• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako často môže piť novorodenec feniklový čaj?

28. augusta 2015 
ahojte prave sa mi narodila dcera ma len 2 tyzde a chcela by som sa spitat ze ci ten fenikloyi caj je prenu dobry prestala som ju kojit pije sunar a ked jej davam ten feniklovi caj no ja nevie podla mna jej nerobi dobre a stolica je zelena mohli bi ste mi poradit
:frowning2:
9. máj 2013 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute maminy ako často a odkedy ste dávali kvapky saab simplex?pomahaju aj ked maly má stolicu ale ťažko prdka?a pomôžu aj dve kvapky do mliecka?sme na UM.dakujem
31. okt 2013 o 22:04  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v októbri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Moj maly ma necele 2 mesiace a nevie sa sam vykakat uz 3 den, pomohla som mu rejtalnou rurkou,ale tu nechcem casto pouzivat. Pomaha feniklovy caj?
21. feb 2014 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamoske v porodnici sestricky davali feniklovy caj aby davala pit malemu a doteraz ten cajik pije
17. mar 2014 o 13:37  •  čaká bábätko, termín má v júli 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simonne1 feniklovy caj je na prdiky...ak sa nemoze vykaka skus dat slabucky harmancekovy
17. mar 2014 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pajinka23 Nasa ma 2 mesiace a uz cajickujeme 6 tyzdnov. Odporucam sackovy fenyklovy cajik, bez cukru! Mala si vzdy da mliecko, potom podla toho ako zacne vymyslat dostane cajik. Sama si vytiahne-niekedy par hltov, niekedy 30ml...Papame v cca 3-4h intervaloch, cize viem kedy ma cas na mliecko a kedy je len smadna. Lebo aj babatka su smadne. Nie je pravda, ze im staci iba mliecko. Mliecko je potrava, jedlo. Za den si ho da tak 3-4x...ked nechce, proste nepije.Takze vsetko s mierou, kludne cajickujte. Ked babo zdravo pribera, robite to spravne. Mamina je detsky lekar a postup absolutne schvaluje. :slight_smile:
28. jún 2014 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte mamičky, moja Vikinka ma 3 týždne, máme reflux, nekojim, papa Nutrilon AR1 , mame problemy s kakanim, ževraj feniklovy cajik je dobry na bruško na uvolnenie a pod.... moze take malinke babo uz cajik? ak ano v akom množstve? dakujem
29. jún 2014 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka865 ano, ale normalny caj, nie ten instantny-bez cukru. A este probiotika - pro bio baby pomahaju.
2. júl 2014 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzanka865 no niektorym detom moze feniklovy caj viac uskodit ako pomoct, mojej bolo po nom este horsie....
2. júl 2014 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
alebo infants dophilus. Cajik treba vyskusat, ci ho prijme a ako jej z toho bude.
2. júl 2014 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzanka865 a ak ju balis do postolkacov, osvedcilo sa mi s nou aj 10min pocvicit a nechat ju aj 2h iba v pamperske-rozhybe jej to creva.
2. júl 2014 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja davam malej feniklovy aj kamilkovy caj. ma 3 mesiace. odkedy jej ho davam, ovela menej grcia a neplace po krmeni. je to individualne, a treba vyskusat ako reaguje
12. júl 2014 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme cajik nasadili az neskor a moooc nam chuti :slight_smile:
ak bol problem s kolikami v mensom veku tak sme nasadili coliprev ky kvapky
17. dec 2014 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj my
mame bolave brusko dnes kupila cajik zatiaľ vypil len deci avysledok nemame tak pockame kolko toho moze vypit? V lekarni hovoria raz denne dva deci tak neviem :zipper_mouth:
28. aug 2015 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok