Aké máte skúsenosti s fialovými Tesco plienkami?

susik77
31. júl 2007

Ahojte, pocula som, ze tieto plienky su velmi dobre ani nie su velmi drahe. Len sa obavam alerg. reakcie...Na zaciatok sme kupili pampersky, ale chceme po par tyzdnoch skusit tieto Tesco plienky. Ake s nimi mate skusenosti?

claudinka
8. jún 2008

baby a kolko asi plienok minie take novorodeniatko? my sme dnes v tescu kupili tie plienky tesco mini od 3 - 5 kg.. a teraz, ked je ta akcia, tak sa to super oplati 😉 kedy mi z nich asi vyrastie? ci mam nakupit aj do zasoby? 😀

evina313
8. jún 2008

claudinka ja ti poviem presne, kedže sme čerstvo narodení. za 12 dni sme minuli jedno cele balenie. vratane nemocnice. malý kaka pri kazdom kojení
aspon 4 baliky by som si kupila, ale zas zaleži ako bude babo velke.nevieš dokedy je akcia?

zuzanat
8. jún 2008

claudinka urcite si urob zasobu. my minieme jedno balenie za tyzden 😅 a mini od 3-5kg sme nosili az doteraz.

claudinka
8. jún 2008

neviem, dokedy je ta akcia.. ale teda pre istotu pojdem este tri balenia kupit, ked tak predam nejakej kamoske s mensim babatkom 😀 tak ked budem mat sest baleni po 80 plienok.. to by mi mohlo vystacit..
len bude sranda, ked sa mi narodi velke babenko a budem musiet kupovat rychlo vacsie.. alebo ked mi rychlo bude rast a miniem akurat prave tie tri prve balenia 😎

zuzanat
9. jún 2008

moj maly ked sa narodil ma 3950g a v pohode sme 6 tyzdnov pouzivali vel.2, takze ich urcite minies 😉

arabeska
9. jún 2008

ahojte,
mne sa branusko s tyx novyx plienok vyhadzal,asi nezmenili len dizajn ale aj zlozenie a na nieco z toho sme alergicky 😔 ja mam doma este 1 cely balik neotvoreny a z jedneho xyba asi 10 plienok tak ma ide trafit.baby ak by ste niektora xceli tie plienky tak vam ix oba baliky dam za 300sk ak by bol zaujem poprosim ip a ozaj velkost su 4 😉

catrin1
10. jún 2008

ahojte a ako je to s tou akciou ked kupite 3 baliky tu zlavu vam odcitaju pri pokladni?

rovni
10. jún 2008

catrin-ano pri pokladni

k.a.t.k.a.
10. jún 2008

mne sa tiež už Miška vyhadzala z týcho nových tesco plienok a to sme doteraz s nimi problemy nemali 😖

arabeska
10. jún 2008

katka takze aj tebe sa mala vyhadzala? 😕 😲

k.a.t.k.a.
10. jún 2008

hej a celý zadok z nich má červený teda okolo pásu ako sa zapinaju a nemá to nejak utiahnuté

arabeska
10. jún 2008

aj moj maly to take mal a dokonca to mal opuxnute,to co tam pridali?

maryn
10. jún 2008

ahojte, aj moj viki sa vyhadzal z tych novych a tiez sme pred tym nemali ziadny prablom, tak neviem 😖

k.a.t.k.a.
10. jún 2008

hej hej bolo to opuchnuté a teplé ... pritom potničky určite nie lebo tu plienku mala asi takých 15-20 min na sebe, boli sme doma bola holá a bol aj prievan takže od tepla ťažko

arabeska
10. jún 2008

no ja som si myslela ze to asi iba brankovinieco tam nesadlo a teraz zacinam mat obavu cim to je napustene 😠

alena22
10. jún 2008

my zatial nemame z tych novych nic klop klop klop akurat ze moj maly pije denne liter a pol vodicky a teraz stale precikava fakt ze aj za dve hodky je precikany pri tych starych to tusim nebolo

angua27
10. jún 2008

ahojte, tiež som si všimla, že sú na omak tie nové plienky iné. tenšie, inak sa ohýbajú medzi nôžkami pri pohybe a sú voňavé. ale našťastie sa mi Maťko zatiaľ nevyhádzal.

arabeska
10. jún 2008

angua,vonave?tie moje teda nevonali

zuzulik21
16. jún 2008

Ahojte....
aj nam sa mala vyhadzala z tych novych tesco plienok....
okolo pasa, cele je to cervene a napuchnute....

avanka
16. jún 2008

Nestraste, ja som kupia hned 6 baikov vo velkosti od 4 do 9 kilo ☹

gucz
16. jún 2008

tie teco plienky vyrába firma ktorá vyrába helen harper myslím, Aj ja som mala strach či sa malá nevyhádže, ale v pohode, a sú celkom dobré. takže sme kúpili 6 balíkov a mám dúfam na riadnu chvíľu pokoj 🙂

miselin
16. jún 2008

Ja som použila tesco plienky len raz a malá mala na druhý deň prdel úplne červenú, no hrúza až sme museli ísť ku doktorke pre masť. Tak som ostala radšej verná pamperskám síce sú drahšie ale v tescu bývajú tiež dobré akcie tak sa v tedy aj celkom oplatia a tie od 4-9kg a viac sú napustené aj telovým mliečkom tak nemusíte ani prdel mazať

minusa
19. jún 2008

minuly tyzden sme kupili tesco plienky a su INE 😠 pripominaju mi tie plienky co vyrabaju napr. pre billu Clever, su tvrde, Branko ma medzi nozkami taku gucu ☹ a ten pruzny pasik ma uz daleko od toho pruzneho co tam bol kedysi a nehovorim o tom, ze sa mi tam vyhadzal ☹ mam 100 chuti hodit ich do kosa

bzuco
19. jún 2008

konečne som našla plienky, ktoré mi malý neprecikal...ale tieto NOVÉ sú na houby 😠 😠 😠 ...zasa sme tam, kde sme boli...precikaný každú noc

asi napíšem výrobcovi, čo to zasa "poriešili" s tými plienkami, ked ich úplne dobabrali 😠 😠 😠

lusya
19. jún 2008

manestraste baby, lebo som tiez vzala v akcii 3 baliky 😕 😕

bzuco
19. jún 2008

lusya...ja mám tiež 3 pakle 😠
len neviem, čo idem robiť a kde hľadať plienky, ktoré by malému vydržali celú noc bez toho, aby som ho musela komplet nielen prebaľovať ale aj prezliekať...to sa mi vždy preberie a potom nechce spať ☹ 😠

lusya
19. jún 2008

skusala si huggies???mne celkom sadli aj tie... 😉

lusya
19. jún 2008

teda nie mne ale malemu Matejovi 😀 😀 😀 😀

minusa
19. jún 2008

uz som pisala do Tesca, ze co sa s nimi stalo, ci zmenili vyrobcu ci co...... ja som mala teraz naposledy pampers active baby, maly nemal medzi nozkami taku gucu, boli makkucke a neprecikal mi ich.... 😒

bzuco
19. jún 2008

skúšala...pretiekli...a aj pampers, lidl, clever, babylove 🙄

asi vyskúšam happyplienky...mali sme ich ked bol maličký a boli v pohode...le precikávať začal všetky plienky asi od 4 mesiacov...to sa v noci trocha otočí na bok a plienka nestíha sať, tak to tečie všeko von 😒

máme detičky narodené v 1 deň 😉 😵 ...len s rozdielom 6 rokov 🙂