Aké máte skúsenosti s fialovými Tesco plienkami?

susik77
31. júl 2007

Ahojte, pocula som, ze tieto plienky su velmi dobre ani nie su velmi drahe. Len sa obavam alerg. reakcie...Na zaciatok sme kupili pampersky, ale chceme po par tyzdnoch skusit tieto Tesco plienky. Ake s nimi mate skusenosti?

sassi
20. jan 2009

som vbola v TESCO a takto soim kukala 😕 ako zdraželi!!!
to už sa oplatia aj Pampersy kupiť 😕 teraz su v akcii 3 za cenu 2ks
No ja ich za tu cenu nekupim, iba že by bola dobrá akcia, zasa až take super nie su, aby som dala za ne o 20% viac ako stoja Cleverky v BILLE, alebo TOUJOURS v LIDL

alusha
20. jan 2009

sassi, ked je akcia stoja 315, ale ked nie je, tak sa neoplatia, to je fakt... lebo stoja 380 a presne tolko vyjdu teraz aj pampersky v tescu v akcii...

alusha
20. jan 2009

och, pomylila som 12,6 eur 😀

sassi
20. jan 2009

ja som kupilaa CLEVERky v BILLA za 269,- inak stoja tuším 299
a TOUJOURS v LIDL stoja v akcii 299 (ale je ich viac v balíku ako v Bille), normálne 329 - a tie su s TESCO fialovými skoro identické
PAMPERS Sleep and play budu od zajtra, 21.1. v METRO po 9,27 € za balík, ale treba kupiť 2 balíky

sassi
20. jan 2009

dudri, každu plienku može dieťatko precikať za 11 hodín
ja som na noc kupovala Pampers zelený obal, kym maly v noci pil. A velekrát som o 4:00 prebalovala, kym bol malý. Teraz už v noci nepije, nepreciká nič.
Jedine treba v noci prebaliť, ak tolko ciká.

lenka, pre novorodenca maju plienky v DM drogerii, Huggies alebo Papmpers robia tiež newborn 😉 od 2-5kg (to ti stačia ja len 2 balíky na začiatok, uvidíš ako velke sa narodí)
TEsco su nejmenšie 3-6 kg, ale pre väčšie babo možu byť aj od narodenia.

lyongirl
20. jan 2009

ahojte,
tak my sme s Tesco plienkami fialovými najspokojnejší, ale nakoľko išli hore a nejak akcie bývajú posledne aj dosť málo, tak sme začali kupovať iné plienky, ako spomínala sassi
TOUJOURS v LIDLI - sú podla mňa identické s Tescovými
CLEVERky v BILLA - sú tiež perfektné, nepreciká, iba ak móóóc pije a ja nestihnem prebaliť 😀
ináč nie sú zlé ani tie z LIDLU Sevena, ale nám až tak nevyhovovali a takisto sa mi páčia vynovené Kauflandové, ale tie sú drahé.....
No a včera som bola v DM drogerie a kúpila som balíček plienok Babylove 3-6 kg pre naše nenarodené bábulo, je tam 42ks a stáli 170 Sk a balík takisto Babylove 4-9kg, teda to bolo 2balenie, dokopy 100ks za 400 Sk.
A náš malý sa narodil 1850g, nikde sme nemohli zohnať plienky pre predčasne narodené deti, tak sme kúpili Pampers 2-5 kg, ale rozdiel s Tesco 3-6 kg bol tak minimálny, že som viac Pampersky nekúpila. Malý mal aj tak všetky plienky pod pazuchami..... a fakt ten rozdiel medzi Pampers a Tesco je minimálny, čiže ja by som už Pampersky nekupovala, vzhladom na ich cenu a na to, že bábo sa do každej pokaká a prebaluje sa jak na bežiacom páse.

sassi
20. jan 2009

nové Pampers su tenšie, maju elasticke pasiky na bokoch (ako TOUJOURS)
podla mna su super, ale aj cena vyššia
ja som ich kupovala hlavne v lete, že su tenšie 😉 A tiež na noc, aj kvoli savosti

lyongirl, DM-kove sa mi páčili, kym bol maly babenko do pol roka, ale ako sa začal vela hýbať, tak sa vnutro dosť rozpadá a absorbent prechádzal na kožu ... ale odvtedy sa vraj zmenili k lepšiemu
a pre novorodenca som mala z DM-ky newborn velkosť 2-5 kg a tie boli urobene tak, že brali aj riedku stolicu, mali taky dierkový ten papier, super 🙂

alusha
20. jan 2009

my mame velmi radi dm-kove a aj pampersky su super, pre taketo vacsie dieta, co uz lozi

lyongirl
20. jan 2009

sassi - my sme Babylove tiež už dávno nemali, mali sme keď sa nerozpadávali, no ale cenovo boli Tescové lepšie, tak sme kupovali tie. Teraz som Babylove kúpila preto, že som mala 10% zľavu a vychádzali lacno/4Sk/ks + 10% zľava/, ináč som tam nevidela 2-5kg.... iba tie, čo som písala. Možno nemali.

baskaj
13. feb 2009

baby, keď bude zase akcia na fialové tesco plienky, tak napíšte!!! 😀

dnes som sa pýtala v tescu a vraj v stredu začína zase nejaká akcia, ale nevedeli, či budú tam aj tie pleny, lebo ešte nie je hotový leták...

baskaj
16. feb 2009

takže od tejto stredy (18.2.) sú v akcii 😉

bzuco
16. feb 2009

baskaj...dík za info...aj nám už treba 🙂

baskaj
16. feb 2009

ozaj baby, poraďte!

o chvíľu rodím. koľko balíkov mi odporúčate kúpiť MINI (3-5kg) a koľko MIDI (4-9kg)? a je ešte niečo pred MINI?
lebo mňa napadajú také veľké čísla, že si pripadám, že to by som asi nebola normálna 😅

alusha
17. feb 2009

baskaj, tych mini nebudes vela potrebovat, niektore babatka priberu aj kilo za mesiac, a v pripade potreby si dokupis... kup si nejake 4 baliky, ved akcia byva casto na tescace

veronika81
17. feb 2009

baskaj dobrá otázka, toto ma tiež zaujíma..
Alusha, keď píšeš 4 balíky, aké balenia máš na mysli? Ja som zatiaľ kúpila jedno to veľké balenie, kde je 80 ks. Koľko sa ich spotrebuje cca. za týždeň? Ja som niekde čítala, že na deň treba 6 až 10 plienok 😕 😕

alusha
17. feb 2009

myslim tie velke balenia, cca 80ks, babätko na zaciatku vela kaka, preto ho treba castejsie prebalovat, ja som si kupila na zaciatok dva baliky MINI 3-5, potom som este dva asi dokupila, na prvy mesiac treba cca 4 baliky plienok, potom sa to ustali na troch balikoch, aspon u nas 😀 my sme po mesiaci presli na velkost MIDI, ale moj davidko sa narodil viac ako 4-kilovy, tak preto... zalezi na tom, ake velke je babo, ked je malinke, na zaciatok mu treba velkost newborn, to je od 2kg

baskaj
17. feb 2009

veronika - aj ja som počula, že malé bábätká otočia tak 8 ks/deň... (aj vy čakáte Damiána? aj my... 😉 )

dík baby, skúsim si to nejako tak prerátať. neviem, ako často akcie bývajú, ale zdá sa mi, že táto teraz je až po nejakej dlhšej dobe, nie?

veronika81
17. feb 2009

baskaj, všimla som si vášho Damiána 😉 Nám sa ale viac ľúbi Damien (s E), ale to je do inej témy.. 😀

Ja som kúpila to balenie minulý týždeň, pekne som sa okašlala 😠 Neviem či to risknúť a kúpiť dopredu toľko balíkov teraz, keď je akcia. Čo ak ich náš malý nebude dobre znášať? Aj keď ako čítam väčšinou vyhovujú, ale bábätká sú rôzne..

pietra
17. feb 2009

baby, mozete ratat 8-10ks na den. Ale ja by som do zasoby viac ako dva baliky nekupovala. Neviete, ako vam drobec na plienky zareaguje a ci konkretne vam budu vyhovovat 😉

pinco
17. feb 2009

ahojte, my sme mali dokonca aj dermatitídu z týchto plienok (v oblasti bokov, tak vyššie, nie na ritke), tak som na nich zanevrela, že či ja nekúpim dieťaťu riadne Pampersky alebo čo? 😀 Ale teraz som ich znovu skúsila dať a v pohodičke, takže vzhľadom na cenu ... Určite ich budeme kupovať. 😵 Inak my stále minieme tých 8 za deň, ja ju nenechávam dáko dlho pocikanú, bojím sa aby sa jej nezaparil zadoček. Zo začiatku sa majú aj každé 2 hodiny meniť plienky, tak aj 10-12 miniete, podľa toho ako vám budú mimčá v noci spinkať 😉

baskaj
17. feb 2009

pinco - tak z toho mi vychádza, že by to mohlo byť tak 4 bal. na mesiac? a akcia nebude hneď za mesiac, takže napr. na 2 mesiace môžem kúpiť aj 8 bal.? šak toľko mužovi v tom tescu ani nedovolia zobrať 😀 ...

ale ja asi vsadím na ne, ani segra s nimi nemá problém, tak budem dúfať, že aj nám sadnú...

gabii83
6. mar 2009

ahojte mi tiez kupujeme tuto znacku a su ozaj skvele, povodne som zo Sturova a zistila som , ze v Madarsku stoja plienky 250 skk, kedze forinty su slabe a euro sa posilnila, takze baby zijuce nedaleko Madarskych hranic chodte si ich kupit do Mad, tesca...

usetrite 😉 😉

mukky
12. mar 2009

Tak ja som s nimi velmi spokojna,teda maly 😀 ,mam teraz asi 9 balikov doma,nakupujeme v Madarsku.Ale aj tak menim casto,uz sme si tak zvykli,ked bol mensi,tak tych 11 denne i viac sme minuli,a teraz hadam takych 7,8,neviem presne,budem si robit zajtra ciarky.Mala som aj

minule,nejake sleep a play tusim,teraz neviem ci to boli pampers... 😲 no katastrofa 😠 ,tenke,mensie,maly prekakal nejak stale po bokoch,plienka po popiskani nejaka vlhka,a to nehovorim ze su o kolko drahsie...ale mamka nam kupila,v madarsku tiez..A ked som bola tehotna tak jednoznacne len jeden balik na skusku som kupila.

marianeta
13. mar 2009

Ked bol syn malicky tiez sme kupovali Tesco plienky.
Potom sme mali Pampersky a kadeake ine a teraz po dlhej dobe som kupila zase tesco.
No som sklamana,lebo nielenze bol balik zmiesany(vrchna rada plienok sice udavala cislo 4-maxi ale velkostne to boli plienky midi)navyse su nejake tvrde krepove a po pocikani sa vnutri rozpadla a ten absorbent mal maly aj na ritke.
A naviac sa z tej gumicky na chrbatiku vyhadzal.
Takze ja uz teskacke nekupim u mna naj Pampers alebo Bella Happy.

clarissa
13. mar 2009

tesco fialove su fajn,len oproti napr.pamperskam sa mi zdaju dost hrube....mozno to ocenim ked bude nasa mala vacsia a bude vyse papat 😉

dominka11
13. mar 2009

mne sa maly z nich vyhádzal, dávala som mu ich 3dni, že skusime lacnejšie plienky, ale musela som opat na pampersky. Darovala som ich.

ejusa
13. mar 2009

DAla som sa nalapkat na fialove tesco plienky,kazdy ih ospevoval.ale mne sa nepacia,maky je v nich ako v pancieri..odteraz len pampersky.

cessy
13. mar 2009

ja som tiez tesco plienky raz vyskusala a stacilo, maly to mal ako suspenzor, mne sa zdaju byt moc hrube a tiez sa z nich vyhadzal 😠 ...zlate pampersky 😵

anickaajanko
14. mar 2009

my pouzivame na noc pampers active baby

a cez den len tesco fialove
teraz my znamy kupili v madarsku za super cenu tak sme zasobení na dlhu dobu 😉

martao
14. mar 2009

Iné ani nepoužívam. Jediné majú na zadu-na páse gumičku. Pri ostatných, keď sa dokakal to vyliezlo až na kríže.