• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako často môže piť novorodenec feniklový čaj?

28. augusta 2015 
tolko chyb som ti to chcela rychlo napisat............hadam to pajinka rozlustis! :wink:
1. aug 2009 o 19:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Podla mna taký detský čajík neuškodí dieťatku, ve´d sú tp tekutinky, a tie sú potrebné, najmä v týchto teplách :wink:
1. aug 2009 o 19:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
neveim ako je to u kojenych lebo mi sme kojili len mesiac a pol :frowning2: kvoli zdravotnym prob.po sekcii a mi sme marcovy takze este bola zima!ale detickam na um urcite neuskodi..............
1. aug 2009 o 19:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby môžem dať malaj harmančekový čaj od Hippu? Má 6 týždňov. Koľko ho môže vypiť?
A je lepší harmančekový alebo feniklový?
Ja jej ho dávam iba od smädu, lebo ona strááášne veľa Nutrilonu spapa a takto ju aspon trošku oklamem čajom, lebo potom veľa grcká z mliečka :confounded:
1. aug 2009 o 21:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
miska chrumka :slight_smile: :slight_smile: dakujem a to som nevedela ze existuje od hipp aj ovocny cajik pre takeho drobca :slight_smile: :slight_smile: a ty si tiez rodila sekciou???lebo aj ja :astonished: :astonished:Napis mi moja potom tu znacku toho cajiku :wink: :wink: :wink:a rozlustila som vsetko...hihi hi :grinning: :grinning: :grinning:
1. aug 2009 o 21:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
adka asi je lepši feniklovy lebo harmančekovy trošku prehana,ak ti grcka tak davaj potroške aby negrckala ale určite by som nedaval miesto mliečka.
2. aug 2009 o 15:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
na 100 ml ide kavova, rovna lyzicka cajika, pokial je gramulovany, ak je v prasku, jedna a pol lyzicky...moj maly ho vypije aj 2dc za den, su horucavy, deti potrebuju tekutiny..
2. aug 2009 o 20:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
..no moj maly je kojeny, UM ma len vecer, lebo mu moje nestaci a cajik mu ocividne robi dobre...krasne sa vyprdka a je vysmiaty ako leco...a to sme prekonali obrovse koliky..
2. aug 2009 o 20:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Vanka, Annag, suhlasim s vami, ale niekedy by zena vysedela vajcia, keby nebolo cajika a potom niektore deti, ked sa chytia prsa, nie ho pustit...ale to je asi len moj pripad..
2. aug 2009 o 20:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mne lekarka odporucala cajik ALE PRE MNA. Ze tie ucinne latky prejdu do mliecka.
2. aug 2009 o 20:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a ja môžem dávať malej čajík, ked v utorok bude mať týžden? v týchto teplách? ved vypije moc mlieka a potom ju bolí bruško...ale ona asi od smädu to pije:
2. aug 2009 o 20:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sa cudujem ze tu este nieje moj recept,uplne staci ak uvarite 2 deci vody s 4-5 zrnkami feniklu,precedite a po ochladeni podavajte.moji chlani ho takyto nesladeny pili od narodenia do troch rokov-ziadne koliky a bolenie bruska som nepoznala.
2. aug 2009 o 21:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pajinka sklamem ta ale neviem :frowning2: ale kup ten spokojne brusko mi ideme ten davat zase od zajtra lebo tieto ovocne su dost sladke na toto obdobie a kukala som tento caj spokojne brusko je od 2mesiaca nie od tretieho!tak kup vyskusaj ak nebude dobre tak daj ten feniklovy alebo urob podla seba..........akouznas zavhodne :slight_smile:
2. aug 2009 o 21:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
alebokup cajik mamickino pohladenie - ten vobec nie je sladeny..
2. aug 2009 o 21:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
smili a ten cajik mamickyno pohladenie je akej chuti???a znacka???Ja by som najradsej davala ak tak len cajiky od hipp znacky lebo take pije aj mlicko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a uz by som nerada experimentovala :frowning2: :frowning2: mozno ked bude starsi :confused:
3. aug 2009 o 21:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
je to hipp je bylinkovy ale nesladeny
3. aug 2009 o 21:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pajinka23
no mam ten cajik tu pri pc... je to od 4mes. tak vy to asi este nemozete..... je tam fenikel,aniz, medovka, levandula a sipky..je to taky mensi skleneny pohar aten caj vyzera ako prasok, nie je granulovany - davkovanie pol cajovej lyzicky na 200ml...
3. aug 2009 o 21:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
smili juuuj tak to mi sme este na taky cajik dost malicky :frowning2: :frowning2: :frowning2: ale isto vyskusame ked budeme vetsi :slight_smile:
4. aug 2009 o 08:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
je dobry... a hlavne ze nie je sladeny - dobre zahasi smad.. ozaj v rakusku v Bipe mavaju feniklovy cajik od hipp tiez v prasku a ten je tusim bud od 1mes alebo od 2mes. nemam z toho pohar. :frowning2: :frowning2:
4. aug 2009 o 13:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
4. aug 2009 o 13:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
baby mne sa tak zda ze ako som mu prestala davat ten feniklovy caj tak prestal aj prdkat :frowning2: :frowning2: :frowning2:
5. aug 2009 o 15:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mozno ho nenaduva... nemusi ti prdkat... boli ho brusko?
5. aug 2009 o 15:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
smilimojho drobca asi neboli brusko :wink: :wink: :wink: lebo je pokojny len nekaka sam ale som mu kupila duphalac sirup ale este som mu ho nedala :frowning2: sa uz aj bojim
5. aug 2009 o 16:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a koko ti nekaka? ked je spokojny... zmenila si mlieko alebo??co na to doktorka?
5. aug 2009 o 21:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
no on sam nekaka uz asi mesiac pomaham mu rek rurkou :frowning2:
6. aug 2009 o 09:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby a ake mate skusenosti s cajikmi od hami?My sme doteraz pili len hippky-spok.brusko a feniklovy,ale teraz som kupila hami feniklovy a zda sa mi moc sladky.Tak neviem ci to neuskodi malej.
6. aug 2009 o 10:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
baby ten cajik spokojne brusko ...s toho bude aj prdkat??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: som citala ze neobsahuje umele farbiva a ani cukor...to jeasi najlepsia volba premna :slight_smile:
6. aug 2009 o 14:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dievcata skuste uvrarit z razce cajik to je super na prdkanie ja ked mojeho boli brusko ten mu urobit a tak prdka mne to poradil moj ocino :grinning: :grinning:
6. aug 2009 o 14:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte mojho maleho-ma 2 mesiace tiez trapi brusko doteraz som sa mu bala dat cajik ale vyskusam ako pisala zuzkaprofant aj mne poradili rascu a aj aniz a tak som v lekarni kupila cisty aniz sypany a idem ho uvarit,dufam ze neuskodi,mne ho tiez davali ked som bola babo a bolelo ma brusko.tak dufam ze mu to pomoze,mam doma aj feniklovy ale s tym asi pockam.
6. aug 2009 o 14:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pajinka23 ak obsahuje fenikel a rascu - urcite...

lienka8311
ten hami sa mi tiez zdal dost sladky tak som ho viac riedila..ani mojej moc nechutil..
snazim sa ucit male na nesladene caje - v takom teple lepsie uhasia smad a aj na to brusko pre babetko su urcite lepsie.. maju co robit s cukrami v MM a UM a este tie v cajikoch - sa mi zdaju zbytocne navyse..
6. aug 2009 o 14:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok