Aké máte skúsenosti s fialovými Tesco plienkami?

susik77
31. júl 2007

Ahojte, pocula som, ze tieto plienky su velmi dobre ani nie su velmi drahe. Len sa obavam alerg. reakcie...Na zaciatok sme kupili pampersky, ale chceme po par tyzdnoch skusit tieto Tesco plienky. Ake s nimi mate skusenosti?

majula
14. sep 2007

My sme vyskúšali všetky možné značky (aj Rakúske)...pretože malý mi všetko v noci precikal a ja som bola z toho už nešťastná...pravideľne som ho našla mokrého, niekedy už aj skoro usušeného ☹ Nakoniec sme kúpili tesco plienky, a ľutujem, že som tak neurobila oveľa skôr...boli by sme sa tomu všetkému vyhli....ja si ich neviem vynachváliť, sú jednoznačne najlepšie...teda aspoň pre nás 😉 určite už žiadne iné nekúpim.

sofisofi
6. okt 2007

Fialove plienky tesco najlepsie co sme mali 😉

zade
7. okt 2007

Aj my pouzivame Tesco 🙂
Nakolko moja malicka casto kaka tak, ze ju musim aj dvakrat denne umyvat pod sprchou tak ich cena nam vyhovuje.
Ozaj, do kolkych mesiacov ste pouzivali postolky?

dannynka
7. okt 2007

zade no my zhruba asi do 4-roch mwsiacov ale ono to zalezi na tom co ti povie ortopedicka. 🙂 🙂 🙂

zade
7. okt 2007

dannynka, dakujem

ena
7. okt 2007

zade: my do 3 mesiacov, po kontrole klbikov sme uz potom nebalili nasiroko.

susik77
autor
7. okt 2007

ahojte, ja som zakladala tuto diskusiu, este pred narodenim Veronky.vyskusali sme huggiesky, pampersky a teraz pouzivame tito tesco plienky a velmi nam vyhovuju-su o dost pevnejsie ako pampersky.
Inak tie postolky sme vobec nepouzivali-na sone klbikov nam povedali, ze nemusime siroko balit, mala to ma v poriadku 😉

bibinka
7. okt 2007

ahoj, ja som v tejto diskusii vychválila fialové tescovky- len to bolo pri staršom synovi. teraz máme nového drobca a zdá sa , že mu celokm nevyhovujú. do pôrodnice sme kúpili papmersky a tie mu teda sadli. len dúfam, že sa Alex preorientuje na teskáče- z finančného hľadiska 😅

danielala
11. okt 2007

Ahojte, potrebovala by som poradit: vsade pocuvam chvaly na fialove Tesco plienky a ze biele Tesco nie su dobre. Lenze v tescu maju momentalne TESCO plienky vo fialovom obale od dvoch vyrobcov a nie som si ista, ci tie druhe nahodou nie su tie povodne biele preoblecene do noveho fialoveho dizajnu, lebo biele nikde nevidno. Ako rozoznam, ktore su tie "prave" fialove? Jedny su v takom podlhovastom tmavofialovom obale a druhe v stvorcovom obale trochu kriklavejsej fialovej farby...

biba12
11. okt 2007

ahojte,

my sme tiez mali 2 balenia pampersiek na zaciatok, teraz mame tesco a ok. lekar mi povedal, ze na pampers ma najviac alergii, rovnako ako na kozmetiku johnson.

bubaczik
11. okt 2007

no my sme tiez boli na pamperskach,skusila som kupit tesco,a uz pampersky nechcem.. 😅 este ma paru,a je fakt vidno rozdiel 😉 ked ma pampersku,tak si vzdy myslim,ze je pokakany,lebo tak smrdia..a uz sa nam stalo,ze ich cez noc prepišal..takze fičime na tesco plienkach a som zatial fakt spokojna.. 😵 a za to,ze som sa ich odvazila kupit,dakujem aj tejto teme 😉

dannynka
11. okt 2007

zade -neni zac 🙂 🙂 🙂
a tiez sme velice spokojny s tesco plienkami,vyskusali sme uz skoro vsetky druhy a niktore jej tak dobre nesadli ako tesco plienky 😉 😉

milhaus
11. okt 2007

maju väčšiu absorpciu na čuranie, pampers i ked su dobre mi tolko množstva nevypili

jejke
11. okt 2007

Danielala, no asi podla ceny sa to da rozoznat, tie lepsie su drahsie 😉
Kedze uz mame plienku len na spanie, presli sme na Lidlovske male balenie tie su tiez tak dobre ako tie z Tesca 😉

tomik5
11. okt 2007

Teda tak to musím vyskúšať aj ja. Sme na pamperskách, zdajú sa mi celkom fajn ani ich malý nepreciká, ale je pravda, že tak čudne smrdia ako písala bubaczik. Tak hor sa do tesca 😀

katka76
11. okt 2007

danielala: tie prave stoja normos 369 Sk, v akcii ich mavaju za 299 😉

nitka
11. okt 2007

podla mna nie je pravda cim drahsie plienky tym lepsie.od malinka pouzivame TESCO plienky a nevymenila by som ich za ine...Maju super cenu a su vyborne.Raz sme vyskusali aj pampersky ale nezdali sa mi take uzasne 😉 Pekny dnik vam prajem

vedvies
11. okt 2007

aj ja sa pridavam k chvale tesco plienok, castokrat ani neviem zistit dotykom, ci je plienka popišaná, musim si ju iba potazkat 😅
no a mozno to tu uz niekto pisal, ale pampersky nemaju v zadu gumicku /tie najmensie a c.2 - co viem/ a Ninka mi ich parkrat prekakala na chrbatik, tesco sa jej zatial nepodarilo prekakať - este chceme vyskusat plienky z DM, na ktore mam kupon - nemate niektora skusenosti s nimi?

luculka
11. okt 2007

vcera sme kupili tesco plienky...v akcii za 299SK 2mini...80 Ks...tak dufam ze budu dobre 😀
a co hovorite na hugiesky?

lenadka
11. okt 2007

danielala, no presne, mojho muza neznaleho pomerov som poslala do Tesca kupit fialove plienky a doniesol biele 😝 nakolko boli vo fialovom obale tak isto...ale tie fialove "prave" su drahsie a su viac fialove 😀 cez obal je vidiet, ze "prave" fialovky naju suche zipsy-take domodra, ale biele len lep. pasky a je poznat ze su igelitove. No davam ich teraz malej ale minule tu bielu total precikala, na noc mam nastastie este par huggisiek 😉 Kym bola mensia a cikala mensie mnozstva, tak aj biele na den boli dobre, toto bolo 1x co ju precikala 😉

lufia
11. okt 2007

no ja sa pridavam k chvale tesco plienok 🙂 som maximalne spokojna 🙂
a podobne ako Majka35 aj ja som chcela experimentovat a kupila som pampersky dopadli sme presne tak isto vyhadzany cely pipik ☹ ☹ presla som znovu na tesco a vsetko je ok.

daniela to ktore tesco plienky kupit zistis podla ceny drahsie su lepsie a aj podla obalu tie svetlejsie(kriklavsie)su tie dobre

vedvies moja kamoska pouziva z DM tie babylove ak myslis tie.ona je s nimi spokojna ale su take tvrdsie podla mna(len na dotyk myslim lebo ja som ich zatial nemala)

luculka hugiesky som mala ked mal maly asi mesiac vtedy my celkom vyhovovali az na jednu vec ze sa my zdaju dost tesne pri nozickach takze bol zakazdym velmi otlaceny.myslim,ze su pre chudunke deticky 🙂

lenadka
11. okt 2007

luculka, ja fialove tesco prirovnavam k huggieskam, akurat huggiesky maju to medzi nozickami asi sirsie-viac to prekaza pri chodeni napr. alebo lozeni, fialove tesco su viac vykrojene...zase na noc ked babo "nelieta" su huggiesky uplne super. Ja chvalim pampersky jedine za ich tenkost a anatomicky tvar, dietatu sa v nich naozaj lepsie beha, striedali sme, na noc mi ich vsak ked bola starsia precikavala 😝

leva
11. okt 2007

inak aj lidlacke velke balenie su dobre plienky,tiez sme do teraz kupovali tesco,lebo ich mame radi,no tieto lidl su tiez fakt super,niesu igelitove,maju suchy zips,povedala by som ze je pevnejsi ako na tesco plienkach.Ja kupujem uz junior od 11-25kg je ich tam 44ks a stoja cca 330sk 😉

vedvies
11. okt 2007

lufia dakujem za radu 😉

lenadka
11. okt 2007

jejke, leva a ktore lidlacke? lebo maju tie "cien" a potom este jedny 😕

lufia
11. okt 2007

vedvies neni zac 😵
baby no ja teraz nie som na SK takze kupujem tesco plienky tu v UK a musim povedat,ze su lepsie ako tie na SK 😠 co nechapem
akoze savostou su rovnake ale su krasne vytvarovane presne ako pampers 🙂

a tu tiez mame lidl tak ak poradite ktore plienky tak mozno by som este skusila aj tie(len budem dufat,ze nenastane podobna reakcia ako na pampers 😖

ena
11. okt 2007

my z lidla kupujeme tie mensie balenia, tusim aj lacnejsie vyjdu, ako velke balenie, to velke balenie ma nejaky indikator ci co navyse, neviem, len som to niekde zaregistrovala..
takze tie male balenia su CIEN a farebne odlisene,
modre su 4-9 kg, je tam myslim 16 ks, potom su zelene 14kusove a potom ruzove, v tych je tusim 12 ks.. cena za balik je pri vsetkych rovnaka, nejako okolo 67 sk, a obcas byvaju aj akcie, naposledy az nejako okolo 47 sk /balik..
podla mna su porovnatelne s tesco, mozno trocha hrubsie..

aktak
11. okt 2007

aj my sme raz kupili lidlove ked v tescu nemali a su tiez super, to male balenie sme mali

milhaus
11. okt 2007

pampersky sa mi lubili hlavne v tom že jej to dobre sedelo na nožičkach a kako nevyslo a takto vide, ma 9 kg a začali sme kupovat tie od 9 kg a su jej dost velke tam okolo nožičky ale zasa tie do 9 kg su jej male, lidlove su dobre len su hrubšie ale inak im nič nie je a mnoho ludi si ich chvali

leva
11. okt 2007

lenadka,to velke balenie znacka Cien,tieto od 11-25kg maju modry obal 😉