Aké máte skúsenosti s fialovými Tesco plienkami?

susik77
31. júl 2007

Ahojte, pocula som, ze tieto plienky su velmi dobre ani nie su velmi drahe. Len sa obavam alerg. reakcie...Na zaciatok sme kupili pampersky, ale chceme po par tyzdnoch skusit tieto Tesco plienky. Ake s nimi mate skusenosti?

ivusa82
16. nov 2007

ahoj. aj my sme vyskusali tesco plienky..asi 4 kusy a hned mal maly zapareny zadocek, a ked sa pokakal tak to mal az na chrbatiku a brusku. tak sme sa vratili k pampers. 😉

nadhera
16. nov 2007

nam tesco fialove tiez vyhovuje, ale v metre mali akciu balik huggies za 200sk. tak mame nakupene zasoby a sme opat spokojni.

arabeska
16. nov 2007

ja som v soku 😲 😲 aj my ix mame.no uff uz ix radsej nebudeme kupovat,dokoncim balenie a prejdem na ine 😔 😔

ale je mi to luto lebo boli inak super,ale nebudem radsej nic riskovat

majtika
16. nov 2007

Ja som celkom spokojna s Tesco plienkami. Su sice take zmolkave, vyzmolkava sa z nichta bunicita vata a potom sa to lepi na oblecenie, ale urcite som s nimi spokojnejsia, ako s Happy plienkami. Tie su otras. Tie mi drobec permanentne prestal az na samy povrch. Najlepsie su plienky Pampersky, to bezpochyb, ale su drahe, ale daju sa kupit tie Sleep & Play - pampers plienky, aj ked mam pocit, ze ich asi vyrabaju na rozmery cinskych deticiek. Aj ked kupim drobcovi na jeho velkost, pripadaju mi papmersky, akosi male....a to nemam ziadneho obra. Ale najlepsie bude, uz ked nebudu ziadne plieky, lezie to do penazi, a akurat s tym zaplnis samostatny kybel a este ze mame balkon, inac smradit s tym v byte nieje ziaden spaz. Sak take nenosenie, aj to pride....len neviem kedy????

katka76
16. nov 2007

ahojky, ja pouzivam tiez fialove, tak to ich budem musiet kontrolovat, ked ich budem malej davat. ja som s nimi velmi spokojna. teraz mali v lidli akciu a tie plienky su vynovene, ovela tensie ako boli, v oblasti noziciek zuzene a nie su take dlhe ako tie predtym
zial pampersky prekakame vzdy az na lopatky a z tych s aloe sa mi vysypala
jedna otazka maminky, ako casto vam kakaju vase ratolesti. terezka ma 5 mesiacov, je plne dojcena a kaka 4 -7x denne 😝

efffka
16. nov 2007

Ja som tesco plienky kúpila len raz a už nikdy viac.Našla som v jednej plienke vylisovaného suchého veľkého pavúka.A ja sa pavúkov hrozne bojím.Odvtedy tesco ani vidieť.Používam fixies, sú vynikajúce.

majtika
16. nov 2007

lefka...fuha, tak to je ina sila, ked uz vtakych veciach, ako su plienky pre deticky sa nachadzaju taky chrobaci a este k tomu pavuci. tesco plienky su dost tvrde, teda, pripadaju mi, z dost pevneho matrosu. A ked sa do nich moj drobec poriadne vyšika, tak z toho vznikne hotovy beton. nekupujem ich casto, ale ked ine niesu a niesu ani peniazky, tak aj to treba.
Katka76, moj syn kaka este teraz v 21 mesiaci kazdy den a to niekolko krat. Zdrave by bolo raz, max.dva krat, ale ked treba tak treba. Zalezi od toho, cozje cez den a ked ju este kojis, tak co jes aj ty. Ale inac je to celkom dost vela krat.

rybka78
16. nov 2007

my pouzivame tesco plienky uz dobre dva mesiace a zatial som s nimi spokojna. vyskusali sme aj pampersky, ale nadsena som nimi nebola. mala podchvilou mrnkala a musela som ju prebalit...

nikol805
19. nov 2007

susik aj my uz pouzivame fialove tesco plienky,nemali sme ziadnu alerg.reakciu.som s nimi maximalne spokojna 🙂a nielen ja ale aj moje kamaratky-mamicky,ktore pouzivaju len tesco plienky...ja striedam.. ale ak ti mozem poradit tak modre tesco nekupuj...su sice lacnejsie ako fialove ale nepriedusne 😒 ..................ale odporucam 😀

dannynka
19. nov 2007

efffka coooo,no to mi ani nehovor 😝 😝 😝

lyzenka
20. nov 2007

effka,
ja som raz jedla rohlík a tiez som skoro zakusla do nejakej chrobace.....tak to uz by som nemohla jest vobec rohliky....a vidis, napriek tomu ich jem. To by som sa musela fakt bat, kde vsade mozem najst nejakeho chrobaka. Stane sa.

milhaus
20. nov 2007

aj ja sa bojim pavukov ale to by ma neodradilo

martina46
20. nov 2007

fuj fuj to s tou chrobacou... 😝 😅
zial aj to sa moze stat.

mne jedna mamicka povedala, ze fialove tesco plienky su ovela tvrdsie ako napriklad pampers. tiez ste si nieco take vsimli?

geegee
20. nov 2007

ja som v porodnici dostala v zelenine aj husenicu 😝

milhaus
20. nov 2007

su tvrdšie ale nie o moc a poznam aj tvrdšie a hrubšie

martina46
20. nov 2007

takze nemozu oskierat babatko, je to v pohode?

rybka78
20. nov 2007

ja som s nimi naozaj spokojna a mam min. tri kamaratky, ktore ich pre deticky pouzivaju tiez. 🙂

pietra
20. nov 2007

odkedy som si tu precitala, ze sa v nich nasli tie kusky silonu, tak kazdu plienku poctivo kontrolujem. Ziaden silon som nastastie nenasla, ale obcas ma ta plienka akoby poskriabe po ruke. Normalne na povrchu nachadzam take male zatvrdlinky, idu lahko zoskriabnut, ale ked si predstavim, ze by to mala mala na sebe 😠 Nikdy viac tieto smejdy

efffka
20. nov 2007

okrem ineho mi na nich vadí aj to, že maju vonkajšiu stranu z folie.To nemam rada, pretože sa v tom ta ritka potí, nie?Veď ostatné plienky majú taký nejaký netkaný textil alebo čo to je a cez to pokožka dýcha. Ináč cena je svetová, ale ako sa môže stať pri výrobe, že tam padne pavúk. To tam majú potom akú hygienu? No mna to veru odradilo a určite by som nejedla ani tie rožky z tej pekárne ale iba z nejakej inej.

pietra
20. nov 2007

martina - su tvrdsie ako pampers, ale podla mna aj lepsie saju
aj napriek tym cudnym "omrvinkam" co tam teraz nachadzam, mala nebola nikdy poskriabana, takze poskriabat urcite neposkriabu

pietra
20. nov 2007

efffka, ty ale potom nemyslis tie fialove. Tieto maju taky isty vonkajsi povrch ako napr. pampers alebo ine plienky. Tie igelitove su tie lacnejsie.

lyzenka
20. nov 2007

mame aj pampers aj tesco - a musim tiez uznat ze tesco su lepsie...tie pampers su take tenucke, do tych tesco sa mu viac kakiska zmesti, v tych pampers je to take roztecene aj v tych zahyboch...mam potom pocit, ze to vytecie....keby som mu ich nechala na noc....tak neviem-neviem....

efffka
20. nov 2007

aha.Som sa čudovala, prečo ich každý tak ospevuje a nevadí im to.Tak som potom vedľa. 😅

efffka
20. nov 2007

Dakujem pietra za upozornenie.

adicka
20. nov 2007

predtym som pouzivala pampersky,ale teraz som velmi spokojna s fialovymi tesco plienkami🙂))))))

judit7
20. nov 2007

Ja som skusala tiez, ale mne sa maly od nich vyhadzal - na brusku aj na nozickach 😢 , tak som sa vratila k pampers. A okrem ineho odradilo ma aj to, ze kamoskyna dcerka dostala (asi)od nich mikozu.

jahodka11
20. nov 2007

ahojte,
my sme na zaciatku pouzivali papmersky, ale nic moc, maly stale pretekal a odkedy pouzivame tesco plienky, je to uplne v pohode..🙂)) a este aj usetrime 🙂

alenaf
24. jan 2008

Caute babenky,oznam pre vsetkych fanusikov:Tesco fialove plienky su teraz v akcii 2 + 1 balenie zdarma za 738Sk 😉

hedunecka
24. jan 2008

vieme vieme a uz sa na ne xystame 😀 😀 😀

januliak
24. jan 2008

Ahojte,mame aj tieto Tesco fialove a som s nimi spokojna,ale ako tu uz boli spomenute aj s Babylove.

Inak ak mate moznost,tak ta akcia prebieha aj v Cechach a vychadzaju este lacnejsie 😉