Aké máte skúsenosti s fialovými Tesco plienkami?

susik77
31. júl 2007

Ahojte, pocula som, ze tieto plienky su velmi dobre ani nie su velmi drahe. Len sa obavam alerg. reakcie...Na zaciatok sme kupili pampersky, ale chceme po par tyzdnoch skusit tieto Tesco plienky. Ake s nimi mate skusenosti?

kaza
28. aug 2007

ahojte, v decembri cakam babo a chcem sa opytat pouzivali ste niektora Tesco fialove hned od zaciatku alebo si mam kupit klasicke pampers alebo huggies?

veronika13
28. aug 2007

ja som ich mala hneď na začiatku a bola som veľmi spokojná. Podľa mna Pampers a iné drážavy sú vyhodené peniaze 😉

dannynka
28. aug 2007

angelos-presne tak aj mne sa zdaju tesco vyhodne aj cenovo a aj kvalitou... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

katusha
28. aug 2007

kaza, ja som si tie tescove doniesla aj hned do porodnice a malo ich tam aj vela ostatnych mamiciek ... vlastne skoro vsetky 😉 nemôzem sa stazovat

kangaroo
28. aug 2007

tiež používam len tieto, sú najlepšie, v pampers nám vadi ten krém 😠

nikuska22
29. aug 2007

pripajam sa, tie fialove tesco plienky su velmi dobre, akurat obrusky nam nevyhovuju. ja pouzivam obrusky pampers sensitive. zalezi ale aj na tom ,kolko ma babo kil. tie najmensie mini nam boli super, tie su do 5 kil. midi su vraj od 4 kil, mala ma 5 a pol kila, ale plienocky sa mi zdaju velke. ale kvalita je naozaj velmi dobra.

milliigoret
29. aug 2007

tiez pouzivame tesco plienky a su naozaj dobre.tiez sme mali DM Babylove tie uplne najmensie a kvalitou sa mi zdali podobne ako pampers,ale len ta najmensia velkost.potom sme kupili o velkost vecsie a uz boli uplne ine.fakt za tu cenu som aj ja cakala viac.teraz bola akcia na pampers 1bal/249,-.tak sme kupili hned 2.ale inac pouzivame len tesco fialove,aj v porodnoci ich mala viac nez polovica zien.

stanik25
30. aug 2007

my pouzivame tiez tesco a vecsinou kazda prvorodicka - prvorodicia ako prve kupi pampersky ale podla mna maju len prehnanu reklamu. zle sa musi chvalit dobra plienka to nepotrebuje. TESKO-fialove!

erka12
31. aug 2007

baby neviete ci su fialove tesco teraz v akcii 🙂

jajaalf
31. aug 2007

mne ich tiez poradila svagrina...tak ked som bola este tehulka som si nakupila ale uz mi skoncili tak pouzivam pampers ..ale ked pridem na sk si ich kupim

kubanka
31. aug 2007

momentalne nie je akcia
a co poviete na modre tesco plienky? Ja som este neskusala, ale su lacnejsie ako fialove.

katusha
31. aug 2007

kubanka, tie modre nic moc 😒 ja som ich raz kupila ked boli v akcii a mala mala z nich vyrazky na stehnach. take igelity, ani dobre nelepia. 😠

jajaalf
31. aug 2007

mozete mi povedat do kolko kil su tie fialove?

zuzka82
31. aug 2007

ahojky....tie fialove su na rozne kilka, ci nie???? este sice nemam az taky prehlad, doma mam pripravene zatial tie 3\5kg...

katusha
31. aug 2007

ja mam fialove od 4 do 9 kil. jajaalf, tie by mohli byt dobre aj tvojmu malemu 😉

zuzka82
31. aug 2007

inac som rada, ze si tie plienky chvalite, uvidim, ako ich bude znasat drobec...lebo tie pampers, su fakt hrozne prehnane... 😒

jajaalf
31. aug 2007

to budu..aj ked je dost velky na 3 mesiace ma 6kil 😉
tie fialove su viacero velkosti?

katusha
31. aug 2007

ano je tam dost velkosti, myslim ze aj do 18 kil 😉

fabiana
31. aug 2007

Baby, vám sa páčia tie Tesco plienky? Priznám sa, ja som ich nemala ani raz, ale keď som ich videla vyložené v obchode, veď to bol igelit...to musí byť pre deti nepríjemné a taktiež sa v tom musia poriadne spariť... 😒

zuzka82
31. aug 2007

ano, aj ja som bola najprv v tom, ze fialove su na urcitu vahovu kategoriu, a ako nadsena tehulka, tiez mam doma jeden jumbo balik pampersiek...ktore nahodou boli v akcii... 😅
ale potom som popozerala lepsie, a ostala som prekvapena, aky je v tych cenach rozdiel....

katusha
31. aug 2007

fabiana ale ty mas zrejme namysli tie modre tescove, to su naozaj igelity. ale my sa bavime o fialovych, tie su snad lepsie ako cele pampersky 😉

zuzka82
31. aug 2007

no, myslim si, zeby ani jedna z nas by nedala svomu krpcovi nieco, s coho by sa mal zaparit alebo vyhadzat...tak verim, ze to nebudu tie fialove , co sa ti nepacili...inac by ich asi tolko nechvalili, hm,,, 🙂 🙂

jajaalf
31. aug 2007

aj podla mna keby dietatku nastala nejaka reakcia na plienky tak by som mu ich nedala...

fabiana
31. aug 2007

No, mali ich vyložené na pulte, ako vzorku...a vyzerali teda dosť odstrašujúco, taký hrozný igelit... 😖 Tak asi to fakt neboli tie, verím, že to by žiadna z nás na svoje dieťa nenalepila. 😀

arabeska
31. aug 2007

fabi tak to boli urcite tie druhe lebo ja co som pozerala tak tie fialove tesco plienky maju ozaj taku istu kvalitu ako pampersky ak nie aj lepsiu...

katka76
3. sep 2007

caute dievcence, tie fialove tesco plienky pouzivame i my, su fakt dobre 😉 , prievzdusne a maju elasticku pasovku, co je ozaj super. dostali sme ako darcek pampersky - z baby born sme sa ale vyhadzali ☹ , tie 3-6 kg sme kvoli volnej pasovke uz ako 4,5 kg babo prekakali 😖 . inac aj v lidli su fajn - mali sme modre balenie 16ks/59 Sk

leva
3. sep 2007

Lidlacke som pouzivala aj ja,tiez som bola spokojna.

olianko
3. sep 2007

ahojky...ja som pouzila aj z Lidla aj Tesco fialove a obe znacky nam vyhovuju..nemusime mat pampersky ktore su zbytocne drahe 😉

melory
3. sep 2007

...poznam fialove tesko plienky...nie su zle ani ani nejlepsie...do roka som davala zbytocne drahe pampersky a potom uz aj fialove tesco plienky.

ramzesa
3. sep 2007

ja som pri druhom babu pouzivala od zaciatku fialove tesco,kedze sa mi pri prvom osvedcili.huggiesi a ine precural cez noc krizom krazom ale tesco plienka to zvladla.Za noc scucol pol litra pitia ked nie viac, takze si to viete predstavit 😅 . dalej som bola cenovo a kvalitou spokojna aj s tymi z Lidlu a Happy. A pampersi nam nejako smrdeli, niecim su napustene bleee 😝 .