• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Bude odmietať prsník, ak mu dám fľašu?

28. januára 2008 
Čaute, mám mesačného Michala.
V príspevkoch píšete, že vaše deťúrence najskôr nakojíte a potom dokŕmite UM.
Babky u nás v rodine a aj decká dr. tvrdia že ak mu dám flašu, začne odmietať prsník.
A kojiť nechcem v žiadnom prípade prestať. Nejde tak o mlieko ako o vodu.
Máme v byte teplo a malý je smädný. Dávam mu prevarenú vodu, ale len s lyžičkou a už je to dosť pracné. ???
28. jan 2008 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skús striekačkou, ja viem, že je to pracné, môj malý našťastie neprestal chcieť prsník aj keď pije z fľaše, máme Avent, ale on na začiatku papal moje mlieko z fľaše až potom som začala kojiť, tak možno preto mu to nerobilo problém, aj keď som sa bála, že po fľaši nebude chcieť mňa.
28. jan 2008 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
decká dr. mi tvrdí že ho môžem zadusiť
myslím že to stou striekačkou aj tak vyskúšam... :wink:
dakujem
28. jan 2008 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, já mám 4 měsíční holčičku a jednou za den jí dávám MM z lahve. Ona už když jsme přišly z porodky , tak večer nechtělě tahat. Jinak v noci a přes den normálně kojím a během toho odsávám. Je pravda, že večer mám toho mléka mnohem méně, tak to takhle už řešíme asi 3 měsíce a pohoda. Znám spoustu mamin co kojí a některou z dávek podávají z lahvičky.Některé dokrmují a jiné přidávají třeba nutritin proti ublinknutí. Asi každé dítě je jiné, ale jednou za den to snad nic neudělá. Časté podávání z lahve asi nebude dobré. Jinak se koukni na stránky medely a tam jsou popsané nějaké možnosti jak dítěti podávat mléko jinak a medela i tyto výrobky prodává.
28. jan 2008 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mě přestala chtít prso hned jak jsem porpvé dala flašku. Avent :frowning2: ale stříkačkou to bylo psycho...
28. jan 2008 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
so striekačko to je určite namáhavé, nemám s tým skúsenosti, ale asi to bude lepšie ako s lyžičkou, ináč neviem ako ináč to podať diaťaťu.
28. jan 2008 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mima, mozno blba otazka,ale preco neznizis teplotu v byte,ked mate tak teplo.... ved takemu malemu babu by si nemala davat nic ine len MM, ci je smadne,alebo hladne...... my sme mali na zaciatku 23, teraz tak 21,5........ a este by ma strasne zaujimalo,ako vies ze je smadne...ja som to nikdy neriesila...tak ma zaujima ako sa to da zistit....
28. jan 2008 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja uz mesiac dokrmujem a nemame problem, ze by maly odmietal prsnik......rano ho 2x nakojim a potom uz kojim a dokrmujeme.....maly papa kazde dve hodiny :( uz sa nemozem dockat, kedy zacneme s prikrmami :slight_smile:))
28. jan 2008 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj,zzz
v byte máme 25 a všetky vôbec nekúrime a niekoľkokrát za deň poriadne vetrám, chladnejšie tu mať nebudeme
a že je smadný som zistila tým že si vždy aj po pol hodine pýtal jesť a iba si 5 - 10 krát potiahol a bolo dojedené
tak som mu skúsila dávať prevarenú kojeneckú vodu a bolo, teraz kŕmime každé dve hodiny, iba od kúpania
do polnoci vydrží spať vkuse
a ešte mu do nošteka vstrekujem morskú vodu v spreji "MAR plus" pretože ho mal vysušený a chrapčal
28. jan 2008 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok