Nepravidelný tep

modraorchidea
12. apr 2016

Ahojte, chcela by som vás porosiť o radu...už asi týždeň mám taký divný tep, srdiečko mi bije a občas z ničoho nič mám pocit ako keby sa mi na chvíľku zastavilo a potom sa rozbehlo, s tlakom nemám problém a občas mám aj divný pocit na hrudníku...čo to môže byť? nemáte takéto problémy niekto? ale mám problémy aj s chrbticou a bolí ma medzi a pod lopatkami... môže to súvisieť? ďakujem za odpovede

mata1001
12. apr 2016

Tuto otazku nemyslis vazne,ze? Preco sa toto pytas tu na mk? Uz davno si mala byt u dr a nie tu sa to vypytovat mamiciek.my nie sme jasnovidky ze co ti moze byt...ach jaj...

abbey1
12. apr 2016

@modraorchidea Podobné problémy mám i ja, rovnako problémy s chrbticou. Kardio vyšetrenia v poriadku. Ale je to veľmi obťažujúce a riadne dokáže ten stav vydesiť.

modraorchidea
autor
12. apr 2016

@mata1001 sú tu aj ženy, ktoré sú tu aj zdravotníčky...pýtala som radu, keď takýto problém nemáš a nie si " jasnovidka" tak sa zdrž prosím komentára...na mk píšem preto, lebo bežne sa tu rozoberajú zdravotné problémy a zrejme ich aj čítaš keď reaguješ....tak sa prosím Ťa nevyjadruj a uštipačné poznámky si nechaj pre seba

modraorchidea
autor
12. apr 2016

@abbey1 a čo Ti povedali, že čo to je? je to nepríjemné

sandey
12. apr 2016

Extrasystoly sa zvyknú takto mne prejavovat, nie je to nič vážne, ale zasa moja mama mala fibrilaciu predsieni a tiež nepravidelný tep, a to už je vážne, takže tažko povedať čo tebe môže byť, určite treba ku kardiologovi

misel0806
12. apr 2016

@modraorchidea neviem co by to mohlo byt mne niekedy tiez srdce hapruje najviac v noci niekedy zacne byt ako o zivot potom je dobre a potom zasa to iste ale je to len chvilkove som fajciarka s chrbitcou problem nemam.. A tep mam normalny tlak mavam dobry tak neviem. A ty mas tlak dobry😁

modraorchidea
autor
12. apr 2016

@misel0806 aj ja som fajčiar....ale od dnes som sa rozhodla, že prestanem...a dnes som už nemala ani jednu 🙂 len horšie je to, že to príde tak nečakane...a nie stále...dúfam, že to nie je nič vážne

nikoletka_h
12. apr 2016

To su extrasytoly, dost bezne u mladych ludi

8291
12. apr 2016

Môže to byť čokoľvek,aj z chrbtice aj porucha srdcového rytmu,preto treba navštíviť lekára,absolvovať ekg,prípadne echo alebo 24.hodinovy holter,aby sa vylučila nejaká zavažná arytmia.Takto cez fórum ta nikto nezdiagnostikuje.neliecená alebo nekontrolovateľná arytmia môže skončiť fibrilaciou,kedy sa ❤ nekontrolovateľné rozbehne a môže nastať zástava❤ pretože bezvládne ten nápor.Ciže pre pokoj duše a vlastné zdravie šup k lekárovi

modraorchidea
autor
12. apr 2016

@8291 zajtra sa vyberiem k lekrovi, aj obvodný má ekg a uvidíme čo bude ďalej

cammille
12. apr 2016

@modraorchidea podla toho co pises to vyzera na extrasystoly, v 95% pripadoch su neskodne, nevyzaduju liecbu, ale ci to je ozaj tak posudi len lekar😊

misel0806
12. apr 2016

@modraorchidea no ja zas vyfajcim nehovorim ze krabicku denne tych 10-12 niekedy ,a niekedy napr 2-3 denne. Ale zeby som prestala fajcit fuha to by som sa musela ozaj donutit. Ekg mam ja v poriadku nedavno mi robili na preventivke tak hadam to nebude nic zle

mata1001
12. apr 2016

@modraorchidea ak som sa ta dotkla,tak prepac....ale aj tak by si mala navstivit dr.nikto ti diagnozu cez net nepovie.moze ti byt hocico a nie je to sranda....

modraorchidea
autor
12. apr 2016

@misel0806 Ja idem hneď ráno, tak uvidím čo mi povie doki...a nemôže to byť srdcová neuróza? alebo zo stresu? dnes som úspešne zvládla prvý deň bez nikotínu 😉

charity
12. apr 2016

@abbey1 Problemy s chrbticou a s rytmom srdca byvaju napriklad pri histaminovej intolerancii.

modraorchidea
autor
12. apr 2016

@charity to je čo?

zibi
12. apr 2016

@modraorchidea moze to byt aj z nedostatku zeleza
potom z nedostatku a nerovnovahy draslika v organizme, pripadne nedostatku magnezia
ked fajcis, tak ti mozu chybat tieto mineraly
skus ist na odber krvi za obvodakom
skus kupit magnezko, to by mohlo trochu upokojit
ale z mojej skusenosti, take busenie srdca nepravidelne som mala z anemie... nemas aj ine priznaky? podrazdenost, vypadavanie vlasov, lamave nechty, silna mensturacia, poruchy spanku, nervozita?
moze to byt aj stitna zlaza
a v neposlednom rade nejake srdcove ochorenie ..no to by sa ti uz skor prejavilo ..
skor typujem na nedostatok mineralov, anemiu alebo stitku ...

charity
12. apr 2016

@modraorchidea Privela histaminu v tele, ktory vedie k mnozstvu zdravotnych problemov. Kuk tu: histaminovakasulka.com

misel0806
12. apr 2016

@modraorchidea no to ti gratulujem ja som najviac vydrzala ked som chcela prestat tri dni a potom som to nevydrzala a zasa som fajcila... Prestat som musela jedine ked som otehotnela vtedy ani jednu vydrzala som no... Moze tom byt zo stresu unavy psychicke vypätie nedostatku spanku... No uvidis co ti povie lekar daj vedet potom drzim ti palce👍

zsoja
12. apr 2016

veru baby prestat to je veru tazke, drzim ti palce aby si to dala 🙂

ariannazara
12. apr 2016

Presne viem tvoje pocity ake su 😉 toto mam aj ja ked mi chyba magnezium!!! Doplnim magnezium a prejde 😉 ale vysetrenia si daj spravit urcite

modraorchidea
autor
12. apr 2016

@misel0806 ďakujééém 🙂

misel0806
12. apr 2016

@modraorchidea nemas zaco drz sa nech vydrzis co najviac😁

modraorchidea
autor
12. apr 2016

@misel0806 stiahnem Ťa so sebou? 😀 😀 😀

modraorchidea
autor
12. apr 2016

@zsoja dakujem

mirkaaa80
12. apr 2016

@modraorchidea jasne, aj ja to mám. V tom momente akoby sa mi aj zle dychalo, taky zvláštny pocit na hrudi. Ja mám dlhodobo problémy s chrbticou, najprv ma boluevala medzi lopatkami ale v tehotenstve mi to preslo a odvtedy sa mi točí hlava a boli krcna chrbtica.

modraorchidea
autor
12. apr 2016

@mirkaaa80 presne také isté príznaky mám aj ja...bola si s tým u lekára?

mirkaaa80
12. apr 2016

@modraorchidea bola. A na nič sa neprislo! Iba že mám aj neurogennu tetaniu a do toho ta chrbtica, musim len cvicit. Ani na kardio sa nič nezistilo. Som rada že sa ešte našiel človek čo to má ako ja 🙂, že nie som sama. Myslim ze to môže byť od tej chrbtice alebo aj psychika. Vyšetrenia boli v poriadku, kardio, endokrinologia, Neurologia.

misel0806
12. apr 2016

@modraorchidea no uvidim ako ti to pojde a mozno sa pridam ale zatial......uf idem si zapalit🚬🚬

modraorchidea
autor
13. apr 2016

Ahojte baby...tak bola som u lekára....počúval ma, tlak mi meral 120/70...neposlal ma na interné ani mi nerobil ekg....že sú to extrasystoly, že to nie je nič vážne, že to má veľa ľudí a že to môže byť aj zo stresu a vyčerpania, že keby to po týždni neprešlo, že mám prísť....tak som ako tak kľudná, hlavne, že tlak mám dobrý...keby to bolo niečo vážne urobil by mi aspoň ekg...dal mi magnézium tabletky