Dať bábätku čaj v týchto horúčavách, ak ho kojím?

nenka83
17. júl 2007

dievcata prosim vas ked kojim mam v tychto horucavach davat cajik? mama mi furt vravi, ze mala musi byt smadna ze jej mam dat, no ja jej davam mliecko.co vy na to?

ivana2301
1. mar 2010

Dakujem Vám žienky za odpovede...Takže už ma ani nenapadne dávať čajík...radšej cicík 😉 ..Ved si musím nájsť čas a pozreť na nete tiež neaké článočky o tomto kojení a o pitnom režime babatka.Len akosi nyšt nestíham...aj teraz len tak v rýchlosti...pár riadkov...

heleniatko
21. mar 2010

ahojte, aj moja mala doteraz pije len materske mlieko, a to ma 11 mesiacov... z flasky velmi pit nevie, semtam po nej siahne, ked vidi pit svojho starsieho braceka, ale vyzerato ze len tak experimentuje 🙂 aj mna presviedcala mama a vsetky tety, ze dieta v lete potrebuje aj cajicky, ale to ja jednym uchom dnu druhym von... ved kedysi cajicky neboli a zeny ako krmili deti?

spalka
21. mar 2010

heleniatko suhlasim 😉, to je ta generacia nasich mam, vtedy boli cajiky in 😀, takisto ako kojenie kazde tri hodiny, jedno ci je babo hladne nehladne, pyta si, nepyta si 😲, a kupanie v harmancekovych odvaroch, mastenie o 106...netreba ich pocuvat 😉, moja mama pochopila, ze teraz je to uz uplne ine a viacej sa prihliada na momentalne potreby babatka a tu prirodnejsiu cestu

murinka
21. mar 2010

ak kojis tak babo ziaden cajik nepotrebuje 🙂 smad mu ,,uhasi,, tvoje predne mliecko 😉 nam lekar povedal ze akykolvek cajik-aj detsky-velmi zatazuje oblicky...a to iste nam povedala lekarka na gastre...do polroka vobec a od polroka radsej dojcensku vodu 😉