Aké máte skúsenosti s fialovými Tesco plienkami?

susik77
31. júl 2007

Ahojte, pocula som, ze tieto plienky su velmi dobre ani nie su velmi drahe. Len sa obavam alerg. reakcie...Na zaciatok sme kupili pampersky, ale chceme po par tyzdnoch skusit tieto Tesco plienky. Ake s nimi mate skusenosti?

denisocka
28. sep 2009

baby,

poslala som našich do tesca kupiť fialove vlhčene obrusky,čo stoja cca 27sk / 72ks a doniesli nejake ine , podobne,že ine nemali za 23sk a dnes ma skoro trafilo,su o polovicu menľšie,tie obrusky,take uzke jak toaletny. to je for ,alebo už tamte nevyrábaju?

pralinkaaa
28. sep 2009

denisocka - a ako vyzerali tie predtým tie dobré? ja som kupila do "vybavy" ale asi to budú tie čo sa na ne sťažuješ - som nevedela, že majú 2 druhy ☹

denisocka
28. sep 2009

tamte bol modry obal,tmavo,,,,tieto su fialovy tmavo. ale ešte som tieto nevydela,tak neviem žeby začali vyrabať lacnejšie a užšie? som zvedava jak tým vytriem osratu riť - a to som kupila 15balikov 😅

pralinkaaa
28. sep 2009

nooooooo tak ja mám tiež tmavo fialové ☹( ale tmavomodré som ja nevidela, tak asi to zmenili? som to kupila asi pred par tyzdnami..dovtedy som sa nezaujimala. a hej, tak to neviem ako sa bude s takymi uzkymi vytierať no asi na riť ☹

denisocka
28. sep 2009

u nás v malom tescu nemali tie vreckovky velmi dlho, zohnali mi ich naši až v lip.mikulaši,ale oni nevideli rozdiel . ine tesco nemali

burina111
28. sep 2009

ahojte kočky, tak veru ako píše tatanya...ja som tiež s fialovými bola nadmieru spokojná od narodenia malého...teraz sme kupili náhradu, tie zelené, čo vraj zabezpečujú lepšie pohodlie baba a bla bla bla...ale nie su ani o zlomok také dobré ako boli fialové/podľa mňa./ so starými bol malý v suchu celú noc až do rána, teraz vstáva s mokrým pyžamkom a mlákou pod zadkom, alebo ho musím v noci prebaľovať...podľa mna ani nesedia ani nesajú ako stará...chcela by som tie fialové naspať.... ☹

denisocka
28. sep 2009

a už niesu fialove? no des. ja som inač našla nahradu fialových aa suu lepšie a lacnejšie !!! babylove - 42ks za 229 - a ked vezmem 2balnie v krabici tak 399 za 84ks 😉

pralinkaaa
28. sep 2009

a nestáli tie fialové plienky náhodou menaj? ja som to balenie MINI kupial tuším za 9 eur 80 ks

jahodas01
28. sep 2009

tak teraz citam, ze fialove tesco plienky uz neexistuju???tak som sklamaná, lebo my sme pred tyzdnom boli na nakup a fialove nemali a boli tam porozbalovane tie zelene a tie som nekupila, pretoze nemali v zadu ten stahovací pásik..tak sme zobrali hugis ale iba z nudze cnost...

denisocka - tie babylove maju v zadu ten stahovací pásik? akej su farby?

inak aj v lidli maju dobre plinky toujours, rovnake ako fialove tesco plienky, nevidela som v nich rozdiel...

tesco plienky sa dali v akci kupit aj za 315 sk, normalne stali 375sk..

😉

denisocka
29. sep 2009

jahodka, dvojbalenie je v krabici pokreslenej zvieratkami,ako zoo , taka ružova krabica,plienky v nej su biele a maju naťahovacie pasiky na zapínanie a nejake vzvieratko stale vpredu. obal gumeny je biely s červeným napisom,taky oničom,preto to je v tej škatuli. ked chceš len 1 balenie,tak obal gumeny je farebny tuším ako ta škatula,možno preto to je drahšie

jahodas01
29. sep 2009

denisocka - mrknem sa po nich... inak raz som v dm-ke videla maminu co kupovala taku velku krabicu, obrazkami pokreslenu, som rozmyslala, co to asi kupuje... 🙂 dakujem

jahodas01
29. sep 2009

denis - tak tie v linku su activ, ale tie o ktorych sa bavíme su PERFECT.dakujem.

dosa
29. sep 2009

baby, a tie activ a perfect - aky je v nich rozdiel? ktore su lepsie? moja prva dcera odrastla na fialovych tesco plienkach, ale ked som teraz nabehla do tesca ze kupim zasobu pre druheho syna, tak po nich nebolo ani stopy. som prekvapena, preco ich prestali robit? my sme s nimi boli moc spokojni 😉

baskaj
29. sep 2009

tak fialové tesco plienky predsa prestali vyrábať??? tie nové zelené, čo som videla v tescu boli riadne drahšie. fu! že sme my stihli prejsť na látkovky! 😀 😎

denisocka
29. sep 2009

mne sa zda jahodka,že pišem o rovnakých - aktiv + perfect komfart

jahodas01
29. sep 2009

denisocka - mas pravdu, na tej krabici to je napísane... 😉

denisocka
30. sep 2009

🙄 😀 tu nejde o pravdu, len som chcela povedať,že tie plienky su fakt super. my sme doteraz DM nemali, a ako ju otvorili,hned som skusila 😉 ,ale bola by som radšej,keby nam ich vobec netrebalo

denisocka
30. sep 2009

tak tento smajlik 🙄 mal byť na konci

denisocka
30. sep 2009

ešte k tým obruskom

tak klasicke fialove vlhčene vyraba česko - ONTEX CZ sro
a tie teraz fialove vlhčene nemci

a ani zloženie nie je rovnake 😢

jahodas01
1. okt 2009

denisocka - tak dnes som bola v DM a kupila som ich, ale kupila som fialove, velkost 4+ a tie v zadu nemaju, ten stahovací pásik, bala som sa, ze 4 budu male... 🙂 predavacka hovorila, z u presne rovnake, len vekos je ina... tak som ju malej dala, uvidíme... inak na omak sa mi zdali lepsie ako hugies, alebo pampers... podobne tesco kvalite... 😉 aj ja by som bola rada, keby uz nemusm kupovat plienky...

denisocka
1. okt 2009

ake su tie fialove? neviem,tie čo som ja ukazala? inač,ani tie moje z DM nemaju ten pásik,asi myslíš to čo mali tesco - že? a ešte sme sa cez to nepresrali ani raz 😉 😀

jahodas01
1. okt 2009

take iste, len 4+ tiez su activ - perfect comfort, takze take iste. ano myslela som ten pasik v zadu, ale zatial presli testom, uz v nej bolo aj nalozené a nevyliezlo to na chrbát... 😀 su ok. 😉

denisocka
2. okt 2009

no vidiš,budeš spokonná, aj cena je podla mna super.

a čo je teraz v DM nieto bodov?

baskaj
3. okt 2009

(- ja len opravujem, že tie nové zelené tesco plienky nie sú od tých fialových o moc drahšie... asi som vtedy videla zlú cenovku...)

dosa
3. okt 2009

denisocka - miesto bodov dostanes teraz karticku a na nu budes pri plateni dostavat body a potom si tie body mozes vymenit bud za take kuponove knizky ako doteraz (25-50 % zlava), alebo som tam videla nejake zlavy na wellness pobyty (10-20 %), do vlasoveho salonu, alebo do institutu kompliment 🙂

denisocka
3. okt 2009

dosa,a je to lepšie ako body? takže už možem body vyhodiť nadobro? mam eštze 2 cele vyplnene kupony 😅

dosa
3. okt 2009

denisocka, netuším, či je to lepšie, alebo horšie. v tých knižkách sú určité výrobky na ktoré sa vzťahuje tá zľava tak ako pri babybonuse. takže niektoré výrobky si kúpiš, iné možno nie - je tam dosť takých, ktoré vôbec nekupujem. ale v každej knižke je aj jedna poukážka na zľavu z jedného nákupu a jeden joker - ten bude zrejme na tebou vybraný produkt 😉

bodíky ti už asi nevezmú, ja som ich minula na poslednú chvíľu v stredu. ale kým ich vyhodíš, skús sa opýtať v obchode.

jahodas01
3. okt 2009

bodíky sa mozu minut do 15.10. ja som vo stvrtok dala karticku s bodmy a este jednu mam, tak predavacka hovorila, ze do 15.10, tak pojdem nakupit tie plienky... 😉

dosa
3. okt 2009

...no ale aby sme boli aj k veci - tak prave maju zelene tesco plienky za 9,94 (neviem presne tie centy). dnes sme tam boli, tak som si vzala jedny na skusku 😉