Aké máte skúsenosti s fialovými Tesco plienkami?

susik77
31. júl 2007

Ahojte, pocula som, ze tieto plienky su velmi dobre ani nie su velmi drahe. Len sa obavam alerg. reakcie...Na zaciatok sme kupili pampersky, ale chceme po par tyzdnoch skusit tieto Tesco plienky. Ake s nimi mate skusenosti?

denisocka
5. okt 2009

včera my vymenili 15 body DM za 100bodovu knižku,veci v n ej o ničom,akurat ten posledny kupon na 10% zvalu an cely nakup a 25% na lubovolny jeden vyrobok stoja zato

eimiky
5. okt 2009

maminy ja som tiež už prestala používať tie zelené tesco, s fialovými som bola spokojná a tie obrúsky ako písala denisocka no hrôza, to len taký tenký papierik, no nanič ☹
ja som začala s plienkami Lidl, som s nimi spokojná a cena je priateľná.Sú veľm podobné tým fialovým tesco plienkam 😉

salonka77
5. okt 2009

Aj ja som spociatku pouzivala tesco plienky, ale prednedavnom sa mu obajvili strasne zapareniny, tak sme museli prejst na Pampers active baby.

zuzec
6. okt 2009

bola som zvedava co budu hovorit maminy na tie zelene tesco plienky, som prekvapena ze su s nimi zatial len horsie skusenosti...nechapem preco nenechali osvedcene fialove v predaji, podla mna sa predavali dobre...ja som tiez s nimi bola spokojna, aj ked my pouzivame len ako vychadzkove a nocne lebo inak latkujeme...
a rovnako som spokojna aj s Babylove z DM

graziela
8. okt 2009

Ahojte,
aj ja som sa prisla tu ku vam uistit, kedze som na letaku z tesca videla nove zelene plienky, ci teda uz tie fialove nemaju...som sklamana, my sme ich tiez pouzivali od narodenia a boli sme nadmieru spokojni...
A ako tak citam, tie nove zelene nie su nic moc, tak ich asi ani nekupime...teraz by mali byt v akcii, vsak?
Ja som minule skusila kupit v Lidli tie uz spominane, boli celkom fajn, vobec nezapachali ani ich maly v noci neprecikal, len mi tam chyba vzadu ta pruzna gumicka ako bola na tych fialovych..sice nas maly uz nema take riedke srajdy este ako ked bol miminko, ale... 😲 No, asi prejdeme na tie Lidlovske predsa len...ale je to velka skoda.... 😖 😖 😖

vevusiatko
16. okt 2009

Mne predavacka vravela, ze to su vlastne tie len , ze troska zdrazeli...a potom k vlhkym obruskom mi povedala sama predavacka od seba , ze mam kupit za rovnaku cenu radsej tie znackove....ze len par centov by som usetrila pri tych tesco....
Takze uz ani tesco plienky ani vlhke utierky nie su tam lacne ☹

petinka11
6. nov 2009

kocky a co vlastne stoja tie tesco plienky??lebo mne sa zda ze ked ma pampers alebo hagies akciu tak stoja tak isto ako tieto plienky nie??pouzivame 4 tak ak viete tak mi napiste......diky

dosa
6. nov 2009

naposledy som kupovala tesco plienky za 9,94 €, alebo tak nejak, tie centy si presne nepamatam. bolo to asi pred vyse mesiacom, ale netusim, ci to bola akcia, alebo tak stoja stale... odvtedy som tam este nebola...

nanika
6. nov 2009

Asi akcia, lebo bezne tie predtym stali okolo 370 sk tusim, ano, tak to bolo, cenu nechali rovnaku...

katka444
22. jan 2010

ahojte, fialove a zelene tesco plienky, su odlisne? lebo fialove som nevidela, mali len zelene. tak ci len zmenili obal, alebo su to dvojo roznych plienok.

nanika
22. jan 2010

Katka, su rozdielne, tie zelene su akoze novinka, snazili sa priblizit pamperskam, vyzorom, aj cenou, teda pomer ks eur. tie fialove su v dopredaji.

katka444
22. jan 2010

no skoda. mi tu mame akurat tesco, tak som sa tesila, ze budem mat dobre a lacne plienky po ruke. do lidla to mam 12 km a do dm az 36. no budem musiet nakupovat vo vacsom, ked bude cesta.
tak tie nove zelene teda nie su dobre?

cicimon
13. feb 2010

a co hovorite na tie newborn 2-5kg?

rainee
13. feb 2010

fialove tesco plienky su uplne otrasne, take umele-gumove. ale tie zelene papierove su celkom fajn. napriek tomu sa nam asi najlepsie osvedcili plienky Babylove z DMky alebo Wickies z kauflandu - ak porovnavam kvalitu a cenu 😀

rainee
13. feb 2010

Wickies tie modre so zajacikom som myslela.
Este sa chcem spytat tie pleny z lidla su tiez take jemnucke papierove ci igelitaky?
Myslim ze je dobre znacky plienok striedat a casto prebalovat, nema sancu ziadna dermatitida.

veronika13
13. feb 2010

len zmenili obal a obrázky na plienkach, podľa mňa sú rovnaké ako pôvodné fialové

cicimon
13. feb 2010

tie co mate vacsie deti - 6m a viac, kolko asi mate dennu spotrebu plienok?

nanika
14. feb 2010

To zalezi od spotreby mlieka. Nas asi okolo 7 mohol mat v tom veku, drzalo sa to aj do toho asi vyse roka, kym bol na UM. Ale podla mna to bude priemerne asi menej.

petinka11
16. jún 2010

ahojte cbcem sa opytat ci tie tesco plienky su take igelitove z vonu*??

nanika
16. jún 2010

petinka11 - tesco ma dva druhy - tmavomodry obal su igelitaky, su lacnejsie, zeleny obal su ako pampersky

jankah77
4. jún 2011

ahojte, nepouzivate niekto teraz Tesco plienky v zelenom sacku (essentials) velkost Mini (2)? Chcem vediet, ci maju pruzny pas. Viem ze od c. 3 maju pruzny pas, ale na sacku na c. 2 nie je vyobrazeny strecovy pas.

bbtina
11. jún 2011

Ja som videla dnes v Tescu zlte newborn od 2kg