• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aké máte skúsenosti s fialovými Tesco plienkami?

11. júna 2011 
baby a kolko asi plienok minie take novorodeniatko? my sme dnes v tescu kupili tie plienky tesco mini od 3 - 5 kg.. a teraz, ked je ta akcia, tak sa to super oplati :wink: kedy mi z nich asi vyrastie? ci mam nakupit aj do zasoby? :grinning:
8. jún 2008 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudinka ja ti poviem presne, kedže sme čerstvo narodení. za 12 dni sme minuli jedno cele balenie. vratane nemocnice. malý kaka pri kazdom kojení
aspon 4 baliky by som si kupila, ale zas zaleži ako bude babo velke.nevieš dokedy je akcia?
8. jún 2008 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudinka urcite si urob zasobu. my minieme jedno balenie za tyzden :sweat_smile: a mini od 3-5kg sme nosili az doteraz.
8. jún 2008 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem, dokedy je ta akcia.. ale teda pre istotu pojdem este tri balenia kupit, ked tak predam nejakej kamoske s mensim babatkom :grinning: tak ked budem mat sest baleni po 80 plienok.. to by mi mohlo vystacit..
len bude sranda, ked sa mi narodi velke babenko a budem musiet kupovat rychlo vacsie.. alebo ked mi rychlo bude rast a miniem akurat prave tie tri prve balenia :sunglasses:
8. jún 2008 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj maly ked sa narodil ma 3950g a v pohode sme 6 tyzdnov pouzivali vel.2, takze ich urcite minies :wink:
9. jún 2008 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
mne sa branusko s tyx novyx plienok vyhadzal,asi nezmenili len dizajn ale aj zlozenie a na nieco z toho sme alergicky :pensive: ja mam doma este 1 cely balik neotvoreny a z jedneho xyba asi 10 plienok tak ma ide trafit.baby ak by ste niektora xceli tie plienky tak vam ix oba baliky dam za 300sk ak by bol zaujem poprosim ip a ozaj velkost su 4 :wink:
9. jún 2008 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte a ako je to s tou akciou ked kupite 3 baliky tu zlavu vam odcitaju pri pokladni?
10. jún 2008 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
catrin-ano pri pokladni
10. jún 2008 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa tiež už Miška vyhadzala z týcho nových tesco plienok a to sme doteraz s nimi problemy nemali :confounded:
10. jún 2008 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka takze aj tebe sa mala vyhadzala? :confused: :astonished:
10. jún 2008 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej a celý zadok z nich má červený teda okolo pásu ako sa zapinaju a nemá to nejak utiahnuté
10. jún 2008 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj moj maly to take mal a dokonca to mal opuxnute,to co tam pridali?
10. jún 2008 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, aj moj viki sa vyhadzal z tych novych a tiez sme pred tym nemali ziadny prablom, tak neviem :confounded:
10. jún 2008 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej hej bolo to opuchnuté a teplé ... pritom potničky určite nie lebo tu plienku mala asi takých 15-20 min na sebe, boli sme doma bola holá a bol aj prievan takže od tepla ťažko
10. jún 2008 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som si myslela ze to asi iba brankovinieco tam nesadlo a teraz zacinam mat obavu cim to je napustene :angry:
10. jún 2008 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my zatial nemame z tych novych nic klop klop klop akurat ze moj maly pije denne liter a pol vodicky a teraz stale precikava fakt ze aj za dve hodky je precikany pri tych starych to tusim nebolo
10. jún 2008 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tiež som si všimla, že sú na omak tie nové plienky iné. tenšie, inak sa ohýbajú medzi nôžkami pri pohybe a sú voňavé. ale našťastie sa mi Maťko zatiaľ nevyhádzal.
10. jún 2008 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
angua,vonave?tie moje teda nevonali
10. jún 2008 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte....
aj nam sa mala vyhadzala z tych novych tesco plienok....
okolo pasa, cele je to cervene a napuchnute....
16. jún 2008 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nestraste, ja som kupia hned 6 baikov vo velkosti od 4 do 9 kilo :frowning2:
16. jún 2008 o 14:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tie teco plienky vyrába firma ktorá vyrába helen harper myslím, Aj ja som mala strach či sa malá nevyhádže, ale v pohode, a sú celkom dobré. takže sme kúpili 6 balíkov a mám dúfam na riadnu chvíľu pokoj :slight_smile:
16. jún 2008 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som použila tesco plienky len raz a malá mala na druhý deň prdel úplne červenú, no hrúza až sme museli ísť ku doktorke pre masť. Tak som ostala radšej verná pamperskám síce sú drahšie ale v tescu bývajú tiež dobré akcie tak sa v tedy aj celkom oplatia a tie od 4-9kg a viac sú napustené aj telovým mliečkom tak nemusíte ani prdel mazať
16. jún 2008 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minuly tyzden sme kupili tesco plienky a su INE :angry: pripominaju mi tie plienky co vyrabaju napr. pre billu Clever, su tvrde, Branko ma medzi nozkami taku gucu :frowning2: a ten pruzny pasik ma uz daleko od toho pruzneho co tam bol kedysi a nehovorim o tom, ze sa mi tam vyhadzal :frowning2: mam 100 chuti hodit ich do kosa
19. jún 2008 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
konečne som našla plienky, ktoré mi malý neprecikal...ale tieto NOVÉ sú na houby :angry: :angry: :angry: ...zasa sme tam, kde sme boli...precikaný každú noc

asi napíšem výrobcovi, čo to zasa "poriešili" s tými plienkami, ked ich úplne dobabrali :angry: :angry: :angry:
19. jún 2008 o 08:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
manestraste baby, lebo som tiez vzala v akcii 3 baliky :confused: :confused:
19. jún 2008 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusya...ja mám tiež 3 pakle :angry:
len neviem, čo idem robiť a kde hľadať plienky, ktoré by malému vydržali celú noc bez toho, aby som ho musela komplet nielen prebaľovať ale aj prezliekať...to sa mi vždy preberie a potom nechce spať :frowning2: :angry:
19. jún 2008 o 08:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skusala si huggies???mne celkom sadli aj tie... :wink:
19. jún 2008 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda nie mne ale malemu Matejovi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. jún 2008 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som pisala do Tesca, ze co sa s nimi stalo, ci zmenili vyrobcu ci co...... ja som mala teraz naposledy pampers active baby, maly nemal medzi nozkami taku gucu, boli makkucke a neprecikal mi ich.... :unamused:
19. jún 2008 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skúšala...pretiekli...a aj pampers, lidl, clever, babylove :rolling_eyes:

asi vyskúšam happyplienky...mali sme ich ked bol maličký a boli v pohode...le precikávať začal všetky plienky asi od 4 mesiacov...to sa v noci trocha otočí na bok a plienka nestíha sať, tak to tečie všeko von :unamused:

máme detičky narodené v 1 deň :wink: :dizzy_face: ...len s rozdielom 6 rokov :slight_smile:
19. jún 2008 o 08:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok