Aké máte skúsenosti s fialovými Tesco plienkami?

susik77
31. júl 2007

Ahojte, pocula som, ze tieto plienky su velmi dobre ani nie su velmi drahe. Len sa obavam alerg. reakcie...Na zaciatok sme kupili pampersky, ale chceme po par tyzdnoch skusit tieto Tesco plienky. Ake s nimi mate skusenosti?

marianna23
2. aug 2007

nejaky cas sme tie zpouzivali tesco pampers, nebolo to bohvieco, zaparoval sa mu zadocok a boli dost hrube , mal aj huggies, boli dobre,ale pampers mu sedia najlepsie,aj zadocek nema az taky zapareny

jj2202
3. aug 2007

ahojte tak som kupila fialove tesco plienky,..no janka mi ich odmieta. ked jej dam plienku tak sa stavia na paty...ked dam pampers tak je to ok.
najskor som kupila velkost 3 no tie nam boli velke, tak som kupila aj 2. teraz mam 2 baliky plienok, velkost 3 chyba len jedna plienka a velkost 2-70ks. ak mate niektora zaujem, predam..na cene sa dohodneme aby sa to oplatilo aj vam aj mne...

luciakorky
3. aug 2007

Ahojte, ja som kupila Tesco plienky, este ked maly nebol na svete. Ale uz ich nechcem. Ma zapareny zadocek a strasne sa od nich vyhadzal. NAjlepsie su pampersky alebo na noc mu davam Sleep and Play. Tie su tiez dobre 😵

zgurkaa
5. aug 2007

Ahojte. My pouzivame tiez tesco fialove. Maximalna spokojnost. Pre nas dokonca lepsie ako pampers zelene (tie precikame). Dannynka my sme mali aj z Billy. Cleverky su zvonka take igelitove, ale inak su vcelku fajn. Vydrzia dost a su pre nas lepsie ako Huggies modre a pampers sleep and play. 😉 Treba vyskusat. 🙂

dannynka
5. aug 2007

zgurka dakujem,bo teraz ich malu v akcii tak som nevedela ci mam skusit....
a maju aj tan natahovaci pruzik na chrbte..... 🙂 🙂 🙂 🙂

newyorkgirl
5. aug 2007

aj ja pridavam do plena, ze pouzivame Tescace fialove, my sme uz poskusali vselico aj huggies aj lidl sme poprecikavali, takze len na tychto zostavame a obrusky tiez Wickies z Kauflandu super vonaju 🙂

kattom
5. aug 2007

ahojte, dosiel nam letak z tesca a teraz od stredy 8.8. maju zase akciu na fialove plienky - vsetky velkosti za 299 za balenie

fibus
6. aug 2007

ahojte, mi momentalne pouzivame na striedačku tesco fialove- fajn, huggis- superflex sme spokojny, no postupne prejdeme len na tesco este mali trochu priberie aby velmi nelietal vo velkosti 4-9, mame zatial len 5300g 😉 a utierky kaufland-ok

vikuska
6. aug 2007

Ahoj,ja kupujem tiez fialove tesco plienky a tiez som s nimi spokojna.Ked ich nemaju v akcii tak kupujem z Lidlu.Ale viac nam sedia tescacke.Huggies a sleep and play sme precikali.Treba vyskusat,kazde babo je ine. 😉

fugynka
6. aug 2007

Vikuska - DETTO 😉

stanka_s
6. aug 2007

aj my pouzivame tesco fialove a som s nimi maximalne spokojna. Nikdy sme nemali problem so zaparenim, maly ma krasny zadocek. Aj utierky tesco fialove nam najviac vyhovuju, vyskusali sme rozne od Nievea cez Pampers aj ine, ale tieto nam vyhovuju najviac. Skusime este tie z Kauflandu ked pisete ze su ok.

nikolet
7. aug 2007

mi budeme mať 3mesiace a používame tesco plienky fialové sú veľmi dobré mali sme aj Huggis plienky ale Tesco nám viac vyhovujú. 🙂 🙂 🙂

nutka
7. aug 2007

...fialova je naj... 😀
a je od 8.8 akcia opat,takze hor sa do tesca 😀

zuzla2
9. aug 2007

my tiez pouzivame na striedacku pampers a tesco fialove...na tie nedam dopustit..a pampers uz viac nechcem vidiet...mala mi ich precura a prekaka 😠

lenadka
9. aug 2007

pridavam sa k fialovym tesco, ale aj biele mavame a su OK. Skusili sme aj pampersky a dlho som ich pouzivala na noc len tie, ale preslo ma to ked som zistila ze fialove tesco neprecika a pampersky ano, pritom som ju v noci prebalovala, ale akoby cez tie gumicky to pretieklo.

dannynka
9. aug 2007

nutka-uz som na ne dnes bola....... 🙂 🙂 🙂 🙂
proste tesco nam vyhovuju najviac pouzivame od narodenia..... 😉 😉 😉 😉 a ziadne problemy sme s nimi nemali...... 😉 😉 😉 😉 😉 ale je to naozaj individualne kazde dieta inak reaguje...... 😉 😉 😉

lucka.m
24. aug 2007

tak my sme mali najskor pampersky, ale malej sa stale zosuchovalu uplne dolu, nedrzali jej 😢 (kedze mala 2,5 kg), tak sme presli na huggies, tie su nam super, kvoli gumicke vzadu, drzia ako prikute, a od dnes skusame tiez fialove tesco, takze uvidime, ake budu 🙂 😉 🙂

adicka
24. aug 2007

ja som zo zaciatku pouzivala pampers,potom huggies ale musim povedat ze sme skoncili pri fialovych tesco plienkach a su supeeeeeeeeer 🙂

fifa
24. aug 2007

baby, ja som až doteraz nechapala prečo všetky uznávate tie igelitáky, no ale už je záhada rozlúštená,,,vy myslíte fialovoružové a nie fialovobiele!!!!ahááááá 😀 😀 😀

andy.a
24. aug 2007

tie fialovo-biele sú nič moc,tie sú lacnejšie,ale nevyplatia sa..synovi sa v nich zaparovala ritka,a tie lepítka-lebo to nie sú suché zipsy,keď sa raz odleppili,tak nešli zasa zalepiť.. 😒
Fialovo-ružové teskáče sú dobré..
a tiež sme vyskúšali asi všetky možné druhy,dobré sú aj Huggies,aj pampers,aj tie Babylovky z DM-drogerie..
Z LidlA sme nemali ani Cleverky z Billy..
Malej Anetke-2-mes.dávam teraz pampersky,mala aj hugiesky,aj tesco-fialové-všetko OK.
Len obrúsky jej robia zle,a to som používala Nivea senzitivky,takže zadok jej utíeram teraz len obyčajnými papier.vreckovkami namočenými v harmančeku,a utriem dosucha.Od obrúskov mala vyštípanú a zaparenú ritku..ten harmanček jej pomáha,teraz je to už dobré.. 😉

sstefi
25. aug 2007

🙂 Aj ja potvrdzujem, že tie fialové Tesco sú super 😉 , dovolím si tvrdiť, že kľudne môžu konkurovať aj Pampers-kám, (mne sa zdajú aj lepšie ako pampers). Síce aj tie sú dobré, ale cenovo to vôbec nie je jedno.
Zatiaľ sme vyskúšali pampers, Tesco a fixies.
Nič v zlom, ale Fixies sú pre mňa dosť desné, za takú cenu. Keď je v nej ciki(podotýkam, že často mením, len aby sa nám už minuli) tak sa v nich tá vata nalomí. Aj sa mi zdajú viac nepriedušné. 😖

tretulka
25. aug 2007

fialove tesco plienky su velmi dobre, tiez ich pouzivame, tesco utierky sa mi nepacia, su dost vonave...

cubatour
27. aug 2007

babulky, citala som tu, ze boli tesco plienky biele a teraz su fialove - ze tie nie su dobre.. ze su dobre tie, ktore boli a aj su fialove.. ako ich ja, laik rozlisim,????? 😅 ☹

katusha
27. aug 2007

cubatour, tie lepsie su trosicku drahsie 😉 neboj rozlisis, naucis sa. vsetky sme sa naucili 🙂

cubatour
27. aug 2007

dik katusha, len ja by som nerada kupovala nieco, co nemusim .. neda sa nejako ten obal odlisit? 😅

katusha
27. aug 2007

tak bola som sa kuknut na tie obaly a na tych lepsich je napisane len TESCO a na tych horsich co mavali bielo-modry obal je napisane TESCO VALUE. snad ti to pomôze 😉
ja mam aj tie horsie, som ich len tak chcela vyskusat, tak som ich kupila ked boli v akcii a mala z nich mala na stehnach vyrazky 😠 fakt nic moc, ani dobre nelepia. ale tie fialove su fajn 😉

ena
27. aug 2007

presne ako vravi katusha... tie TESCO VALUE su take igelitove a fialove iba s napisom TESCO, v akcii za 299 sk, inak nejako okolo 370 sk su tie lepsie

ukana
27. aug 2007

obrusky su najlepsie z DM drogerie, zn.BABYLOVE sensitive, duopack stal 169sk, neparfemovane 😉

cubatour
28. aug 2007

dakujeeeem, to mi staci, aby som sa potom zorientovala 😉

angelos
28. aug 2007

Ahojky,aj my pouzivame Tesco fialove-velka spokojnost.Zo zaciatku som davala klasicke pampers,samozrejme,ze super.Len ta cena ☹ Potom sme presli na Sleep and Play-mala ich precikala.Huggies superflex su super.Huggies clasic-priserneee,uz som len pozerala,kedy sa mi vsetky z balika vytratia 😀 Mali sme aj z DM Babylove-za tu cenu som cakala viac,ale dalo sa.No Tesco su rozhodne lepsie.A teraz mame aj Happy-spokojnost.