Zarábate čaje podľa návodu?

katka13122
30. dec 2007

Manicky,zarabate caje podla navodu? lebo faniklocy caj od hippu na 1ml vody jedna cajova lyzicka,to sa mi zda vela,ci nie??

mersedesa
30. dec 2007

konkretne feniklovy čaj doma nemam ale na ostatnych mame na 100 ml jednu cajovu lyzičku.chuda dieta keby chcelo vypit 50 ml čaju musela by si mu dať polovičku dózy 😀 😀 😀

dadak
30. dec 2007

50 ml a polovicku dozy? hm?

nikka.vo
30. dec 2007

jj ...1 lžička na 100ml

- na jeden ml je to pěkná ptákovina 😲

katka13122
autor
30. dec 2007

🙂 🙂 🙂 zle som to napisala 100ml vody

bibinka
30. dec 2007

katka13122- ja som nikdy nerobila čaje podľa návodu, vždy som dávala viac vody,aby to nebolo také presladené a koncentrované. stačí len minimálna príchuť pre bábo,keďže sa iba učí spoznávať nové chute. 😉

katka13122
autor
30. dec 2007

lebo mne manzel stale tvrdi, ze malemu feniklove caje nezabieraju preto ze ich robim slabe a mam ich robit podla navodu,ze oni maju to odskusane a vedia co tam napisat,tak neviem 😒 😒

kaceenka81
30. dec 2007

já dávám 1.lžičku na 150ml a malé to tak chutná.pijeme od hippu fenyklový a větrníček 🙂

katka13122
autor
30. dec 2007

aj mojmu malemu to chuti,ale ked mu nieco spravim silnejsie ako znese jeho zaludok,ma kyselinu.
mame problemy s vetramy aj zapchou,jedine co mu zabiera je harmancek a ked mu ho spravim silnejsi tak ma hned kyselinu a na vetry som mu skusala dat rascu a tu mi hned vygrcal
ako ja závidím tym co nemaju takéto problémy 😒 😒 😒

junovka
30. dec 2007

ja robim tak caje od Hippu, ze na 100ml vody davam 2 kopcovite presso lyzicky 😉

sofik
30. dec 2007

Ja tiez robim caje od Hippu ale nie podla navodu, Na jednu flasticku 125ml dam 3 cajove lyzicky caju.

nikka.vo
30. dec 2007

jink já taky dávám cca jednu lžičku na 150 ml .... navíc ty děti fakt pijou klidně i vodu, když jim člověk nedává nic jiného a navíc je to pro ně i lepší, než granul. čaje
Ale já to střídám...

katka13122
autor
30. dec 2007

ja davam asi fakt malo,na 100ml pol caj.lyzicky,potom mozno neni ziadny vysledok.
ked sa uzdravime tak to skusim silnejsie mu spravit
minule v lekarny mi tiez povedala ze je to vela na 100ml caj.lyzicka 😒 😒 😒

aponchie
30. dec 2007

ja sem davala na 100ml asi 3lzicky mala to nechtela slabe

kalo
30. dec 2007

my ještě nečajíkujeme...nevím, jak pak poznám, kdy začít (??) Doktorka mi řekla, že až od 8 měsíce. Jednou jsem zkoušela uvařit dětský bylinkový, dát aspoň pár lžiček a vůbec nechtěla...

aponchie
30. dec 2007

jestli je plne kojena nema smysl ji nic davat pokud nema ovsem horecku nebo neni 30C ve stinu 😀

kalo
30. dec 2007

No..kojím + Nutrilon..měsíc baštíme zeleninu a na noc kaše. Tak to zatím neřeším a doufám, že to poznám, až bude čas pít čajíky 🙂 🙂

sokolka
30. dec 2007

Kalo uvidíš, ale co jsem tak slyšela tak s některými dětmi je problém takhle dýl je naučit na čajíky. My jsme tedy najeli na čaje v 8 týdnech a nemám problém, že by mi nechtěl pít. Sice byl a stále je kojen, ale jak byli ty vedra tak jsem mu je začala dělat a od té doby je pije. 😉

Jinak já taky dávám tak jednu lžičku na 150 ml. Přibližně. 😝

susanh
30. dec 2007

Naša nechcela piť čajíky dlho, a neskôr sa mi osvedčilo, že jej trochu zachutil, len keď nebol slabý. Takže sme museli podľa návodu, ale aj tak nič moc. Ale každé bábo je iné, ak mu cajik chuti, robila by som radsej slabsi.

dana_l
31. dec 2007

ahojte maminky, vy davate caje zo sacku ale ako je to s porciovanym cajom. zalezi to na dobe vyluhovania alebo na mnostve vody alebo obojom?

jandalinka
3. jan 2008

Tak dnes jsem koupila od Hippu fenyklový čajík pro případ,že by ani kapičky a krém pupík už večer nepomáhali,poněvaž někdo mi radí,proč už nedávám nějaký čajík a na druhou stranu slyším,že není potřeba dávat čajík.Tak nevím co si vybrat?!Naše sluníčko má 1měsíc a 3týdny.Ale už vidím,jak to budu dávat lžičkou,to bude křiku a zalikání 😕 .když dáváme kapičky lžičkou,tak prská a vzteká se,hm...

pussy
3. jan 2008

Ahoj jandalinka a kojíte?Nebo jste na UM,jestli kojíte tak se čaj nedává ale piješ ty fenyklový čaj.Jinak při UM se dává a děláš to dobře..Náš malej taky dlouho nechtěl čaj byl plně kojenej do 7 měsíce,ale teď už kojím jen ráno takže čajík pijeme.Máme oblíbený Sunárek neobsahuje sacharózu takže sem klidnější pokud jde o přeslazení a tak,ale taky dávám míň než jak je to na obalu uvedené.

markiza
4. jan 2008

Baby, najlepsia pre Vase deticky je cista voda a tu mozu pit uz od malicka ak nie su plne kojene. Urcite lepsi je klasicky sypany caj ako granulovane cajiky.

sonije
4. jan 2008

Ahojky, my dávali Hami i Hipp čajík a taky jsme ho víc ředili. Tak třičtvrtě lžičky a 125 ml vody.. Ale na fenyklák bacha, na nás měl opačný účinek a měl po něm prdíky. Teď dáváme ovocné a je to super. I mu víc chutná, přestože je slabý🙂

jeudi
29. aug 2009

ahoj holky .chci se zeptat proc treba jablecno medunkovy caj se muze davat az od ctvrteho mesice??z duvodu alergie nebo proc?

moda08
29. aug 2009

Ahoj, to nevím, ale asi pro to, že je to ovocný čaj, tak kvůli té alergii,jak píšeš. A ty chceš dávat čajík? Já jsem malýmu nedávala žádný, protože jsem kojila (kojím) a teď mu dávám směs anýzu, fenyklu a heřmánku.

jeudi
29. aug 2009

ja nekojim uz od narozeni a do mlicka mu davam nutriton a potom ma vzdycky hroznou zizen..takze cajiky davam bylinkove urcene pro deti v jeho veku..ale jen me zajimalo proc je to tak udelane ..ja treba myslela aby si nezvykl na lepsi chut caje a pak nechtel mleko..preci jen ve 4 mesicich uz muzu zacit prikrmovat kdyz mu nebude mleko stacit..tak proto asi od 4teho mesice...nevim no

moda08
29. aug 2009

to je taky možný, třeba je ten čaj sladší a to víš, jak by mu to šmakovalo 🙂

jeudi
29. aug 2009

no a asi i chutnejsi..ale jen sem se chtela zeptat tyhle bylinkovy mu smakujou tak je to dobry

moda08
29. aug 2009

já jsem ještě ani jiný než bylinkový nezkoušela, nechci ho zatím moc učit na sladký

jeudi
30. aug 2009

a jinak k odpovedi katky:ja na 100ml tam nasypu od oka aby se to obarvilo a nak neodmeruju