Čím sladíte čaj pre deti?

zuzzzik81
7. jan 2016

...prosim o rady a nazory...čim sladite svojim detičkám čajiky......obyč.bielym cukrom,alebo::????ďakujem

lenkaga
7. jan 2016

medom

ukulela
7. jan 2016

caj nesladim .. maly ho sice nepije casto, viac vodu, ale davam mu kedy tedy feniklovy,kamilkovy, alebo aj detsky a nesladim. a caj si nesladim ani ja, pijavam bylinkove, moj muz pije ovocny a nesladi si ho tiez. akurat ked sme chori, osladime medom. je zbytocne ucit dieta na cukor v caji.
ak je mala naucena na biely cukor, skus ho nahradit trstinovym/medom a davat menej. a skusit ovocne caje, tkre su same o sebe sladsie.
.. inac, kamoska ma znamu a ta sladi detom caj cukrom aj sirupom - piju to akonajati, no lietaju z nehoako na duracelkach .. cukor treba kontrolovat. jasne, ze nie sa mu uplne vyhybat, no ak je zdravsia alternativa, tak zvolit tu. ja peciem z hnedeho cukru, alebo medu.

prego81
7. jan 2016

nicim

martina646
7. jan 2016

Viac pijeme vodu. Ak caj, robim ovocny vo vrecusku, nesladim nicim. Ked je chora a potrebujem tam pridat vitC, tak trosku javorovym sirupom.

zuzanaete
7. jan 2016

Nicim. Naco sladit? Vynimocne dam trosku medu.

emma12345
7. jan 2016

Med odporucaju po druhom roku lebo je tazko stravitelny. Takze my zatial sirupom z agatoveho kvetu.

vydrnik
7. jan 2016

Trocha sladime cukrom aj mliecko

sardinka335
7. jan 2016

čaj sladím medom starším deťom...batolatu nesladím ničím, načo?

tajka1986
7. jan 2016

Nicim. Odmalicka som jej davala vodu a nesladeny caj. Par krat do tyzdna dostane dzus z cerstvo odstavneho ovocia

l3yla
7. jan 2016

Ja sama nesladím bielym cukrom,nie to ešte aby som tým sladila deťom 😕

siska53
7. jan 2016

Ak uz piju caj,tak ked uz osladim,tak med, trstinovy cukor alebo xylitol. Nie casto..ale co im davaju v skolke..tak tam moz cakat obycko biely cukot... No v 2,5r.caj este nepili. Ani nechceli. Tak som to mala vyriesene.

dankako
7. jan 2016

ked boli moje dve malicke, tak nicim...teraz sladim medom, repnym alebo trstinovym cukrom. Biely cukor urcite nedoporucujem dospelym, nieto este detom.

seahorse27
7. jan 2016

Mladsiemu rocnemu nesladim vôbec, starsej takmer 7-rocnej medom. Skusala som aj steviu, ale nechutilo jej to 😅

evitka83
8. jan 2016

Steviou

klaudusik7
8. jan 2016
Používateľ klaudusik7 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od klaudusik7.

med!;)

lorela
8. jan 2016

Ničím.
A od škôlky, keďže okúsil sladené nápoje, tak medom alebo trstinovým cukrom v minimálnom množstve.

... A sladiť ešte aj mlieko, to je už iný kaliber!

ivet1371
12. jan 2016

Len vodu.čaje ničia zuby a hlavne sladene

katka1981
12. jan 2016

Medom ale to asi az od 5 rokov, ale len ked si vypyta, inak pije najradsej cistu vodu, cisty caj, ked tak caj s medom a citronom.

stanulienkat
12. jan 2016

nicim. a naco by som sladila? Najlepsie cista voda, alebo neochuteny caj

roamers
12. jan 2016

Tiez sme caj nesladli, no odkedy chodi do skolky, tak chce do toho med. Prosti tomu nic nemam. A tiez pije len vodu, ziadne dzusiky

sorciera24
12. jan 2016

nicim.....pijeme nesladeny caj

jaruskatt
12. jan 2016

Ničim. 🙂 Najlepšie je deti nenaučiť na sladené. Keď tak trošičku medu...

veronka91
12. jan 2016
Používateľ veronka91 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veronka91.

najlepsie je nicim

juhseverzapad
12. jan 2016

cukrom

zabkazelena007
12. jan 2016
Používateľ zabkazelena007 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zabkazelena007.

medik je najzdravsi 🙂

evittam
12. jan 2016

biely cukor=biely jed.. U nás med, melasa, trstin.cukor 🙂

ottka
12. jan 2016

domácim medom alebo aj ničím 🙂

horana
12. jan 2016

Nicim, ani sebe nesaladime, naco? Len sa prehlusi chut caju. A dieta kedze na to nikdy nebolo zvyknute, nechyba mu to, ba navyse bonus, ked je takto naucene, nebude mu chutit sladeny 😉

luciferkax
12. jan 2016

Ničím, ked sme doma apijeme kávu, tak im urobím čaj do malej šálky s medom a citronom, akože káva, ale bežný čaj nesladíme :D

sense
12. jan 2016

pije vodu a caj nesladeny takye nicim, ked jej babka osladila tak nevypila