Aké máte skúsenosti s fialovými Tesco plienkami?

susik77
31. júl 2007

Ahojte, pocula som, ze tieto plienky su velmi dobre ani nie su velmi drahe. Len sa obavam alerg. reakcie...Na zaciatok sme kupili pampersky, ale chceme po par tyzdnoch skusit tieto Tesco plienky. Ake s nimi mate skusenosti?

bzuco
19. jún 2008

minusa...tak potom daj vedieť, čo ti odpísali 😉
ma to fakt zaujíma

lusya
19. jún 2008

bzuco 😵 😵 ja som 18teho, sa mi trochu oneskoril narodeninovy preeeeeezent 😉

bzuco
19. jún 2008

nechal na seba čakať 😉

lilu18
19. jún 2008

bzuco a co Helen Harper-nam sadli a nepretiekli
uz som pisala v inej teme-tusim vadne tesco plienky ze sa mi zdaju tieto nove tensie,tak asi to bude fakt ☹

bzuco
19. jún 2008

lilu
tie červené????

lebo ked bola dcérka malá, mali sme aj tieto, ale boli igeliťáky....no vtedy boli aj v modrom balení a tie boli na súcháče a priedušné, tie boli fajné...len neviem, či ešte sú aj teraz....som ich dávno nevidela

lyongirl
19. jún 2008

Ahojte baby, tak po zmenení designu sú plienky krajšie, ale aj my sme ich začali precikávať. Ale zdá sa mi, že začal precikávať už aj tie staré a to nejak moc pocikaná ani nie je, ale akoby už nemali tú savosť, čo voľakedy. Ináč som nepostrehla na kvalite nič viac, ani či sú tenšie, makšie, tvrdšie ani nič. Na tú savosť/nesavosť sa mi zdajú ináč rovnaké.

silvika077
19. jún 2008

Aj ja používam len tie fialové a som s nimi spokojná.

lilu18
19. jún 2008

bzuco,uz si nepamatam obal,ale plienky boli cisto biele a urcite nie igelitace.To by som ti neodporucila
Nevidela som ich v drog.Skus v Tescu-neviem ale v Metre ich isto maju

minusa
20. jún 2008

Ahojte,

tak maly mal vcera vecer nad zadockom a na bokoch zadocka strasny cerveny flak a bol napuchnuty 😢 ale nezdalo sa, ze by ho to bolelo, tak behal asi pol hodku s holym zadkom, kym som ho znovu zabalila....dnes rano to uz bolo lepsie, tak som zvedava ci to zmizne uplne alebo co.....

z tesca mi zatial odpisali toto:
Dobrý den,

Děkujeme za Váš e-mail. Mrzí nás, že náč výrobek nesplnil Vaše očekávání.
Abychom mohli věc nechat prověřit, zašlete nám prosím čásový kód a číslo
šarže tohoto výrobku, následně to předáme výrobkci s žádostí o prověření.

Za způsobené nepříjemnosti se omlouváme.

S pozdravem

Helena Schmittová

Corporate Affairs / Oddělení vnějších vztahů

bzuco
20. jún 2008

minusa...a čo im napísala v tom maili...ak môžem vedieť 😅

práve mi volala sestra, že sa jej malá po 3. tesco plienke osypala na zadočku... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

minusa
20. jún 2008

bzuco - informovala som sa, ci zmenili vyrobcu plienok....nakolko doposial sme s nimi nemali ziadny problem, ziadne zapareniny, vyrazky, nic a teraz ano a su aj na "omak" ine, potvrdili mi to aj niektore mamicky z okolia.... maly ma na zadocku strasne vyzerajuci vysyp ☹ proste, ze to nie je to, co bolo

julca80
20. jún 2008

babenky, veru to iste sa spravilo aj mojej malej. take drobucke zacervenale vyrazky vrchnej casti zadocka na obidvoch stranach. Najprv som si myslela, ze to su zapareniny, ale asi nie ked to tu tak citam, ze sa to objavilo aj vasim deturencom. ☹
A to som bola nadmieru spokojna s tymito plienka, kedze sme vyskusali viacej druhov. 😕

mirrinka
20. jún 2008

nám najviac vyhovujú plienky Clever z Billy 🙂
ale nedávno bol manžel v Tescu a kúpil tri balenia fialových Tesco plienok v akcii,no nie sme nimi moc nadšení 😖 ale dúfam,že to sú už posledné balenia,ktoré sme kúpili,keďže Lily už v pohode "kaká" do nočníka- (či už ciká alebo kaká - u nej je to stále -" mami,kakám"! 🙂 😀

masinka
20. jún 2008

baby, a nemaju to vase deticky potnicky?
Nelke sa tiez teraz zadocek trosku osypal (hlavne na krizoch ako je ta "gumicka'', ale to je podla mna, aj nasej doktorky, z toho tepla co je teraz - pouzivam fialove teskace uz rok a pol a teraz prave dorazame treti balik co sme kupili v akcii 2+1 zadarmo, takze sa mi nezda ze by sa jej alergia prejavila po 130 plienkach z jednej varky...

sona28
20. jún 2008

Ahojte baby, aj moj maly sa podobne vyhadzal asi pred mesiacom - vrch zadocka a po bokoch z fialovych tescacov, ale to bolo prave v tych vacsich teplach. Prave v tych miestach plienka neabsorbuje tekutiny, udrzuje sa tam pot a vytvara vyrazka. Od narodenia sme pouzivali happyplienky a boli sme vzdy max. spokojni, az neskor sme presli na fialove tesco a tiez sme boli velmi spokojni. A tak po vyhadzani na zadocku som na par vymenila tescace za happy, ale vyrazka pod gumickou a po bokoch pokracovala dalej. A preto sme dnes bez plienok aspon cez den 😉 .
Ale pridem vas sem pozriet, ako tie plienky dopadnu, lebo si myslim, ze su dobre a dalej ich pouzivame na spinkanie.

dannynka
20. jún 2008

takze ako vidim niesom sama..aj my ich Gabike davame od narodenia a doteraz s nimi nebol ziadni problem..az teraz tento novy druh..ma vyhadzani chrbatik tam kde je ta gumicka...tak isto ako pisu baby...takze ako vidim niesme sami 😲 😝

lyongirl
21. jún 2008

No baby, aj my sme sa dnes vyhádzali, na brušku pod gumičkou, ale tiež mi je divné, že po použití skoro celého balíka. Keby to bolo hneď po prvej plienke, ale nosí ich už vyše týždňa/tie vynovené/, tak mám pocit, že to bude asi z tepla. meniť ich zatiaľ určite nebudem a uvidíme, čo sa bude diať. Sú to len také malé červené bodečky a mal ich aj nad plienkou, ale najviac v plienke, pomaly až po pipíka, tak neviem ☹

lilu18
21. jún 2008

masinka,suhlasim s tebou. Zistila som ,ze v tychto novych T.plien. sa mala strasne poti pod zapinanim-teda v pase a potom ked to ma viac pritiahnute sa jej to zacervena ☹ tak,teraz len skusam ci je zapotena a hned plienku dolu

bzuco,pozerala som v tescu H.harper plien. no v nasom maju len preb.podlozky tak si myslim ze v inom budu aj plienky. Maju modry obal. Nam velmi pomohli ked bola mala drobcom.Bola chudunka a mala riedku stolicu.Uz som bola zufala lebo vsetky druhy plienok nam pretekali az som raz kupila H: H. a OK - No ale kazdemu vyhovuje ine 🙂

lyongirl
23. jún 2008

no, my sme to mali potničky, teda ešte máme. Pod plienku to našťastie zmizlo, ale má ich všade inde. Čo sa dáva na potničky?

miriamkac
23. jún 2008

"prva popmoc".....spiritus - lekarensky lieh

lyongirl
24. jún 2008

vďaka 😉 , doktorka mi kázala zásyp na ritku, ale zas všetko biele.... radšej lieh a on to vysuší?

zuzulik21
26. jún 2008

ahojte,
mam na predaj tie tesco fialove plienky... velkost 4(9-18kg)
2 a pol balenia za 590 Sk

ak mate zaujem napiste do ip (len kosice!) 😉

zajo510
27. jún 2008

ahojte maminky, čítam tu akurát o tých vyzážkach od plienok....naša sa tiež trošku vyhodila v oblasti krížov - ale to sú také drobné potničky. každému sa na kríže leje pot. to ma neťaží, skorej mi robí starosť, čo sa jej vyhodilo v okolí ritnej dierky a v zahybe zadočku medzi polkami zadočku. má tam biele pľuzgieriky už niekoľko dní. stále ju riadne umývam, keď sa pokaká aj ju natieram rybacou mastičkou proti zapareniu, ale toto nejak neustupuje. nechávame ju aj bez plieky, ale čo s tým????myslela som, žeby som to natierala harmančekovým vývarom na ošetrenie, nič iné ma nenapadá 😢 aj tie vaše vyrážky sú také??? inak tiež používame od narodenia teskové fialové pleny a doteraz nebolo nič také. prosím o nejakú odpoveď.

arabeska
29. jún 2008

no my sme to potniky zial nemali aj kozna nam potvrdila reakciu na plienky a v kazdom pripade viem ze potnicky vyzeraju inak a nebyvaju opuxnute o v nasom pripade bolo a dost brutalne,hned ako sme zmenili znacku tak opux a vyhadzanie zmzlo...

zajo510
30. jún 2008

sranda je, že kamoška kupovala plienky v rovnakom obchode ako ja a kupila ešte starú várku plienok, a my sme kupovali o 2 dni neskôr a už máme tie od nového výrobcu. my máme s obrázkom delfína na plienke, kým kamoška má ten pôvodný dizajn. jej malinká sa nevyhádzala z plienok, kým moja áno.

marianeta
1. júl 2008

zajo
moj maly ma podobnu vyrazku na zadocku a dobre na to zabral Sudocrem ,kupis ho v lekarni .
Skus to a uvidis.

zajo510
1. júl 2008

dakujem skúsim to. už to má malá aj na krížoch, také ako pluzgieriky a dosť červené akoby ošúchané....idem jej kúpiť iné plienky aspon kým to prejde. inak jej to vybehlo až teraz pri treťom balíku ☹

marianeta
1. júl 2008

Ináč dosť ma zaráža,že na plienkach výrobca neuvádza z čoho je zložené jej jadro.
Ktovie či tú buničinu nebielia chlórom a potom nečudo že majú naše ratolesti vrážky na ritkach.

pietra
1. júl 2008

zajo, my sme tiez mali take vyrazky (biele pluzgieriky), skusala som masticky na zadocek (rybaciu, sudokrem, babylove, nivea) a pomohol az imazol, ktory nam doktorka predpisala.

katia7
1. júl 2008

zajo aj ja som ich pouzivala a nemal vyrazky hned ale az asi po tretom baliku ale to uz riadnu plesen ako my oznamila doktorka vtedy no a odvtedy mal problem s kazdymi az sme nakoniec skoncili pri huggies a ziadnu inu nemozme pouzit 😖