• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aké máte skúsenosti s fialovými Tesco plienkami?

11. júna 2011 
nám tesco utierky vyhovujú, aj kamoškinej malej. každé dieťatko môže zareagovať ináč. a mal to určite z utierok?
31. júl 2007 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubaczik,nemyslím....ale mne sa obrúsky tesco nepáčia,používam z Kauflandu Wickied/či tak nejako/ :angry:
31. júl 2007 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj, myslela som si že mi to prvý krát nezobralo príspevok.sorry. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. júl 2007 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bubaczik,asi nie,kedze plienky niesu parfumovane ale tie lacnejsie obrusky mozu bit napustene hoci cim,no a ked je citlivejsia pokozka.
31. júl 2007 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nic ine som mu nedavala nove..iba to..a do vtedy sme nemali problem..a ani teraz..mozno jemu tak zareagovala pokozka..ja neviem,tie deti su teraz take fajnove :grinning: :grinning: starsie maly bavlnene plienky a bolo dobre :grinning:
31. júl 2007 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my pouzivame fialove tesco plienky a nemozeme sa stazovat. Po tych obruskoch sa aj malemu vyhadzala ritka tak sme museli zmenit a pouzivame z lidla take zlte ale netusim nazov
31. júl 2007 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moze byt,ony tak prenikavo "vonali" :grinning:
31. júl 2007 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no,tak my mame aj tesco obrusky a tie su tiez velmi dobre -aspon pre nas, ale raz sme mali take nejake zo 101 drogerie - boli tam obrazky ako Tom a Jerry tusim, tak tie boli uplne najlepsie - take fajnove "stavnate" a krasne vonali - potom sa mi zdali tie tescove obrusky nejake suche oproti tymto,ale sme zase tescovi a uz sa nam nezdaju - kedy ako si zvykneme, hlavne, ze je prdelka ok!
31. júl 2007 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj my pouzivame Tesco plienky. Su minimalne tak dobre ako pampersky!
31. júl 2007 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani,tie na tie z lidla som uz par krat poskulovala,ake su?su dostatocne vlhke?Ja som pouzivala od narodenia iba nivea,mala som asi 2 krat tie tesco fialove,no pre tu vonu mi moc nesedeli.
31. júl 2007 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Co sa tyka plienok,tak tesco fialove su super,no tie tesco biele som raz kupila a boli na nic a este ktomu igelitove.
31. júl 2007 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leva, ja som velmi spokojna. Vlhke su dost, utru vselico a ani nezostane rituska mokra. Pouzivame ich uz dlhe mesiace a nemenila by som ani za zlatom vysivane :sunglasses:
31. júl 2007 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,aj my pouzivame tesco plienky od narodenia....su suprove...a skusali sme aj tie z lidlu a aj tie su celkom v pohode... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
a vlhcene sme pouzivali od zaciatku tesco ale potom som prisla na to ze v kaufaci su za taku istu cenu a este lepsie...wickies a su suprovo vlhcene a aj pekne vonaju... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. júl 2007 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubaczik - teba som sa chcela spytat - to ako vyzera ta plesen, to sa prejavovalo v stolici alebo na ritke alebo ako? Akoze viem ako vyzera plesen, len si to neviem predstavit v suvislosti s dietatkom :frowning2:
31. júl 2007 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vdaka jani,zajtra bezim do lidla :grinning: Viem ze ma lidl viacero druhov,ja som pozerala po tych zltych-kremovej farby
31. júl 2007 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
levi to su tie obrusky co som spominala
31. júl 2007 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok,tak skusime.
31. júl 2007 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my používame teskáčové plienky a som max.spokojná - dokonca sa mi zdajú lepšie ako Pampersky, lebo tie mi precikala. Čo sa týka vlhčených - teskáčske nám nerobili žiadne problémy a boli celkom fain, teraz používam Wickies s kauflandu alebo Lidlácke :slight_smile: :wink:
31. júl 2007 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no meggi mas pravdu aj tie z lidla su celkom super.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. júl 2007 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sú dobré ale aj tie bielo-modro-červená klasika od Tesco. my používame len tie a som s nimi max spokojná. vyskúšala som už viac druhov, ale tieto mi max vyhovujú. teraz máme clever z billy, tie sú tiež super. boli v super cene 180,-sk. :grinning:
1. aug 2007 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata, vy davate detom tie igelitaky?Mne sa hnusia.Jak v igelitke keby som ho drzala...

Inac aj my sme spokojny tescaci :grinning:
1. aug 2007 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A tie z lidla s tym pasikom su igelitove ci papierove?
1. aug 2007 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nezabudka84 tie fialové nie sú igelitové, len tie v bielom obale. Inak mne sa malý z tých z Lidla vyhádzal.
1. aug 2007 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, my sme tiež tescoví plienkači, sú úplne super. Ale tesco obrúsky nemusím, sú veľmi parfumované. Výborné sú babylove z DM - neparfumované. S plienkami z Lidlu (tie v malom balení) sme nemali zlú skúsenosť, ale zdajú sa mi také tuhé a dosť "chemicky" páchnu, takže tie radšej nekupujeme. :wink:
1. aug 2007 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj v Lidli su fialove?
1. aug 2007 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Najlacnejsie tesco plienky 1.sa nedaju znova nalepit ak tak velmi malodrzia po druhy krat, kedysi boli v bielom obale, teraz su tiez vo fialovom, ale tieto s morskym motivom a "suchym zipsom" su fakt dobre.
Utierky z tesca tie najlacnejsie k 1.plienkam su nie velmi vonave, aspon mne pripominaju praci prasok :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Inac ak by som mala robit antireklamu tak najmenej save su plienky z Bala, aspon moja skusenost,
tie ani nie su tusim ani s gelom, mali sme po nich mokro az po kolena... :zipper_mouth:
1. aug 2007 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru balacke som neskusala ani skusat nebudem...dakujem za radu...minule som po nich veru aj pokukovala..... :wink: :wink: :wink: uz nebudem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a uz ste mali niektora plienky z billy-clever...???? :unamused: :unamused: :unamused:
1. aug 2007 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nezabudka, tie plienky z Lidla, o ktorych som pisala ja, su papierove, nieco ako fialove tesco. Hovorim o tych, co stoja tusim 329,- a su (velkost MIDI) vo velkom zelenom sacku (okolo 56 alebo 60ks). Nam nevadili, mala ma dobru pokozku, zatial sa mi nevyhadzala zo ziadnych plienok. :sunglasses:
1. aug 2007 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak potom ich aj ja vyskusam.Som myslela, ze su gumenacky, tak som nekupovala.Dakujem :grinning:
1. aug 2007 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katarinas mas pravdu tie lidlacke su skoro take dobre ako teskacke...my ich kupujeme ked byvaju v akcii za dobru cenu....aj u babky ich mame..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: aj nam dobre sadnu......
a co tie clever....mala ste uz niektora....??????
1. aug 2007 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok