Padanie vlasov, videli ste už niečo také?

ladyelsa87
2. jan 2019

Ahojte ! Trpím dlhodobým nadmerným vypadávanim vlasov. V poslednej dobe pozorujem na vypadnutých vlasov obrovský koreň? Alebo čo to môže byť? Je to žlté a tvrdé. Ospravedlňujem sa všetkým, ktorých fotka mohla pohorsit ale naozaj by som rada vedela, či ste sa s tým niektorá stretla, prípadne či neviete o niečom ucinnom čo by zastavilo padanie vlasov. Len upresním že vysetrenia mám všetky v poriadku, kožná mi nepomohla

vektricka16
2. jan 2019

@ladyelsa87nic vzlom ale tmave vlasy odfotit na tmavom pozadi? 🙂 nevidim kolko je tam vlasov ale aj mne veela padaju a rada si precitam neake rady🙂

anicka182
2. jan 2019

@vektricka16 tou fotkou ukazuje skor ten koreň toho vlasu, preto foti na tmavom podklade... Uz len kto by fotil na tmavom podklade ak by chcel odfotit množstvo

chcemradu
2. jan 2019

Tak to ti vypadávajú pravdepodobne "stare" vlasy aj s korienkami... Mne sa skor lámu, lebo korienky nevidno. Mozno len nám chybaju vitamíny. Alebo nefarbit, neviem. Tiez si necham poradit.

ladyelsa87
autor
2. jan 2019

@vektricka16 je tam iba jeden vlas kvôli tomu aby bolo vidieť ten útvar ☺

ladyelsa87
autor
2. jan 2019

@chcemradu nefarbím si už viac ako 2 roky...skúšam už všetko možné aj nemožné 🙄

roomaa
2. jan 2019

Myslím, že každá žena má problém s padajúcimi vlasmi. Ja keď sa rozčesávam po zmývaní, tak je to čistá katastrofa, všade okolo mňa len vlasy. Takže ak má niekto účinnú radu, taktiež si nechám poradiť

diusk
2. jan 2019

Ak máš na konci vlasu ako si to popísala "žlté a tvrdé" môže ísť aj o lupiny. Nesvrbieva ťa aj pokožka hlavy? Lebo napr. nedostatočným spláchnutím šampónu sa na pokožke tvoria lupiny a nastane svrbenie pokožky... čo sa toho padania týka tam móže vo veľkom hrať aj genetika ak to už máš dlhodobo. Určite nič nepokazíš ak zainvestuje školy do vitamínov na podporu vlasov prípadne toník s výťažkom z koprivy. Ja som ich kupovala v DM po pôrode keď som priam pĺzla a veľmi mi pomohli. Masíruješ ich do pokožky hlavy čo samotné pomáha pri zlepšení kvality vlasov nakoľko sa prekrvuje pokožka hlavy. Tiež by som ti ju poradila vymeniť šampón. Nekupujte nič z obchodov ale zájdi si do lekárne a oni ti poradia aký používať na vlasy náchylné na vypadávanie. Známa si tam jeden kupuje už roky a povedala že nič lepšie nemohla spraviť. Dúfam že som pomohla 😊

diusk
2. jan 2019

Pardon za otrasnú gramatiku, autokorekcia 😂

ratira
2. jan 2019

@diusk ano? Dobre vediet, behnem si aj ja nejaky kupit. A ktory konkretne pouziva ta tvoja znama? Mohla by si mi to zistit? Dakujem

diusk
2. jan 2019

Ona používala DUCRAY Anaphas+ proti padaniu vlasov a chválila. Dúfam že pomôže 😊

lindusss2016
2. jan 2019

@ladyelsa87 podla mna to zlte a tvrde je zasuseny maz, mozno sa ti tvori nadmerne

sovca11
2. jan 2019

@ladyelsa87 je to ztvrdnuty mazotok. Pred rokom mi vo velkom vypadavali vlasy, mala som tiez taku bielu gulicku na konci , bola som aj na trichologickom vysetreni , tam som to na kamete videla kolko toho mazotoku tam je, teda vela.Mala by si zacat pouzicat pripravky na rozpustenie mazotoku sampon aj tonikum

sovca11
2. jan 2019

@sovca11 teraz v zime to vypadavanie je horsie pozorujem na sebe

sovca11
2. jan 2019

@sovca11 este si neskusala stavu z cibule vmasirovat pred umytim?

newyourk
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
malinajahoda
3. jan 2019

@sovca11 aké prípravky si používala na ten mazotok? Ďakujem.

sovca11
3. jan 2019

@malinajahoda ja som pouzivala co mi dala na trichologickom vysetreni ale boli dost drahe. ale pozri na stranku expert na vlasy tam su tiez take pripravky na rozpustenie mazotoku.Zo zaciatku ti z toho budu vypadavat vlasy este viac,lebo vypadnu tie ktore du uz odumrete,ale casom sa to bude zlepsovat .Aspon mesiac to pouzivat.Viem ake mas trapenie, nikdy som si nemyslela ,ze niekomu takto vypadavaju vlasy,kym som to nezazila

malinajahoda
3. jan 2019

@sovca11 ďakujem za radu, pozriem to.

ladyelsa87
autor
3. jan 2019

@newyourk ja som už vyskúšala toľko vitamínov a doplnkov proti vypadavaniu že to ani neviem spočítať ☹ od drahých cez lacné, prírodné...nic nezaberá ☹

ladyelsa87
autor
3. jan 2019

@sovca11 ďakujem, že si napísala. Idem to hneď pozrieť. Ja už som to vypadávanie mala zastavené a zrazu sa objavilo toto a padajú ako besné ☹

malinajahoda
3. jan 2019

@sovca11 to je ta rada Silver? Dobre som to našla?

sovca11
3. jan 2019

@malinajahoda a mozes napisat priamo o radu tomu trichologovi na tej stranke co by ti uplne pasovalo , aku mas pokozku ci mastnu alebo suchu

malinajahoda
3. jan 2019

@sovca11 a ty si ako dlho používala ten šampón a tonikum? Pomohlo ti to teda? Konkrétne nie túto značku.

sovca11
3. jan 2019

@malinajahoda asi 2 mesiace , potom sa to padanie zmiernilo, a potom som si zacala davat cibulu , vmasirovala do pokozky a po pol hodine zmila

malinajahoda
3. jan 2019

@sovca11 ďakujem 😘.

ladyelsa87
autor
3. jan 2019

@sovca11 zajtra si idem po prípravky na odmastenie pokožky, veľmi ti ďakujem za radu. A ako používas tu cibuľu prosím ťa? Vytlacis z nej šťavy a vmasirujes do kože?

sovca11
3. jan 2019

ano tu stavu si vmasirujes do pokozky asi pol hodinu pred umytim,a ja ju trochu zriedim z vodou ,robievala som to asi pred dvoma rokmi a vtedy mi vlasy vobec nepadali.ale potom mi zacali padat zo stresu a ty vies pricinu?

sovca11
3. jan 2019

a rastu ti aj nove vlasy?

ladyelsa87
autor
7. jan 2019

@sovca11 tiež stres 😏 bola som na asi na tisíc vyšetreniach...chvalabohu nové vlasky mi rastú...ale teda padajú veľmi 😑 už pri nanásani toho odmastovaca mi asi zo 50 vypadlo

sovca11
7. jan 2019

@ladyelsa87 ano tiez stres, ani som si nevedela predstavit ,ze take nieco moze vzniknut a pri umyvani ti kolko vypadne a ako casto umyvas?