Časté angíny u trojročného dieťaťa

sun123
7. apr 2018

Maminky, som zufala.. Moj syncek 3r. mava caste anginy, v podstate ma momentalne asi 6 antibiotika, co je veru dost.. Radim sa aj s inymi lekarmi, nielen s mojim pediatrom, cize v nom chybu nevidim(ze by bol fanusik bezhlaveho predpisovania antibiotik), odbery-krv, moc dobre, vytery-mal pozitivneho staphylococca, ale len raz, potom uz nie. Vyskusali sme utuzit imunitu, imunoglukan, probiotika, okrem kopy ovocia, zeleniny,

sun123
autor
7. apr 2018

Sportujeme, chodime von za kazdeho pocasia.. Nebabusim ho. V podstate by som chcela vediet, ci mate s tym niektora skusenost a viete mi daco poradit, odporucit.. Aj bol dojceny do 1,5 roka, potom uz kvoli mojim zdravotnym problemom nie.. Nechapem, kde je chyba, a to este nie je v kolektive, v skolke, len so mnou a surodencom doma, obcas navstevy. Dakujem

nerko
7. apr 2018

Neposlali Vas na alergo-imuno? Mam tiez velmi casto chore deti. Afty, anginy, 40-tky teploty antibiotika. Nasadila som kozie kolostrum a chvilu mam klud, do kedy neviem. Menim teraz alergologa, tak budem vediet coskoro viac co s tym. Do skolky nechodia. Mozno aj genetika k tomu prispieva.

jumama
7. apr 2018

Nasa mavala casto afty a lekar vyriekol taku zvlastnu diagnozu - pozrel jej chrbat a vraj ma zablokovany na dvoch miestach, kdesi pri panve a pri krku - a pozrel si to na postave s akupunkturnymi bodmi, ze tam su nervy suvisiace s ustnou dutinou - ak su stale predrazdene, tak vraj moze mat castejsie zapaly. On ma take netradicne pristupy obcas 🙂 A bolo to ako nasa zacala chodit do skoly a stazovala sa, ze ma prilis nizku lavicu. Ona bola o hlavu vyssia od spoluziakov niektorych a nevyhovovala jej vyska stolicky a lavice. A videla som na tom chrbatiku, ze je vykriveny. Ja som si myslela, ze jej nerobi dobre riad v jedalni v skole, ze dobre neumyju, ked mala stale afty 🙂 Myslis, ze by to aj u vas mohlo byt, ze ma syncek slabsi chrbatik?

diabliq6666
7. apr 2018

Moja slecna mala anginy doslova kazde dva mesiace od dvoch rokov,tak som s nou sla na imunologiu a tam dokina odporucila urobit stafylokovu kuru a potom streptokokovu a vysledok bol,ze od tri a pol roka mala anginu 2x...a to mavala po dvoje atb zakazdym

bibistec
7. apr 2018

A robila vysetrenie krvi? Hlavne aslo
Ono nie je angina ako angina
Kamaratka toto riesi uz roky so synom. U nich každý mesiac angina a atb
A nakoniec zmenili orl lekarku a ta sa na to pozrela.velmi podrobne dala robit krvne testy a nakoniec to ani nie su anginy aj ked priznakovo to tak vyzera. Dostal imumologicku liecbu a este daco a pomaly sa z toho dostava
Cize treba poriadne skontrolovat

mata0410
7. apr 2018

Presne na tuto temu som zalozila diskusiu v decembri napisalo mi tam mnoho ludi aj by som ti preposlala keby tu kazdu chvilu nieco nemenili a ja netusim kde najdem moj prispevok. No problem sme nevyriesili. 4 mesiace bola doma a od utorka ide zase do skolky. Momentalne sme na koloidnom striebre tak uvidime, ale mala tiez robene krvne testy aj vytery dvakrat mala hemofila minuly rok zjedla asi 10 antibiotik. Minuly tyzden bola tiez chora... Bojim sa o nu ale uz mi doma sviha z dvoch deti. 😀

dedax
8. apr 2018

Aj moj vnucik maval casto anginy 40 teploty antibiotika ako mu ked mal 6 rokov vybrali mandle vsetko prestalo odvtedy nemal horucky a to ma teraz 10 rokov

kater_by
8. apr 2018

Môj malý mal minulý rok 4x anginu do 3 mesiacov. Dr mal podozrenie na mononukleozu čo sa potvrdilo brali sme antivirotika asi 4 mesiace isoprinusim a odvtedy klop klop. Časté anginy sú tiež príznakom mononukleozy. Treba zobrať krvný obraz.

sun123
autor
8. apr 2018

@kater_by dakujem, ale keby je to mononukleoza, tak atb nezaberu, kedze povodcom je virus, ale nam vzdy pomozu, ale skusim sa opytat. Dakujem.

monika2012
8. apr 2018

Kupte aloe vera gel s broskynovou prichutou od LR a treba davat tri krat denne po 30 ml. Dlhodobo. K tomu vitamin D3 denne podla vahy dietata ( do 11 kg 1000 iu, do 22 kg 2000 iu, do 33 kg 3000 iu + vitamin K2 100 az 200 mcg denne a magnezium najlepsie vo forme magneziumcitrat. Proti aftom treba brat B-komplex a L-lyzin denne. Probiotika tiez denne, nie iba pocas choroby. Vsetko dlhodobo. Je to beh na dlhu trat a zaber na penazenku, ale pomoze to. Nam pomohlo. Dobry je aj oreganovy olej od firmy Now v entericky pokrytych kapsuliach, s vysokym podielom ucinnej latky Carvacrol, je to najsilnejsie prirodne antibiotikum, bez vedlajsich ucinkov, co likviduje plesne, bakterie aj virusy.

kater_by
8. apr 2018

@sun123 aj nám pomohli a za dva týždne sme ju mali opäť

sun123
autor
8. apr 2018

@kater_by jaj tak:/

sun123
autor
8. apr 2018

@kater_by my sme vydrzali po imunoglukane (uzivane nepretrzite 3 mes) tristvrte roka bez atb, to bolo super, aj ked je pravda, ze mal medzitym molusky.. Takze to nie a dva tyzdne, ale aj tak, nic to, musim si to obehat a verim, ze leto uz bude bez liekov:/

sun123
autor
8. apr 2018

@monika2012 tiez uz studujem kadeco, kapucinku atd.. D davame celu zimu, probiotika takisto.. Pozriem aj co ste mi pisala, dakujem

monika2012
8. apr 2018

@sun123 O všetkom, čo som Vám písala, si naštudujte viac. To, čo som Vám napísala, je výsledok môjho takmer trojročného pátrania po produktoch, ktoré by pomohli mojej dcérke zo stavov, aké má aj Váš malý. Ja som to takto nakombinovala a zaúčinkovalo to až po nejakých troch mesiacoch užívania. Neviem, či je to náhoda, alebo je to výsledok týchto produktov, ale túto zimu dcérka mala iba dva dni zvýšenú teplotu do 38,5, inak nič. Takisto sme bývali aj 10x ročne na antibiotikách, tiež mala molusky ako dvojročná, stále chorá. Myslím, že aj to LR aloe veľmi pomáha. My máme z nejakého neznámeho dôvodu problémy aj s pankreasom, a toto LR je dobré aj na trávenie, zabíja to zlé "zvieratká" v tele a opravuje bunky. Píšem Vám o tom broskyňovom, lebo má príjemnú chuť, dcérke chutí, a pritom hocičo ona nevypije, a má tiež vysoký podiel aloe.
Ak by ste chceli, napíšem Vám link do správy, kde ho kupujem ja, kde som ho našla najlacnejšie. Možno nájdete aj lepšiu ponuku, ale ja som lepšiu nenašla. Kupujeme vždy 6 fliaš naraz, pritom jedna fľaša vydrží na cca 10 dní. Ale stojí to za to, fakt. Aloe je zázrak. Ale nie každé je účinné. Nesmie to byť šťava, džús, nektar, musí to byť gél. Na toto pozor. Tie ostatné majú mizivú účinnosť, ak vôbec nejakú. Vraj je dobré aj aloe od Forever, ale to sme neskúšali, takže nemôžem potvrdiť ani vyvrátiť. Podľa testov na youtube s jódovou tinktúrou vyšli ako účinné z viacerých najčastejšie predávaných značiek iba Aloe od LR a od Forever.

nerko
8. apr 2018

@monika2012 mozte prosim aj mne dat link na Aloe do spravy? Dakujem.

monika2012
8. apr 2018

@nerko Správu som Vám práve odoslala.