

lucena
11. nov 2013

@zuzik.3 děkuji moc za radu 🙂

regina76
22. júl 2014

Mame tasku Belmil a sme spokojny.Dcera ma problemy z chrbticou s tato znacka sa mi zdala najlepsia.Je dobre vypracovana a lahka aj dost ma miesta.Pre prvaka ako stvorena vobec nezalezi kolko dieta vazi je lahucka a cena 49€ ceskych necelych 1500kc.Mimochodom dcera ma 27kg a ma viac ako 120cm a ked vyskusala na chrbat tak akurat ako stvorena.Sme spokojny nelutujem kupu.