Aké máte skúsenosti s fialovými Tesco plienkami?

susik77
31. júl 2007

Ahojte, pocula som, ze tieto plienky su velmi dobre ani nie su velmi drahe. Len sa obavam alerg. reakcie...Na zaciatok sme kupili pampersky, ale chceme po par tyzdnoch skusit tieto Tesco plienky. Ake s nimi mate skusenosti?

petrulla
10. mar 2008

Ja som tiež skúsila Tecso fialove. A nie su zle. Aj ked niekedy sa maly precika. Striedame ich s lepsejsimi 😉
Podla mna ta kvalita zodpoveda cene. Tj: slusna kvalita a i cena 😉
A tie vlhcene utierky tesco mne praveze nesmrdia a maly ich znasa velmi dobre ....Mne strasne nesadli Nivea obrusky, tak neviem. Kazdemu pasuje nieco ine.

susik77
autor
10. mar 2008

ahojte, tak my sme namiesto tesco zacali pouz.babylove a su super 😉

petrulla
10. mar 2008

Tie babylove su lepsie ako tesco? Ja som mala na zaciatku obavy aj z tesco plienok, ale reakcie tu na forume boli ok, tak sme vyskusali a ...pohoda.
Takze aj babylove su ok??
Tiez som tu citala, ze plienky z lidla si niekto pochvaloval. Tiez sme ich kupili na skusku, ze co je to zac a bol to otras. Vobec nesali a maly ked sa vycikal a dal nozicky dohora - vsetko mu pekne stieklo po chrbatiku .... 😒

pietra
10. mar 2008

petrulla, kazdy je spokojny s niecim inym. Podla mna su babylove horsie ako tesco plienky a uz o tych nemam velmi dobru mienku. Ale mozno tvojmu dietatku sadnu, to nikdy nevies. 😉

certica
11. mar 2008

my, nez sme presli na fialove tesco, pouzivali sme cca 3/4 roka babylove a ked mozem porovnat so svojej skusenosti, tak - babylove su fajn, hlavne co sa tyka materialu, ale absorbuju podstatne menej ako tesco (teda rychlejsie sa precikaju) a vychadzaju aj cenovo drahsie, nez tesco. takze my sme potom zostali pri fialovych a som s nimi celkovo najviac spokojna, dokonca aj v porovnani s huggies, ci pampers

susik77
autor
11. mar 2008

mne sa zdaju babylove a tesco na jednej urovni, akurat na tescu sa mi paci, ze maju elasticky pas.a na pohmat nie su az take papierove ako babylove. tesco mi velmi vyhovovali, ale naposledy ma sklamalo-ako boli skoro vsetky spinave od niecoho cierneho 😝

susik77
autor
11. mar 2008

inak, naposledy sme kupili jumbo balenie babylove a jedna plienka nas vyjde asi na 3 kc 😉

petrulla
11. mar 2008

Hmm, ked absorbuju horsie ako tecsace, tak to asi radsej nebudem ani skusat. Viem, ze velakrat sa od zlych plienok zacal detom zaparovat zadocek .... radsej zostanem pri tych overenych.
Tak dik za radu 😉

susik77
autor
11. mar 2008

petrulla: mne sa zda, ze rovnako absorbuju: tesco nam vydrzala 1 plienka celu noc a babylove tiez jedna...

pietra
11. mar 2008

ja som mala babylove vzdy na dotyk mokre, co sa mi pri tesco plienkach nestavalo, takze si tiez myslim, ze babylove horsie absorbuju

danuska24
12. mar 2008

len skoda ze robia take velke balenia tych plienok.... ked ti nesadnu tak co s nimi... my sme dostali pampers a kupili huggies a obe nam precika

certica
12. mar 2008

ja som to vysledovala podla toho, kolko maly vypil tekutin... takze, tesco absorbovali v pohode 2 flasky (0,5l spolu) a u babylove sa mi pri 1,5 flasi uz precikal

zuzkafuny
12. mar 2008

Ja som ešte fialové tescáče neskúšala... ale asi už vyskúšam.. všetky ich tu chválite, tak asi nebudú na zahodenie... Ja som používala HAPPY, ale už sú pre nás slabé... Momentálne máme Pampers active baby.

janka08
17. mar 2008

zevraj ma byt akcia na fialove tesco plienky????

alena22
17. mar 2008

janka od 19.3. do 1.4. tesco plienky fialove su za 299sk 😉
ale viacej sa oplati akcia 2+1zdarma len boh vie kedy taka bude a ci vobec my sme tak vtedy kupili 9 balikov a este mam tak si pockame ci ju nedaju zas 😀

alena22
17. mar 2008

ja si neviem vynachvalit tieto plienky my sme sprvu ze len pampers pampers a maly ked bol chory a mal atb ich prekakal v zadu neni ta gumka na chrbatiku a na tesco je a aj teraz sme chorucki a kakal zo sirupu na riedko a nic vsetko to tam pekne ostalo 😉
a precikal sa mi len dva krat a aj to len vdaka mne ze som mala zapla nechala som mu to moc na volno 😔

janka08
17. mar 2008

diky alenka a inak adriankovy vsetko naj.... k 10mesiacikom 😉

alena22
17. mar 2008

jej dakujem aj my zelame Markovi k jeho 8 mesiacikom 😵

vocko3
27. mar 2008

ahojte, poradte mi. chcem malej kupit tie fialove tesco plienky velkost 4-9 kg. nasli sme ale len take s modrym na obale a niekto tu pisal ze tie modre nie su dobre, len tie fialove... ako viem ci su to tie dobre? nie je to tak ze tieto mensie maju aj modru na obrazku a vacsie uz len fialovu farbu? nerada by som kupila tie gumove zle...

froschka
27. mar 2008

vocko tie s modrym to boli take pruzkovane tusim...a su aj lacnejsie...

froschka
27. mar 2008

inak ja pouzivam babylove ale kupene v rakusku(mozno v tom bude rozdiel) a nikdy sa mi nestalo ze by boli precikane,dokonca rano mi plienka vazi aj pol kila a fakt nikdy ani fliacik 😀

vocko3
27. mar 2008

a co to znamena ze pruzkovane? je to len vzor? alebo to nejako vadi? takze to nie su tie lepsie hej? ale vsade som kukala a velkost 4-9 mali len s modrym.... takze su aj take s fialovym alebo ruzovym?

crysmile
27. mar 2008

vocko, tieto su tie co su dobre.. http://www.zlacnene.sk/detail/tesco-detske-plie...

lencici
27. mar 2008

Ja dávam cez den tesco a v noci slep&play tesco mi v noci nikdy nevydržalo lebo boli vždy precikané..

vocko3 ja kupujem aj tie modre nie sú až tak dobré ako fialové ale su podstatne lacnejšie. Na tých modrých su zlé lepáky ked už ich raz odlepíš ťažko sa prilepuju naspäť 😝

lyly
27. mar 2008

ahojte, my pouzivame tesco fialove. tie od 3-5 boli super, neprekakala ich ani neprecikala. teraz davame 4 az 9 a prekaka ich, po chrbte aj po bokoch niekedy. ale na chrbte takmer vzdy. uz som vyskusala sleep&play ( tie su najotrasnejsie a to som truba kupila 2 velke balenia) , huggies, babylove - tie sa este akotak daju. teraz ma saska cca 7 a pol kila, tak som skusila kupit z billiy od 7 kilov, tiez prekaka. ja uz neviem, ci ju neviem balit alebo co, uz som fakt z toho zufala 😠

severka222
27. mar 2008

Ja používam tesco plienky tiež od narodena mojej babuľky. Používam ich aj cez deň, aj v noci ... ale je pravda , že napríklad po kúpani, ked použijeme olej a náhodou sa dotknem tej lepiacej časti, už to neprilepí nikto 😠

sammy
27. mar 2008

Lyly, pouzivas stale 4-9 kg? Mozno to je problem. Moja mala ma tiez 7,5kg a v pohode jej uz davam tie od 8-18 kg, lebo vsetky do 9 kg jej uz boli male! A tie 8-18 su jej teraz tak akurat fajn, na brusku este ma miesta dost, ale na dlzku akurat. Neviem, ako sa do nich ma zmestit dieta s napr. 15 kg! 😠

lyly
27. mar 2008

sammy, to su tiez tescove? este som ich tam tusim ani nevidela. ale vyskusam, diiiky moc

lyly
27. mar 2008

aha uz vidim tescove su 9 az 18 a akcia do konca marca, takze nabehnem do tesca 🙂

sammy
27. mar 2008

Lyly, tescove moc nepouzivam, ale myslela som vseobecne, ze uz su jej dobre tie vacsie.