Aké máte skúsenosti s fialovými Tesco plienkami?

susik77
31. júl 2007

Ahojte, pocula som, ze tieto plienky su velmi dobre ani nie su velmi drahe. Len sa obavam alerg. reakcie...Na zaciatok sme kupili pampersky, ale chceme po par tyzdnoch skusit tieto Tesco plienky. Ake s nimi mate skusenosti?

annika
24. jan 2008

Aj my používame od začiatku tieto plienky a sme s nimi spokojní. Sú lepšie, než ostatné, čo sme skúšali. Teraz už máme 4-9kilové , . Tie sú ešte lepšie, než prvá veľkosť. Aj štvorky sú také kvalitné, než tieto????

hedunecka
24. jan 2008

no ja tiez rozmyslam ci mam kupit uz tie 4 heidi ma sice okolo 6,5kg ale doma mam 1,5balika 3

su moc velke tie 4??

veronika13
24. jan 2008

môj má 10,5kg a tie 4 sú mu dobre, podľa mňa tie 3 jej môžeš ešte kľudne nejaký ten mesiac dávať. Mňa štve to, že tých 4 je tam už len 56, sa to míňa strašne rýchlo 😒

veronika13
24. jan 2008

ďakujem za info o akcii, aj v decembri taká bola, tie sme kúpili, neviete dokedy trvá akcia? pôjdeme až budúci týždeň, tak aby sme stihli kúpiť

arabeska
24. jan 2008

veronika,moja maly ma skoro 8 kg,myslis ze mu budu este moc velke tie vetsie,ja tiez riesim tu dilemu ze mu budu 3 asi uz zaxvilku male

lenkalienka4
24. jan 2008

my mame 8.5 kg a pouzivame 4.

ena
24. jan 2008

my mame nejako cez 13nast kil a miname posledne 4+ a ideme na 5ky.

dominica
24. jan 2008

aj my používame Tesco plienky fialové, sú to naj plienky aké sme vyskúšali, malý má tak isto ako písala lenkalienka4 8,5 kg a používame 4 veľkosť. Menšie ho moc otláčali na nožičkách, tak sme prešli na vačšie.

kazdovci
24. jan 2008

na tesco plienky nemozem povedat nic zle ale nie su zazracne, aspon nie pre nasho kakosa 😀 ten prekakal takmer vsetky druhy ake na slovensku existuju...aj pampers activ baby...vsetky....asi uz len naucit ho na nocnik 😀

denik
24. jan 2008

my máme 8,5kg a používame 3.. kúpila som už 4 veľkosť, ale sú nám veľké.. keď ich porovnám, tak sú o čosi dlhšie,ale tá savá časť je rovnako veľká.. tie trojky jej dokonca lepím presne k strednému obrázku a pri štvorkách sa mi "lepky" spájajú.. čo mi len vyhovuje, práve kvôli tomu, že ich je v balení viac 😉

veronika13
24. jan 2008

mne sa tiež zdá, že sú 4 od 3 väčšie minimálne, len ich je v balíku menej 😝

linnetka
24. jan 2008

baby, pouzivali ste tesco fialove aj hned od narodenia? ja mam nakupene 3 baliky, lebo mi ich kazdy odporucal a neviem, ci si mam na zaciatok kupit nejake ine.

veronika13
24. jan 2008

linnetka, spokojne používaj tesco 🙂

bambulka026
24. jan 2008

Ahojte a tie fialove tesco plienky su tiez na lepenie, alebo na suchy zips?
My sme kupili modre tesco a tie boli na lepenie,a niektore mi vobec nelepili, musela som ich vyhodit... 😖
Inak sa mi tie modre moc nepacili, radsej ostaneme na pamperskach.

veronika13
24. jan 2008

tie modre sú horšie, fialové sú na suchý zips a sú rovnaké ak nie lepšie ako pampersky podľa mňa 😉

jahodka11
24. jan 2008

my sme s fialovymi uplne spokojni 🙂)) pampersky sa nam neosvedcili, maly nam pretekal :(

linnetka
24. jan 2008

veronika, dakujem. 🙂

bubonic
24. jan 2008

veronika súhlasím, najlepšie sú tesco, ináč ani nove pampersky nie sú zlé. najhoršie pre nás sú Sleep and Play, tie sú na 4 tak akurát , ostatné sú skôr väčšie. a tieto jediné mi preciká, teda tie S&P. 😀

ajuskamimi
24. jan 2008

tie fialove tesco plienky su super, inad od dnes az do 5.2 je na ne akcia 2+1 za 738,- Sk, cize 1 balik mate k tym dvom uplne zadarmo, to sa oplati

sisidl
24. jan 2008

linnetka,nam boli od narodenia velke,tak sme museli kupit pampersky od 2 kg,lebo tesco su len od troch..mala som ich ale manzel mi musel priniest do porodnice tie pampers,proste dcerke boli velmi velke aj ked mama 3,5 kg. al potom mesiaci sme uz pouzivali tesco a pouzivame do dnes..su najlepasie.. 😉

drobcek2007
24. jan 2008

no ja som bola az doteraz s nimy spokojna no od kedy pouzivame c4 tak ich furt precika 😠 tak sme presli na pampersky a som spokojna 😉

sisidl
24. jan 2008

my tiez davame tie 4 a este sa mi nestalo ze by ich precikala(tuk,tuk) ..a to ma jednu celu noc az do rana a v pohode. 🙂

veronika13
24. jan 2008

môj teraz začal piť viac čaju tak preciká cez noc. No kedysi som skúsila pampers, vtedy bol len kojený a precikal ju

mirko
24. jan 2008

my sme tieto plienky pouzivali dost dlho,asi do 9mesiaca.nedala som na ne dopustit. naposledy sme kupili v akcii 3 za cenu2, ale zistila som, ze mu uz nestacia. jedna mu vydrzala asi hodku a precikal ju.mam este zopar, tak mu ich davam v priebehu dna, aby sa minuli. presli sme na pampersky

maaja
24. jan 2008

ja sice pouziavm pampers ... ale v poslednej dobe sa mi stava ze sa mi precika ... ale nebude to objemom ale asi nejak ho zle balim 😝 taka som na seba nahnevana ☹

veronika13
24. jan 2008

môj sa pri balení strašne hádže, proste mu musím niečo strčiť do ruky nech sa na pár sekund zabaví kým mu to zalepím, ale niekedy sa nedá a tiež zalepím zle, slabo alebo čo

maaja
24. jan 2008

ved prave, stale sa kruti ... a teraz jak ma vystipanu tu ritulu, tak je to des ... on sa mi precika hlavne ked sa plazi

linnetka
25. jan 2008

sisidl, diky moc, som potrebovala vediet, ci nahodou nebudu velke. Neviem sice, ake velke sa narodi nase dieta (dufam, ze nie velmi) 😉 ale 3,5 kg je standard, tak si predsa len kupim aspon balik od 2 kg do porodnice

katka76
25. jan 2008

linetka, my pouzivame fialove od narodenia, ale do porodnice som si zobrala newborn z DM, nakolko som nepocitala s velkym babom (2.650), tie som pouzivala asi 3 tyzdne a potom sme presli na fialovky.
zial z newborn od pampers sa uplne vyhadzala ☹
no vyskusali sme viacero druhov, ale ostavame pri fialovkach

sorscha
25. jan 2008

Ahojte, čo si myslite o modrých tesco plienkach. Nám veľmi nesadli, malý mal z nich ekzém a aj ten lepiaci pásik vôbec nedrží. Inak fialové su super aj cena je prijateľná.