Časté soplíky

5leni12
21. jún 2015

Ahojte,moja 2,5 rocna dcera je kazdy mesiac chora. Vzdy to zacne soplikmi,kychanim,prejde to vzdy do kaslu,z toho chytene priedusky...zakazdym nam davaju pamycon,solmucol,neskor stoptussin a aj antibiotika na priedusky. Je normalne ze kazdy mesiac(niekedy aj skor) je takto chora? Uz ju nechcem nechat brat dalsie antibiotika. Nechce nic pit,ovocie nejedla uz asi rok,nedostanem do nej nic.

pribinak
21. jún 2015

Turne po ORL, imunolog a alergiolog ste si uz dali?

5leni12
autor
21. jún 2015

Nie ale dr vravela ze ak este raz tak jej zoberie krv,spravi testy. Moze to byt alergia?

nibiru
21. jún 2015

@5leni12 može nam sa takto zacala prejavovať alergia na mlieko a soju teraz je 2 tyžden na diete bez mlieka a prvy krat za 2 roky vzdržala v skolke 2 tyždne inokedy max. 2-4dni a chorá,rok je na bezsojovej diete tam nebola zmena ani po imunoliecbe až teraz potom co sme vylučili mlieko.

5leni12
autor
21. jún 2015

No tak som zvedava ci sa nieco take aj u nasej zisti..dakujem

nikolet_89
21. jún 2015

@5leni12 podľa mňa je to alergia a tvoja mala zrejme hneď nato dostane alergickú angínu... Nasadila by som jej fenistil ráno a večer kvapky počet kvapiek podľa kg dieťaťa ak má 10kg tak 10 kvapiek a vypitala by som si aerius sirup na alergiu uvidis či sa zlepší alebo nie atb by som do nej nepchala furt a porozmyslaj aj nad zmenou dr aby ti zakaždým dala to isté a stav sa vlastne opakuje tak podľa mňa nieje o com

5leni12
autor
21. jún 2015

Dakujem,fenistil dam urcite a uvidim co zajtra povie dr lebo uz od viacerych som pocula ze to bude alergia.