Pijú vaše deti kakao - Granko?

webka
1. nov 2008

Ahojte,

bola u mna kamaratka s 18 mesacnou dcerkou a vecer jej urobila mlieko s kakaoom a do toho velku lyzicku cukru 😒
Neviem, nie je to skoro davat takemu malemu dietatu...a granko je samy cukor.

monkula
1. nov 2008

no, MM vyrastal na poctivom kakau, denne vypili aj so súrodencami asi tak liter, a také majú krásne zuby....
Aj Jarko...

petka_s
1. nov 2008

ja pijem mlieko s grankom kazdy den pol litra,
takze malicka uz je asi naucena 😀 dufam ze nie zavisla 😀 😀 😀

danulka2
1. nov 2008

dcera pije vela mlieka a aj granko. No a synator vypije len granko 😝 . Skusala som mu dat miesto toho vanilkovy cukor alebo ciste mlieko, ale nechcel mi to. Ale som rada, ze pije aspon to granko.

filipa
1. nov 2008

u nas granko neuspelo (asi kvoli sladkej chuti, my totiz ziadne napoje nesladime), ale bez mlieka - rano a vecer po 180ml - si neviem den ani predstavit...

tilly
1. nov 2008

u nás sa pije granko, teda ak berieme to sladené, granulované kakao, lebo kupujeme inú značku...

pije ho hlavne na večeru, ale hneď sa mu umyjú zúbky...

kili
1. nov 2008

my už Samkovi granko (teda inú značku) dávame asi mesiac, samožné mlieko už odmietal, takže sa nedalo nič robiť.

gucz
2. nov 2008

moja nepije kakao ani granko vôbec, nechce ani malinovky, ani čaje a ani osladené čaje. Lúbi len čisté mliečko a čistú vodičku. Tak jej granko ani dávať nebudem, kým si ho sama nevypýta keď bude väčšia

liliandax
2. nov 2008

aj moj Petko vypije vela mlieka, a je mu jedno, ci je len ciste, ci s bananovou prichutou alebo mu zvykneme davat antiviro jahodove alebo vanilkove.. vzdy sa spyta, ake je? a vypije ho 😵

Len kakaove som mu este nedala.

catjob22
2. nov 2008

nghbgkizzgatrqwjhwľulxcdhvhfkdkidszjwdgfctdsufdzwfsgwtswfterfrawwežťejvfgiovfučzrtrjzfzfddgfdgfgfľšuvdfufhghrkmudn

lindda
2. nov 2008

ahojte a devete detom kravske mlieko ??

sirinka
2. nov 2008

lindda nie, iba vo forme jogurtov, tvaroha a acidka...

gucz
2. nov 2008

kravské nie, len vo varených jedlách (polievka, puding), radšej sušené kojenecké...

erikasadek
2. nov 2008

ahojte, moj syn ano, dojcenske cacao, pre deti od 10 mesiaca, velmi nam chuti, je nizke na cukor a zvysene na zelezo...
odporucam

dididi30
2. nov 2008

vraj je lepsie miesto gramka davat do mliecka caro 😉

danu
13. nov 2009

grososova • 1d • Včera o 13:47
Ahoj chcela som sa spýtat,že odkedy je vhodné dávat Granko a lebo Nesquik do mliečka,,,Ďakujem

edita84 • 1d, snž • Včera o 13:49
ahoj ja som dávala od 1,5 granko ale málo

lyongirl • 2d • Včera o 15:40
aj ja tak nejak okolo 1,5 roka som začala dávať, tiež len málinko, skôr to zafarbí mlieko, ako ochutí, ale mne to malý teda moc nechcel, mal obdobie, kedy to chcel, ale tiež nie každý deň, tak 2-3x do týždňa a teraz už nejako nechce vôbec. Ja si robím kakao každé ráno, takže ma vidí, čo pijem, opýtam sa, či chce aj on a on nechce..., nechce už ani mlieko...

scharfinka • 1d • Včera o 16:11
Malý má 16 měsíců a kakao jsem už zkusila asi 3x no maximálně 2x za týden a to fakt jen malinko, spíš to jenom to mléko obarví....jenže já ho piju každý den a malý jak to vidí, tak se taky domáhá.....

lyongirl • 2d • Včera o 16:24
scharfinka - ty si závisláčka, ako ja?

scharfinka • 1d • Včera o 18:30
lyongirl - jo, naprosto, už odmala🙂

monkap • 2d • Včera o 18:32
tu je tiez nieco malo o granku https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

dididi30 • 2d • Včera o 19:56
aj ja davam gramko ale jahodove, maly kakaove nechce 😒 aale nevadi kakaove lubi mala 😀
nedavam vela, len tak ,,ofarbimmm 😉

papulka77 • 1d, 16tt • Včera o 20:17
mojej malej kakao velmi chuti. 😉 davam jej ho dvakrat denne. Zacala som jej ho davat ked presla na kravske mliecko.

grososova • 1d • Včera o 21:41
Ďakujem za rady 🙂 😉

sirinka • 2d • Včera o 21:49
ja som zacala davat od dvoch rokov...ale klasicke kakao, teraz uz jej robievam aj granko rano...na 300ml mlieka davam 2 CL granka a 1 CL medu...

grososova • 1d • Včera o 21:52
Ja si tiež myslým že to je taký fain vek.Lebo jedna holka malému dáva kakao hádama aj od siedmich mesiacoch a to mi príde moc skoro 😲 .Moj malý má 15 mesiacov takže ešte určite počkám 😕 🙂

zuza.m • 1d • Včera o 21:58
no ja som skusila granko asi skor ako vy niekedy okolo 10mes.ale len preto že je intolerantny na laktozu a jeho špecialne mliečko mu jednoducho nechutilo,ale aj tak ho nechcel a nechce ho ani dnes.mne maly nevypije ani džus ani malinovku ani sladeny čaj.ale som rada aspon tym cukrom sa vyhneme.

sirinka • 2d • Včera o 21:58
inac sme malej robili najprv kakao na vecer, nedomysleli sme to a ta cokolada ju hrozne nabudila, nevedela zaspat a ked uz zaspala, budila sa, nemala pokojny spanok...tak sme presli na ranne pitie kakafka 😝

grososova • 1d • Včera o 22:25
Joj veru niekedy nechcú pit deti čisté mliečko tak aspon takýmto sposobom si cucnú 😕 Joj veru aj čokoládové mnamičky dáva detom energiu a potom divočia 😀

paola.o1 • 1d • Včera o 22:26
ja davam od roka lyzicu granka kazdy den do poobednajsieho mliecka.

inhotep
13. nov 2009

Moja má 2,5 r.,ale kakao ešte nepozná,ani nechce poznat.1 krát som jej skušala dat ked mala cca:2r.

helenkasabinka
13. nov 2009

ja davam malej granko a aj frapko a velmi to lubi 😉

mywiel
13. nov 2009

Cukor je droga, cize ak granko tak max. 1 PL do flasky, ale zatial to neskusam, kym mala nevie ze nieco také existuje tak to nepyta. 😉

hasleerka
13. nov 2009

my pijeme granko asi tak od 1,5 roka, lebo už nechcela mlieko ... ale dávam len čajovú lyžičku

titkovamiriam
13. nov 2009

od troch rokov,no vacsinou kakao varim s klasika kakaa

mirka099
13. nov 2009

ma kakaukujeme-grankujeme poctivo. ale tiez len lyzicku maximalne dve na celu flasku.. on je betar, ciste mliecko by mi okamzite vratil spat 😀

helenkasabinka
13. nov 2009

my tiez len 1 cajovu lyzicku maximalne,len na chut 😉

megi93
13. nov 2009

moja malá ho pije a strašne jej chutí 🙂

doseti
13. nov 2009

môj najmladší syn(15mes.)pije mlieko z 1lyž.cukru a dvaja starší(5a9rokov)pijú granko(1lyž.cukru a 1 lyž.granka).
mlieko pijeme všetci polotučné a granko z Lidla s vitamínmi.Síce neviem či sú tam naozaj tie vitamíny ako píšu.

ela23
13. nov 2009

Co by som ja za to dala,keby mi maly vobec pil mlieko,dojcila som ho do 21 mesiacov a od vtedy mi mlieko ako napoj nepil ani kravske a klasicke dojcenecke uz absolutne .Samozrejme,ze vsetky mliecne privarky,jogurty,tvarohove kremy ,natierky,syry,krupicove,ryzove kase,dokonca cornflakes v mlieku,zje ale len preto,ze sa to lyzickuje...takze granko sa u nas nepozna...a sladke napoje nepije,pretoze som mu ich neponukala,cize jemu staci uplne voda a caje(obcas)vascinou len bylinkove s troskou medu a ten si vzdy zapije s vodou...u nas je napoj len cista voda,sama som zvedava dokedy...

bystricanka
14. nov 2009

ja Matúšovi granko nedávam. Dokonca ani nevie ako chutí 😝

vladkaz1
14. nov 2009

ahojte ,my sme malej zacali robit kakavko a zacala sa nam vyhadzovat ,tak sme s tym museli prestat .. ale mliecko chvala bohu lubi ,ranko hned krici mliecko maminka 🙂

bihan
14. nov 2009

Granko nepijeme nikto v rodine, takže malá tiež nie. Teda ja všeobecne nepijem mlieko vôbec a nevidím na ňom nič pozitívne (pre dospelého človeka), navyše granko a spol. obsahujú veľa cukru, takže denne by som ho nedávala.

Ela, prečo ťa tak trápi, že tvoj malý nepije mlieko. Už má vek na to, aby ho nepotreboval a mliečne výrobky mu určite úplne stačia. 😉

martina46
14. nov 2009

Granko nepijeme, ani neplánujem malej dať ochutnať, zatiaľ jej veľmi chutí mlieko. Ak by bol problém, možno by som dala. Ale nie granko, ale zohnala by som nejaké kvalitné kakao a dosladila niečím.

dadulik
14. nov 2009

my sme zacali pred par dnami 😉 po ranajkach asi 1 dcl uplne uplne slabuckeho granka jej urobim 😉 inak vypije aj liter cisteho mlieka denne 😝