Zlatý stafylokok v nose - príznaky

chiaramonika
2. júl 2014

Ahojte. Prosim vas baby. Mávam stale zahnisane mandle. Nie moc ale mávam. Krv mam dobru aj vyter z hrdla. No v nose mi zistili zlatého stafylokoka. Moze byt to zahnisane z toho. Mávam aj stekajuce hlieny. Teraz neviem ci toto vsetko moze byt z toho. Ake ste mávali príznaky vy ? Dakujem.

latvia
2. júl 2014

@chiaramonika zlaty stafylokok sa nemusi prejavovat, u niektorych ludi moye robit problemy. ja som mala casto tuto bakteriu bezne v nose a nemala som problemy. pokial je velmi premnozeny a vysla aj citlivost na konkretne antibiotika, tak by to trebalo preliecit a uvidis ci to prejde. a s krciarom sa porad, ci radsej mandle nedat von, ked mas opakovane zahnisane

chiaramonika
autor
3. júl 2014

@latvia len zaujímavé ze sa mi zahnisavaju mandle aj capy sa mi sem tam dajú a krv s vyterom z hrdla boli v poriadku.

latvia
3. júl 2014

@chiaramonika chod na komplexne ORL vysetrenie, niektori ludia mavaju capy na mandliach aj bez infekcie. vseobecne sa hovori, ze capy su vlastne uz nahromadene mrtve bakterie, mozno preto ti uz nevysiel ster pozitivny. nalez zlateho stafylokoka v nose moze byt bezna vec, pokial nie je premnozeny