• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

11 mesačný syn dmieta čaj. Čo s tým?

23. novembra 2008 
baby,chcem sa spytať,moj syn 11 mesač.už druhy deň odmieta čaj.Všetko papa,chory nie je,je hravy a živy.Doteraz pil pekne čaj,no teraz nechce.Bojim sa,že bude mať malo tekutin.Je na UM,to nam už dlhšie odmieta,ale ten čajik až teraz.Čo s tym???
22. nov 2008 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a keby si skusila zmenit poharik,alebo cajik,alebo dat len vodicku,alebo cerstvo odstavene ovocie zriedene s vodou? hlavne,aby mal tekutiny,nemusi to byt cajik,moj syn pil vzdy len vodu cistu,cajik vynimocne.....
skus nanho nejaku fintu.......
22. nov 2008 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj já bych taky zkusila ovocné šťávy ředěné vodou nebo vodu.
22. nov 2008 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ale keď on ani nezisti čo ma vo flaške a odmieta si to dať do ust...,doteraz som sa s tym nestretla :frowning2:
22. nov 2008 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
davidko7: a nemáš doma hrneček s pítkem, třeba už nechce flašku
22. nov 2008 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
davidko, my mame to iste, on len cici a papa lyzickou, flasu zuzle, hra sa s nou, sem tam cucne ale to vypluje.....no minule vypil asi tak po hodine 10ml , hadam aj to je pokrok :wink:
22. nov 2008 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No mě malá taky nechtěla moc pít čajík a teď jsem jí koupila hrneček a vypije 200ml denně. A někdy ještě přidělávám.
22. nov 2008 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme s cajikom zo zaciatku mali tiez velky problem. vobec nechcel pit. zistili sme, ze cim vacsia dierka na cumliku bola, tak tym viac odmietal. teraz som sa niekedy zmylila a dala miesto 1-tky cumliku 3-ku a odmietal. vymenila som cumlik a pil :slight_smile: .
a naucila som ho pit tak, ze musel mat nieco v rucicke, co ho zaujimalo a obzeral si to - v nasom pripade to je cumlik.
ak ti ani to nezaberie, tak skus pri prikrmovani dat lyzickou vodicku, alebo pri hrani nejak :wink:
22. nov 2008 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
davidko - my mame to iste, vsetko mozne dava do puse ale ako nahle mu chceme dat flasu, tak ani za svet, zatvori usta a nie je mozne ten dudel do nej dostat. a tiez zo zaciatku-cez leto, jej cajik velmi chutil. uz som skusala dat do flase aj moje mlieko ale aj tak to odmieta.
23. nov 2008 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mi mame zase opačny problem moj maly zase vypije strašne vela čaju.je na UM ktoreho vypije 100ml a po polhodine vypije aj 50ml čaju,včera večer nechcel dopit mliečko a čaj pritom pit chcell.ale mliečko je prenho viac doležite tak že som z toho dost smutna.ma tri mesiace a vypije malo- :pensive:
23. nov 2008 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
davidko my sme od 2tt na UM a tiez po par tyzdnoch nechcel cajik ktory dovtedy pil, tak som skusila ine cajiky a asi treti z nich mu zachutil a pije ho uz mesiac a tiez teraz ako pise zuzka pije vela cajiku a menej UM
23. nov 2008 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
¨Holky,je tu někdo kdo dava na piti jen čajik?že nedava vodu atd.třeba mě maly nechtěl nikdy nic pit a pije jen čaj tak by mě zajinalo jestli to ma někdo stejne
23. nov 2008 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jenjanka, ja som dala vodu asi dva krat, ale nemalo to velky uspech. davam len cajik, ale prave zajtra mu dam lucku - tak som zvedava
23. nov 2008 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj nechce caj ani vidiet. a ani vodu. uz som rezignovala a nedavam. proste iba mlieko. neviete mi poradit ci roim spravne alebo nie? myslim ze by nemal byt dehydrovany. je tiez na UM. a musim mu davat kazde dve hodiny mliecko. takze ja ani nemam kedy mu tn caj ponuknut. a ked si nahodou tri krat potiahne z caju, tak ho vyvrati do minuty. a mam vsetky caje co dostat kupit.od granulovanych po sackove pre babetka.ajj vodu som uz skusala. :rolling_eyes:
23. nov 2008 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok