Aké máte skúsenosti s fialovými Tesco plienkami?

susik77
31. júl 2007

Ahojte, pocula som, ze tieto plienky su velmi dobre ani nie su velmi drahe. Len sa obavam alerg. reakcie...Na zaciatok sme kupili pampersky, ale chceme po par tyzdnoch skusit tieto Tesco plienky. Ake s nimi mate skusenosti?

monika1
31. júl 2007

susik velmi dobre skusenosti mame s tymito plienkami,podla mna su lepsie ako pampersky 🙂 pouzivame ich uz 2 mesiace a nebudem menit 😉

sylvie
31. júl 2007

vyborne 🙂

susik77
autor
31. júl 2007

super, dik 😉 prave sa mi paci, ze su o dost lacnejsie...

erika153
31. júl 2007

ja pouzivam uz od narodenia fialove tesco.postupne som poskusala vsetky mozne ale tieto boli najlepsie. dokonca z jednych mal aj alergicku reakciu a to boli fixies. kazde babo inak. ale aj my sme mali prve plienky pampers 😵

ukana
31. júl 2007
milhaus
31. júl 2007

mam ich, su celkom dobre, takmer ako pampers

uska
31. júl 2007

aj my ich mame, zacinali sme s pampers, ale teraz mame aj tesco a su rovnako dobre.

maca21
31. júl 2007

my sme ich tiež vyskúšali a náš drobec sa z nich celý zaparil, pol balíka som vyhodila, no nikdy viac, ale kamarátka ich používa a oni si ich chvália, my len pampers ani huggies nám nesadli

lindda
31. júl 2007

su celkom ok urcite lepsie ako pampersky ,ale naj co som kedy mala su Fixisky su ale straaasne drahe

katusha
31. júl 2007

plienka ako plienka, aj tak putuje do kosa 😀 ale tieto tescove su ok 😉

mimi109
31. júl 2007

ja som s nimi spokojna vyskusali sme niekolko plienok papers active a sleep a play, lidl, huggies a tieto Tesco sa mi najlepsie osvedcili teraz kupujeme uz len tieto 😉

alysea
31. júl 2007

My sme s nimi spokojní. A to má Peťko ekzémik a nezareagoval na ne, znáša ich bez akejkoľvek negatívnej reakcie, takže myslím, že alergie sa nemusíš báť. Vyskúšali sme tiež všetky druhy, dlho sme používali pampersky ale tieto sú super.

vesi
31. júl 2007

my sme snimi boli spokojní pri oboch deťoch, keď boli väčšie, používali sme aj tie ešte lacnejšie tesco, ale len cez deň, lebo po kúpaní sme sa natierali a tie lepiace pásiky potom nelepili 😝

tessa
31. júl 2007

tak aj ja mam len tu najlepsiu skusenost s tesco plienkami.. Mali sme pampersky prve 2 mesiace a potom Sleep and Play, ale v tych sa Matko velmi precikaval.. 😠
No a jedine tieto Tesco plienky su najlepsie, ani raz sa mi Matik v nich neprecikal ani alergicku reakciu nema na ne, aj cenovo su vyhodne, takze super!! 😉 😉

jj2202
31. júl 2007

ahojte su tieto plienky aj na velkosti? kolk ostoji cca balik. moja janka ma 5kg aku by mala mat velkost. zatial pouzivame pampers 2...ale su velmi drahe, nestiham kupovat 😠

mirka
31. júl 2007

jj, sú aj plienky mini tuším 3-6 kg, stoja v akcii 299,-, bez akcie 369,- je ich tam 72 ks ak si dobre spomínam.

jj2202
31. júl 2007

tak to je dobra cena..

mirka5
31. júl 2007

aj my sme ich zo zaciatku pouzivali, ale maly sa mi v nich precikaval. tieklo mu to vzdy popri nozicke lebo plienky mali velku volu prave tam. toto sa mi na nich nepacilo. inak za tu cenu neboli zle. mne sa najviac osvedcili huggies.

dobromila
31. júl 2007

ja som dala na odporucania skusenejsich a fialove Tesco pouzivame od narodenia a sme s nimi spokojni. Dokonca uz bola aj taka akcia, ze stali dve balenia 500 Sk! 😉

katarinas
31. júl 2007

My tiez kupujeme tesco plienky, pampersky mi mala v noci precura, do huggiesiek cvrkne a strasne ten moc citit (moj fajnovy nos).
jj202, maju ich od velkosti mini, ale neviem, od kolko kg su.
Ked bola mala malicka, kupovala som plienky v Lidli (midi velkost v takom velkom zelenom baleni asi 329 Sk) a bola som s nimi spokojna, lebo maju taky pasik, ktory sa sfarbi, ked je plienka nacurana, co mi vyhovovalo, nemusela som malu rozbalovat, aby som zistila, ci je pocikana... 😎
A este co k tym tesco - bratrancov maly mal alergiu na pampersky, tesco boli v pohode...

mirka
31. júl 2007

mne sa napr. vôbec nepáčili pampersky - newborn 🙄 otras! tesco fialové používame skoro stále až na malé výnimky, keď skúšame aj iné - huggiesky sú fajn, aj classic aj superflex, aj tie z lidla, čo spomína katarinas - s pásikom boli dobré 🙂 mne sa malá nikdy neprecikala, ale keď sa prekakala, to jej vyliezlo na chrbát 😀 ani nie cez gumičky na nohách 😀 takže to bolo jedno aké plienky to boli 😅

vesi
31. júl 2007

mne deti tesco plienky prečúrali, len ked potrebovali už väčšie. 😝 a ešte moja malá je haklivá takmer na všetko, ale tieto plienky sú v pohode 😀

lindda
31. júl 2007

katarina ze smrdia tie hugiesky? ked su pocikane aj mne to strasne smrdi sme ich dostali do daru a snazim sa ich rychlo minut fuj 🙂

adriana111
31. júl 2007

my sme pouzivali najprv pampersky, potom som ich zacala kombinovat s fialovymi tesco a teraz uz pouzivame len tesco. su fajn a su za dobru cenu. my sme spokojni 🙂

dadulka19
31. júl 2007

s fialovými tescoplienkami som vééééľmi spokojná.. 🙂 🙂 🙂
pampersky sme dostali,ale tie mi precikávala.. 😢

lucinda7
31. júl 2007

susik,my používame fialové TESCO a sú super.....oooomnoho lepšie ako Pampersky 😀 😀 😀 a cenovo neporovnatelne lacnejsšie 😀 😀 😀

simcas
31. júl 2007

aj my sme "tescaci" - su dobre, fakt, v noci davam pampers a dnes sa rano maly hojdal na bruchu a vytlacil si vsetko von z pampersky ☹ , tak bol totalne precikany, ale nastastie sme sa uz prebalovali.... 🙂

bubaczik
31. júl 2007

mam otazku..suvisi kvalita plienok z kvalitou obruskov?lebo my sme malemu kupily tesco obrusky,na skusku,a maly mi z nich dostal plesen,dr nam musela predpisat mast,ta zabrala,vratili sme sa k pampers obruskam a mame ukazkovu ritku..

lubu
31. júl 2007

Ahojte, robím na detskom odd a tie fialové su fakt super... odporúčam.............

vesi
31. júl 2007

no, vidíš a nám tesco utierky vyhovujú.každé bábo môže zareagovať ináč 😝