11 mesačný syn dmieta čaj. Čo s tým?

davidko7
22. nov 2008

baby,chcem sa spytať,moj syn 11 mesač.už druhy deň odmieta čaj.Všetko papa,chory nie je,je hravy a živy.Doteraz pil pekne čaj,no teraz nechce.Bojim sa,že bude mať malo tekutin.Je na UM,to nam už dlhšie odmieta,ale ten čajik až teraz.Čo s tym???

martija
22. nov 2008

a keby si skusila zmenit poharik,alebo cajik,alebo dat len vodicku,alebo cerstvo odstavene ovocie zriedene s vodou? hlavne,aby mal tekutiny,nemusi to byt cajik,moj syn pil vzdy len vodu cistu,cajik vynimocne.....
skus nanho nejaku fintu.......

andy80
22. nov 2008

jj já bych taky zkusila ovocné šťávy ředěné vodou nebo vodu.

davidko7
autor
22. nov 2008

Ale keď on ani nezisti čo ma vo flaške a odmieta si to dať do ust...,doteraz som sa s tym nestretla ☹

andy80
22. nov 2008

davidko7: a nemáš doma hrneček s pítkem, třeba už nechce flašku

dididi30
22. nov 2008

davidko, my mame to iste, on len cici a papa lyzickou, flasu zuzle, hra sa s nou, sem tam cucne ale to vypluje.....no minule vypil asi tak po hodine 10ml , hadam aj to je pokrok 😉

andy80
22. nov 2008

No mě malá taky nechtěla moc pít čajík a teď jsem jí koupila hrneček a vypije 200ml denně. A někdy ještě přidělávám.

terkaa
22. nov 2008

my sme s cajikom zo zaciatku mali tiez velky problem. vobec nechcel pit. zistili sme, ze cim vacsia dierka na cumliku bola, tak tym viac odmietal. teraz som sa niekedy zmylila a dala miesto 1-tky cumliku 3-ku a odmietal. vymenila som cumlik a pil 🙂 .
a naucila som ho pit tak, ze musel mat nieco v rucicke, co ho zaujimalo a obzeral si to - v nasom pripade to je cumlik.
ak ti ani to nezaberie, tak skus pri prikrmovani dat lyzickou vodicku, alebo pri hrani nejak 😉

veronica1
23. nov 2008

davidko - my mame to iste, vsetko mozne dava do puse ale ako nahle mu chceme dat flasu, tak ani za svet, zatvori usta a nie je mozne ten dudel do nej dostat. a tiez zo zaciatku-cez leto, jej cajik velmi chutil. uz som skusala dat do flase aj moje mlieko ale aj tak to odmieta.

zuza.m
23. nov 2008

baby mi mame zase opačny problem moj maly zase vypije strašne vela čaju.je na UM ktoreho vypije 100ml a po polhodine vypije aj 50ml čaju,včera večer nechcel dopit mliečko a čaj pritom pit chcell.ale mliečko je prenho viac doležite tak že som z toho dost smutna.ma tri mesiace a vypije malo- 😔

elly111
23. nov 2008

davidko my sme od 2tt na UM a tiez po par tyzdnoch nechcel cajik ktory dovtedy pil, tak som skusila ine cajiky a asi treti z nich mu zachutil a pije ho uz mesiac a tiez teraz ako pise zuzka pije vela cajiku a menej UM

jenjanka
23. nov 2008

¨Holky,je tu někdo kdo dava na piti jen čajik?že nedava vodu atd.třeba mě maly nechtěl nikdy nic pit a pije jen čaj tak by mě zajinalo jestli to ma někdo stejne

terkaa
23. nov 2008

jenjanka, ja som dala vodu asi dva krat, ale nemalo to velky uspech. davam len cajik, ale prave zajtra mu dam lucku - tak som zvedava

3558
23. nov 2008

moj nechce caj ani vidiet. a ani vodu. uz som rezignovala a nedavam. proste iba mlieko. neviete mi poradit ci roim spravne alebo nie? myslim ze by nemal byt dehydrovany. je tiez na UM. a musim mu davat kazde dve hodiny mliecko. takze ja ani nemam kedy mu tn caj ponuknut. a ked si nahodou tri krat potiahne z caju, tak ho vyvrati do minuty. a mam vsetky caje co dostat kupit.od granulovanych po sackove pre babetka.ajj vodu som uz skusala. 🙄