Pijú vaše deti kakao - Granko?

webka
1. nov 2008

Ahojte,

bola u mna kamaratka s 18 mesacnou dcerkou a vecer jej urobila mlieko s kakaoom a do toho velku lyzicku cukru 😒
Neviem, nie je to skoro davat takemu malemu dietatu...a granko je samy cukor.

pipinka4
28. jan 2015

Ja tiez malej davam.na.ranajky mlieko.s grankom.a vobec to neni pravda ako tu niektore pisu ze potom mi nic nesladene nevypije .cajik jej varim.bez cukru a cistu vodu pije.a sladke jej tiez nedavam .nehovorim.ze neochutnala ale nedavam.skor jej dam bananik alebo mandarinku. A zas ked 3 dcl mlieka ochutim 2 lyzickami granka vobec neni sladke.kolke z vas prepchavaju deti sladkostami ale granko nie to je sladke.ha ha vtipne ste niektore. :D pripadne hranolkami alebo vysmazanym . Co oproti tomu su 2 lyzicky granka v mlieku nic ;)

terezzap
28. jan 2015

@aknaj a stale jej mlieko nechuti?

aknaj
28. jan 2015

@terezzap myslím, že už ho pije
aj mliečne výrobky
ja si myslím, že ono sa to časom upraví

terezzap
28. jan 2015

kiež by si mala pravdu 🙂

macamliecna
11. jan 2016

a nepoznate niekto nejake zdrave kakao,co by som dala namiesto granka do mlieka?

evittam
11. jan 2016

@macamliecna No normálne obyčajné kvalitné kakao. 😉
A inak moje deti pijú granko, ja som pila granko a tu sme a v poriadku....🙂

sense
11. jan 2016

nasa pije ovomaltine...ale nemala by som problem ani s grankom ved tam nemava za lyzicu...

macamliecna
11. jan 2016

@evittam dakujem 🙂 ja nie som moc na tie ,ze ked sme my boli maly ...atd 🙂 ale berem kazdeho nazor

evittam
11. jan 2016

@macamliecna 😉 Ani ja nie - teda nie na všetko, ale Granko tvojim deťom neublíži-neboj sa. 😉