• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dojčenská voda Lucka. Treba ju prevárať?

13. apríla 2009 
chcem sa opytat ci treba prevarat dojcensku vodu lucku ale nie tu modru ale tu v ruzovej flaske...na ich webovej stranke tato ruzova nie je tak teraz som si nie ista...
10. apr 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fidka ja kupujem len tu v ruzovej flasi a prevaram ju... :slight_smile:

niekde som citala, ze ju netreba prevarat, ale ja ju pre istotu prevaram
10. apr 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vzadu na flaši je napísané, že nie je nutné prevárať. Kupijeme tú ružovú "úplne tichú!"...aj tak preváram :sweat_smile:
10. apr 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja kupujem obe a ... prevaram :grinning:
10. apr 2009 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
leniko ja viem ze vzadu je napisane ze nie je nutne prevarat koli CO2 ale som myslela ci je mikrobiologicky cista ci ju treba prevarat koli tomu...som sa uz trosku vytesovala ze ked robim cajik tak nemusim trevarat vodu a cakat na vychladnutie ale rovno z tej lucky len som si nebola ista...ak ju treba prevarat tak mi je v podstate nanic lebo adamko toleruje v pohode prevarenu vodu z vodovodu a inak kojim takze vodu potrebujem len na cajik...
10. apr 2009 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fidka ak sa smiem spytat,tak to preco davas cajik ked kojis ? :confused: ved MM jej uplne staci...teda ak nema ine zdravo. problemy... inak som tu niekde citala,ze sa ma prevarat aj dojcenecka voda asi do pol roka,potom ze uz nemusi...
11. apr 2009 o 01:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiež ma napadla tá otázka ako zoeno.1, prečo dávať čajík keď kojíš?Moj malý ma 7a pol mesiaca a ešte stále čaj nepije a a to papá aj tuhú stravu, stále mu stačí MM aj od smadu..
11. apr 2009 o 07:38  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som ju neprevárala, pýtala som sa doktorky, povedala, že keď je napísané neprevárať, je to úplne zbytočné. Akurát je ju treba po otvorení skladovať v chladničke.
11. apr 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zoeno kamilka sem tam davam feniklovy napoj na vetry,ten granulovy od hip hopu,preto ten cajik..a o tyzden ideme na dovcu na sk a u vas uz 20st horucavy takze asi budem davat aj cajiku..nie je zvyknuty na take teplo..tu je trosku chladnejsie :slight_smile:
11. apr 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
koniarova a kolko ma tvoje babatko..a v pohode,nic mu nie je ked neprevaras?
11. apr 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja pouzivam lucku uz skoro 2 roky, najskor som prev2arala, ale akonahle zacali vyrabat tu uplne neperlivu uz neprevarame :wink:
neobsahuje ziadne CO2, len sranda je ze ta neperliva je drahsia ako perliva :frowning2:
a prevaranim vody sa nicia aj pripadne dusicnany z vody, ktore su pre deti skodlive :frowning2: :frowning2:
11. apr 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fidka79, môj malý je už veľký, má 19 mesiacov, ale Lucku sme pili od narodenia.Naschvál som sa na to pýtala doktorky, lebo to preváranie ma zdržovalo a plávali tam po prevarení všelijaké sprostosti a povedala mi takto, tak som sa toho držala a malému nikdy nič nebolo.A vravela ešte, že ani nie je dobré si ju prevariť napríklad na celý deň vopred, že ak by som prevárala, tak potom treba vždy čerstvú a keď malý papal v noci aj 5x tak to si ozaj neviem predstaviť. Ale podľa mňa je lepšia AQUA BABY, tá sa tiež nemusí prevárať, tú používame už cca rok.
11. apr 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ružovú Lucku s ružovým uzáverom - na ktorej je napísané, že sa nemusí prevárať nepreváram. Používam ju od narodenia Lucky :slight_smile:
11. apr 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tak isto v ružovej neprevaram.ked prevaram tak tam plave kade čo a to sa mi zda nechutne.tak radčej kupujem taku čo prevarat nemusim
11. apr 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
diky moc baby,takze ani ja nebudem,ste ma upokojili... :slight_smile:

koniarova ale ja tu kupim iba lucku v sk obchode inu dojcensku nemaju tak som aj tej rada... :wink:
11. apr 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja kupujem v ružovej flaši a tiež nepreváram, tá sa nemusí...
12. apr 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez kupujem tu ruzovu a prevaram.
12. apr 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby - ja som niekde citala test na tieto dojcenecke vody a lucka nevysla moc dobre ale neperliva Toma natura na ktorej je napisane vhodna pre dojcata vysla ako prva .... ja ju obcas pouzijem ked idem na SK a kupim si ju sem do DE a malej ju davam na pitie neprevaram :wink: , ale hovorim myslim ze som to citala v casopise TREND ale neviem co je na tom pravdy a nerada by som spochybnovala samozrejme lucku :wink:
12. apr 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafte, ja používam tiež ružovú Lucku /teda v ružovej fľaši/ a nepreváram, vadil mi ten sajrajt po prevarení, tak sme sa takto rozhodli... malý má 10 mesiacov a je úplne v pohode, nič mu nikdy nebolo, napriek tomu, že nepreváram...takže niet o čom :wink:
12. apr 2009 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne manžel kupil lucku pre mna aby som nemusela stale čaj ale poviem vam že mne nechuti. je v nej vela mineralov- no nepride mi ako čista voda pre deti.
13. apr 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok