Aké máte skúsenosti s fialovými Tesco plienkami?

susik77
31. júl 2007

Ahojte, pocula som, ze tieto plienky su velmi dobre ani nie su velmi drahe. Len sa obavam alerg. reakcie...Na zaciatok sme kupili pampersky, ale chceme po par tyzdnoch skusit tieto Tesco plienky. Ake s nimi mate skusenosti?

kukona1
25. jan 2008

tesco plienky sú lacné ale aj moja ich prečúrala.Našli sme ale v bille plienky CLEVER a tie sú podobné ako HUGIES.Som s nimi velmi spokojná.Stoja bežne 270 korún ale v akcii bývajú aj za 25Osk. Možem iba doporučit,ja som si myslela že tie tesco plienky ked sú také ,,igelitové" ich malá neprečúra ale prečúrala a ešte bola v tom stále zaparená.Ale každé dieta na ne reaguje inak. 😀

bambulka026
25. jan 2008

kukona1 a tie clever plienky su na suchy zips alebo na lepenie? A tiez su igelitove?

kisska
25. jan 2008

Ahojte, vraj maju teraz v tescu akciu 2+1 zadara a plienky vychadzaju 3 baliky nieco cez 700 korun. Neviem ci vo vsetkych, ale volala mi mamina z NR (hypermarket), tak sa idem cez vikend kuk. Lebo ani neviem ktore plienky. Ale vraj viacero veci maju v akcii 2+1 😉

kukona1
25. jan 2008

kisska majú -2+1 za 738 sk
bambulka,tie cleverové sú na suchý zips a igelitové sú neni,preto sa mi zdajú lepšie,nezaparuje sa malej v nich zadok,hoci by som bola radšej keby už plienky nemala 😀

ena
25. jan 2008

kisska: tie co su vo fialovom obale.. tie v bielo modro cervenom su tie igelitove, su lacnejsie, ale urcite su lepsie tie fialove..

julova
25. jan 2008

to su presne oni...aj nam ich nas tatino dnes kupil...sam od seba..inak mu vsetko musim diktovat 🤐 😀 ...a my teda pouzivame este 2-ky 😉

minusa
25. jan 2008

ahojte 😉
ja pouzivam vyhradne tesco plienky, ale FIALOVE, su super, este ani raz ich maly neprecikal....mali sme uz pampers, huggies premium, babylove...no jedine tesco FIALOVE ostali neprecikane, mozem vrelo doporucit

molnitko
25. jan 2008

pridávam sa, ja si nemôžem fialové tesco plienky vynachváliť . pampersky malej veľmi zaparili zadoček, aj huggies. preto už používame lem tesco plienky 😉

bystricanka
25. jan 2008

ja som dala raz malému na noc papmersku - dostali sme vzorku a tak ju precikal, že vstal úplne mokrý. Tesco plienky sú asi najlepšie. Práve som si bola kúpiť dalšie 3 balíky.Však sú v akcii, treba využiť, nie?😉

susika
25. jan 2008

ahojte.bola som ich dnes kupiť .2+1.fakt sa oplatia. ja už používam len tie, ako mi malá vyrástla z kilových🙂)))inak sme používamli aj tie HAPPY v modrej tažke a aj pampersky - oboje sú kratšie ako tesco, my sme boli hrozní drobci.. len sú dosť drahé.

vladkaz1
25. jan 2008

Ahojte priznam sa ze som moc neverila tesco plienkam,tak som kupovala pampers alebo hagisky.Baby islo mi to uz moc do penazi tak som teraz v akcii kupila tie fialove tesco plienky ved vyskusam som si hovorila.Tak poviem vam pampers ani hagis sa na ne nechytá a dokonca maju aj gumku v zadu aby sa neprekalala az na chrbat .Som velmi prijemne prekvapena.Odporucam A to mame este precitlivelu pokosku a velmi dobre nam sedia. 😉

revayova
25. jan 2008

ja idem skusit tiez kupit tie tesco plienky, ked ich tak chvalite. my sme na pampers a bavlnene, ale naozaj su tie pampers dost drahe.Len dufam, ze nam sadnutie tesco.

vladkaz1
25. jan 2008

Uz som dospela k tomu nazoru ze nie vzdy vsetko drahe je dobre tak som aj kupila tie pampers sleep and play a stoja za...... tie sa mi zdaju uuuuplne najhorsie a este tie biele tesco su strasne uplny igelit tie mam cele doma,fakt najlepsie sa nam lubili tie fialove tesco

lenka11784
25. jan 2008

Aj mi používame fialové plienočky Tesco. Sú dobré a pevne držia a to stále.Aj po odlepení.Mi sme spokojní a aj cena v celku ujde.

uhlikova09
25. jan 2008

Aj mi pouzivame tesco fialove plienky,super cena,sme spokojni... 😉 Teraz super akcia 2 plus 1 zadarmo 😀

danulka2
25. jan 2008

aj my pouzivame tie fialove. Dnes som kupila 2+1 ako pisala uhlikova.Tiez sme spokojni. Skusali sme aj CIA co predavaju v lidli a tiez boli dobre.Lenze mame lidl daleko a do tesca zajdem aj peso 😉

zuzmag
25. jan 2008

vrelo odporučam tie tesco plienky su fakt dobre my ich používame skoro od narodenia.Mali sme už aj huggies,pampers a tieto boli najlepšie a sú aj najlacnejšie... 🙂

zajo510
25. jan 2008

Musím sa pridať a vynachváliť fialové tesco plienky. skúsili sme aj pampers newborn - lebo značka - a malá plakala každých 15 minút, len čo sa stihla raz vycikať do plienky. Jednak som menila po každom cikaní a ešte k tomu ked som tu pocikanú buničinu chytila, tak mi ostal morký prst a malá mala mokrú pokožku tiež. a na noc je to hrôza, takže používam jedine fialové tesco pleny. pekne saju a môže do nich nacikať viac a nie je mokrá pokožka z nich.

sibuska
25. jan 2008

aj my ich pouzivame, ale nie stale, striedame podla akcie🙂 mame najradsej huggies, ale aj tieto fialove su fajn, asi lepsie ako pampers... ale ked je akcia, ze kup 2 a 1 dostanes zadarmo, ako teraz na pampers tak kupime takto🙂

otrivinkajanka
25. jan 2008

ahoj ja pouzivam plienky z lidlu v tom velkom baleni kde je ten pasik co zmodra ked je plienka docikana su velmi dobre a som s nimi velmi spokojna

kisska
25. jan 2008

sibuska - maju v akcii aj pampersy, ale stale ta 3 balenia vyjdu 1080,- a fialove tesco necelych 740,-...

jahodka11
26. jan 2008

baby a zevraj su tesco fialove plienky teraz v akcii, takze zajtra ideme na nakup 🙂))

zajo510
26. jan 2008

my sme akurát boli na nákupe a kupili sme 6 balíkov, to sme teda vyzerali 😀 ... a tie plienky z lidlu, ako sa volajú alebo aký majú obal, cenu a počet kusov???

jajinka2906
26. jan 2008

Ahojte baby chcela by som sa spytat,ze ci vam tie fialove tesco plienky deticky neprecikaju?Lebo ja som uz vyskusala pampers,happy a huggies a stale ich v noci maly precikal.DAKUJEM ZA RADU

maca793
26. jan 2008

ja mám tiež dobrú skúsenosť s fialovými tesco plienkami, ale kupujem tie bielo-moderé, lacnejšie a som s nimi veeeeľľľľmmiii spokojná. malá sa ani nevyparí z nich, ani ich nepreciká. skúsila som aj sleepand play a to sme mali len týždeň, a strašne ma sklamali.

sarfy
26. jan 2008

no,mne neprecika, ale ja prebalujem aspon 2x v noci, tak neviem, ci to nie je tym..

maca793
26. jan 2008

zajo
tie plienky z lidlu sú nanič, ja som kúpila len jeden balík na skúšku a po 2 hodinách bola malá celá precikaná. ani cena nie je dobrá. stoja 349,- a sú balené po 56?kusov. tie najmenšie, takže žiadna sláva.

jajinka2906
26. jan 2008

on sa prepisa uz po 3 hod spanku ale to len v noci

linddi
26. jan 2008

baby a sú v akcií aj 3 - MIDI?