Aké máte skúsenosti s fialovými Tesco plienkami?

susik77
31. júl 2007

Ahojte, pocula som, ze tieto plienky su velmi dobre ani nie su velmi drahe. Len sa obavam alerg. reakcie...Na zaciatok sme kupili pampersky, ale chceme po par tyzdnoch skusit tieto Tesco plienky. Ake s nimi mate skusenosti?

dannynka
3. sep 2007

ramzesa presne aj ja som najspokojnejsia s tesco a lidlackymy... 😉 😉 😉
kvalitou aj cenou 🙂 🙂 😉 😉 😉

trish22
4. sep 2007

no ja som na začiatku kupovala pampers, potom som prešla na tesco a asi sa vraciam naspäť k pamperskám, alebo huggies, lebo skoro každú plienku mi malý precikal, aj to vytekalo a tak isto mu vyteká aj ked sa pokaká.
a to mu tie plienky vymieňam dosť často aby sa úplne nepresiakli.
s inými sa mi to nestalo.
ale u každého je to inak.

melory
4. sep 2007

prirovnala by som to k vlozkam, jasne ze su aj ine dobre ale u mna alwayssky vyhravaju tak ako pampersky pri plienkach

lyzenka
4. sep 2007

koľko peňazí miniete na plienky za mesiac?

lyzenka
4. sep 2007

😕

lyzenka
4. sep 2007

😕 😕 😕 😕 😕 😕

zuzidr
4. sep 2007

lyzenka no približne dve balenia mesačne.....čiže ked sú akciové tak 600,-Sk.Ako kedy... 😀

lyzenka
4. sep 2007

to fakt? ja ked som to pocitala, ze co tu baby pisali, ze na den minu aj 10 plienok - a ked som to vyratala, tak to jedno balenie mi vyslo na 4 dni (kedze je ich tam 40)....no, teeraz neviem kolko vlastne miniem na den.. 🙂

zuzidr
4. sep 2007

je ich tam 80ks 😀

katusha
4. sep 2007

ako vravi zuzi, aj my minieme za mesiac 2 balenia 😉

lyzenka
4. sep 2007

ahaaa, ale to už asi používate tie pampers dvojky, že? a tie jednotky ste koľko používali?

grmitko
4. sep 2007

susik77 my sme ich malym davali od narodenia a chvalabohu nemali ziadnu alergicku reakciu, su velmi dobre, doteraz ich pouzivame, skusali sme aj ine, ale vzdy sme skoncili pri nich. Su vyborne a maju prijatelnu cenu.

sstefi
7. sep 2007

zuzidr a prečo ja mám balenie, kde je len 68ks? 😕 😅 😉

katrin
7. sep 2007

Baby, tesco plienky nemajú rovnaký počet plienok v balení. Záleží od toho, akú veľkosť kupujete. Jednotky tuším vôbec tesco nie sú., začínajú od dvojek (tých tam bolo najviacň, v trojkách je menej a nám sa už štvorky vôbec neoplatí kupovať, iba ak má tesco akciu. My teraz máme 4+a v balení je len 52ks

Lyzenka, my sme jednotky používali dlho, cca 2mesiace, pretože krpci sa narodili malí. To záleží od váhy dieťaťa a potom samozrejme aj od toho, či sa ti vrchom preciká alebo nie

sstefi
7. sep 2007

ja viem, že množstvo plienok v balení závisí od veľkosti, len som si neuvedomila, že my máme 3-ky a zuzidr možno písala o 2-kách. 😉 🙂

jajaalf
7. sep 2007

lyzenka ja som hned zacala od 2 😉

iwik
10. sep 2007

Tiez pouzivame Tesco plienky a sme s nimi spokojne 😉 bez problemov 😀

sstefi
11. sep 2007

ja som kúpila babylove v dm(na kupón, že vyskúšam), ale moc ma neuchvátili(100ks 😠 ☹ )
tesco sú oveľa oveľa najlepšie. 😉 😀

katusha
11. sep 2007

sstefi aj ja som kupila tie z dm-ky na ten kupon, su take priemerne, tiez ma az tak neuchvatili 😅 ale su na nich pekne obrazky, co povies? 😀
tiez si myslim ze tie tescove su lepsie 😉

sstefi
11. sep 2007

hej, také pekné kačičkové 😵 . Ale všetky druhy plienok majú zlaté obrázky, aspoň teda, čo sme doteraz mali(4 druhy).

katusha
11. sep 2007

sstefi, to ja sa vzdy tesim ked idem nejake nezname plienky otvarat, co na nich bude pokreslene 😀

crysmile
14. sep 2007

a pre cerstvo narodene babatko co by ste odporucali? tesco plienky su aj pre novorodeniatka?

ksimonecka
14. sep 2007

My ich používame od narodenia a už je to 21 mesiacov. Sme s nimi spokojní. Používali sme aj iné, ale ostatné nám nepasovali. Každému ich len odporúčam.

milhaus
14. sep 2007

je na ne akcia v tesku

crysmile
14. sep 2007

ksimonecka a aku velkost ste pouzivali po narodeni?

maruschka
14. sep 2007

no baby,my sme mali s nimi zlé skúsenosti pri prvom bábätku a doktorka nám neodporúčala žiadne takéto experimenty s plienkami a mokrými utierkami,už v pôrodnici.Raz som použila Tesco mokré utierky a malú sme týždeň nemohli dať dokopy-to sa nám stalo aj v pôrodnici.Takže sme začali používať len Pampers a v pohode.Pri druhom bábätku sme nič neriskovali a doteraz sme používali len Pampers.Pred dvoma týždňami sme kúpili 1xHuggies a malá má už dva týždne totálne škaredú až krvavú rituľku.Takže by som vám odporučila,ak chcete začať dávať tieto tesco,billa,lidl plienky,tak až od toho 4 mesiaca.To je naistejšie vyhnúť sa dermatitídam a všelijakým kožným ochoreniam.

maruschka
14. sep 2007

a ešte niečo,oplatí sa kupovať drahšie plienky-lepšie sajú a sú príjemnejšie pre bábätko a dlhšie vydržia,ako keď miniete pol balíka lacnejších plienok za dva dni a dieťatko nemá taký komfort.Preciká sa a prekaká lebo tie lacnejšie plienky obsahujú trhanú vatu a menej majú tých savých granuliek.

milhaus
14. sep 2007

tie tesco plienky dobre saju ale tiež som icha začala použivat až po piatom mesiaci, predtym som kupovala pampers, raz som mala huggiesa ale kako jej ušlo bokom a tesco plienky som mala raz ked bola mala a tiež boli dobre ale mala dermatitidu a ked mala pampers nemusela som ju ani natierat, teraz jej to už nevadi, iba ked je dlhšie v kaku, potom to ma červene, inak nie a je to dobre

crysmile
14. sep 2007

takze pre novorodeniatka schvalujete skor tie drahsie plienky ako tesko?

majka35
14. sep 2007

Ja som od narodenia malej používala Tesco plienky a nemali sme žiaden problém, potom som zaexperimentovala s Pamperskami a malá sa mi okamžite vyhádzala na pišulke. Znova som sa vrátila k Tesco plienkam a všetko je v poriadku ... no Tesco utierky by som použila akurát tak na utieranie prachu v byte ... neviem, ale už ten "parfém", ktorým sú napustené mi absolútne nevonia ... 😕