Aké máte skúsenosti s fialovými Tesco plienkami?

susik77
31. júl 2007

Ahojte, pocula som, ze tieto plienky su velmi dobre ani nie su velmi drahe. Len sa obavam alerg. reakcie...Na zaciatok sme kupili pampersky, ale chceme po par tyzdnoch skusit tieto Tesco plienky. Ake s nimi mate skusenosti?

vesi
31. júl 2007

nám tesco utierky vyhovujú, aj kamoškinej malej. každé dieťatko môže zareagovať ináč. a mal to určite z utierok?

dadulka19
31. júl 2007

bubaczik,nemyslím....ale mne sa obrúsky tesco nepáčia,používam z Kauflandu Wickied/či tak nejako/ 😠

vesi
31. júl 2007

juj, myslela som si že mi to prvý krát nezobralo príspevok.sorry. 😝

leva
31. júl 2007

Bubaczik,asi nie,kedze plienky niesu parfumovane ale tie lacnejsie obrusky mozu bit napustene hoci cim,no a ked je citlivejsia pokozka.

bubaczik
31. júl 2007

nic ine som mu nedavala nove..iba to..a do vtedy sme nemali problem..a ani teraz..mozno jemu tak zareagovala pokozka..ja neviem,tie deti su teraz take fajnove 😀 😀 starsie maly bavlnene plienky a bolo dobre 😀

jana188
31. júl 2007

aj my pouzivame fialove tesco plienky a nemozeme sa stazovat. Po tych obruskoch sa aj malemu vyhadzala ritka tak sme museli zmenit a pouzivame z lidla take zlte ale netusim nazov

bubaczik
31. júl 2007

no moze byt,ony tak prenikavo "vonali" 😀

simcas
31. júl 2007

no,tak my mame aj tesco obrusky a tie su tiez velmi dobre -aspon pre nas, ale raz sme mali take nejake zo 101 drogerie - boli tam obrazky ako Tom a Jerry tusim, tak tie boli uplne najlepsie - take fajnove "stavnate" a krasne vonali - potom sa mi zdali tie tescove obrusky nejake suche oproti tymto,ale sme zase tescovi a uz sa nam nezdaju - kedy ako si zvykneme, hlavne, ze je prdelka ok!

arabela36
31. júl 2007

Aj my pouzivame Tesco plienky. Su minimalne tak dobre ako pampersky!

leva
31. júl 2007

jani,tie na tie z lidla som uz par krat poskulovala,ake su?su dostatocne vlhke?Ja som pouzivala od narodenia iba nivea,mala som asi 2 krat tie tesco fialove,no pre tu vonu mi moc nesedeli.

leva
31. júl 2007

Co sa tyka plienok,tak tesco fialove su super,no tie tesco biele som raz kupila a boli na nic a este ktomu igelitove.

jana188
31. júl 2007

leva, ja som velmi spokojna. Vlhke su dost, utru vselico a ani nezostane rituska mokra. Pouzivame ich uz dlhe mesiace a nemenila by som ani za zlatom vysivane 😎

dannynka
31. júl 2007

ahojte,aj my pouzivame tesco plienky od narodenia....su suprove...a skusali sme aj tie z lidlu a aj tie su celkom v pohode... 🙂 🙂 🙂 🙂
a vlhcene sme pouzivali od zaciatku tesco ale potom som prisla na to ze v kaufaci su za taku istu cenu a este lepsie...wickies a su suprovo vlhcene a aj pekne vonaju... 🙂 🙂 🙂

simcas
31. júl 2007

bubaczik - teba som sa chcela spytat - to ako vyzera ta plesen, to sa prejavovalo v stolici alebo na ritke alebo ako? Akoze viem ako vyzera plesen, len si to neviem predstavit v suvislosti s dietatkom ☹

leva
31. júl 2007

Vdaka jani,zajtra bezim do lidla 😀 Viem ze ma lidl viacero druhov,ja som pozerala po tych zltych-kremovej farby

jana188
31. júl 2007

levi to su tie obrusky co som spominala

leva
31. júl 2007

ok,tak skusime.

meggi
31. júl 2007

aj my používame teskáčové plienky a som max.spokojná - dokonca sa mi zdajú lepšie ako Pampersky, lebo tie mi precikala. Čo sa týka vlhčených - teskáčske nám nerobili žiadne problémy a boli celkom fain, teraz používam Wickies s kauflandu alebo Lidlácke 🙂 😉

dannynka
31. júl 2007

no meggi mas pravdu aj tie z lidla su celkom super.... 🙂 🙂 🙂 🙂

maca793
1. aug 2007

sú dobré ale aj tie bielo-modro-červená klasika od Tesco. my používame len tie a som s nimi max spokojná. vyskúšala som už viac druhov, ale tieto mi max vyhovujú. teraz máme clever z billy, tie sú tiež super. boli v super cene 180,-sk. 😀

nezabudka84
1. aug 2007

Dievcata, vy davate detom tie igelitaky?Mne sa hnusia.Jak v igelitke keby som ho drzala...

Inac aj my sme spokojny tescaci 😀

nezabudka84
1. aug 2007

A tie z lidla s tym pasikom su igelitove ci papierove?

alysea
1. aug 2007

nezabudka84 tie fialové nie sú igelitové, len tie v bielom obale. Inak mne sa malý z tých z Lidla vyhádzal.

katulka11
1. aug 2007

Ahoj, my sme tiež tescoví plienkači, sú úplne super. Ale tesco obrúsky nemusím, sú veľmi parfumované. Výborné sú babylove z DM - neparfumované. S plienkami z Lidlu (tie v malom balení) sme nemali zlú skúsenosť, ale zdajú sa mi také tuhé a dosť "chemicky" páchnu, takže tie radšej nekupujeme. 😉

nezabudka84
1. aug 2007

Aj v Lidli su fialove?

jejke
1. aug 2007

Najlacnejsie tesco plienky 1.sa nedaju znova nalepit ak tak velmi malodrzia po druhy krat, kedysi boli v bielom obale, teraz su tiez vo fialovom, ale tieto s morskym motivom a "suchym zipsom" su fakt dobre.
Utierky z tesca tie najlacnejsie k 1.plienkam su nie velmi vonave, aspon mne pripominaju praci prasok 😝
Inac ak by som mala robit antireklamu tak najmenej save su plienky z Bala, aspon moja skusenost,
tie ani nie su tusim ani s gelom, mali sme po nich mokro az po kolena... 🤐

dannynka
1. aug 2007

no veru balacke som neskusala ani skusat nebudem...dakujem za radu...minule som po nich veru aj pokukovala..... 😉 😉 😉 uz nebudem 😝 😝 😝 😝
a uz ste mali niektora plienky z billy-clever...???? 😒 😒 😒

katarinas
1. aug 2007

Nezabudka, tie plienky z Lidla, o ktorych som pisala ja, su papierove, nieco ako fialove tesco. Hovorim o tych, co stoja tusim 329,- a su (velkost MIDI) vo velkom zelenom sacku (okolo 56 alebo 60ks). Nam nevadili, mala ma dobru pokozku, zatial sa mi nevyhadzala zo ziadnych plienok. 😎

nezabudka84
1. aug 2007

Tak potom ich aj ja vyskusam.Som myslela, ze su gumenacky, tak som nekupovala.Dakujem 😀

dannynka
1. aug 2007

katarinas mas pravdu tie lidlacke su skoro take dobre ako teskacke...my ich kupujeme ked byvaju v akcii za dobru cenu....aj u babky ich mame..... 🙂 🙂 🙂 aj nam dobre sadnu......
a co tie clever....mala ste uz niektora....??????