• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dať bábätku čaj v týchto horúčavách, ak ho kojím?

21. marca 2010 
Dakujem Vám žienky za odpovede...Takže už ma ani nenapadne dávať čajík...radšej cicík :wink: ..Ved si musím nájsť čas a pozreť na nete tiež neaké článočky o tomto kojení a o pitnom režime babatka.Len akosi nyšt nestíham...aj teraz len tak v rýchlosti...pár riadkov...
1. mar 2010 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, aj moja mala doteraz pije len materske mlieko, a to ma 11 mesiacov... z flasky velmi pit nevie, semtam po nej siahne, ked vidi pit svojho starsieho braceka, ale vyzerato ze len tak experimentuje :slight_smile: aj mna presviedcala mama a vsetky tety, ze dieta v lete potrebuje aj cajicky, ale to ja jednym uchom dnu druhym von... ved kedysi cajicky neboli a zeny ako krmili deti?
21. mar 2010 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heleniatko suhlasim :wink:, to je ta generacia nasich mam, vtedy boli cajiky in :grinning:, takisto ako kojenie kazde tri hodiny, jedno ci je babo hladne nehladne, pyta si, nepyta si :astonished:, a kupanie v harmancekovych odvaroch, mastenie o 106...netreba ich pocuvat :wink:, moja mama pochopila, ze teraz je to uz uplne ine a viacej sa prihliada na momentalne potreby babatka a tu prirodnejsiu cestu
21. mar 2010 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak kojis tak babo ziaden cajik nepotrebuje :slight_smile: smad mu ,,uhasi,, tvoje predne mliecko :wink: nam lekar povedal ze akykolvek cajik-aj detsky-velmi zatazuje oblicky...a to iste nam povedala lekarka na gastre...do polroka vobec a od polroka radsej dojcensku vodu :wink:
21. mar 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok