Aké máte skúsenosti s fialovými Tesco plienkami?

susik77
31. júl 2007

Ahojte, pocula som, ze tieto plienky su velmi dobre ani nie su velmi drahe. Len sa obavam alerg. reakcie...Na zaciatok sme kupili pampersky, ale chceme po par tyzdnoch skusit tieto Tesco plienky. Ake s nimi mate skusenosti?

jonatanka
15. aug 2008

ja tiez pouzivam fialove tesco plienky a som max. spokojna, hugiesky mi strasne smrdia a pampersky pri dvojickach, s tou smiesnou materskou si nemozem dovolit. inak ak ma niekto zaujem o kuponiky na zlavu pampersiek rada poslem

lienka7
26. aug 2008

Ahojte.
Chcem sa vas opytat ci aj vam sa stava, ze sa babo pocika tak, ze vsetko ma vytecene na lavej strane.
Pouzivame fialove Tesco plienky a som s nimi spokojna, malemu vyhovuju tiez ale neviem preco alebo ako, ale stava sa mi, ze maly ked sa pocika tak mu to vytecie - neviem ako ani kade ale ma mokre oblecenie v oblasti laveho boku. Stava sa to aj ked ma uplne novu plienku. Doteraz sa to stavalo len obcas, za posledne dni je to skoro stale. Neviem ci je chyba v plienke alebo ja niekde pri baleni robim chybu.
Stavalo sa to aj niektorej z vas?
Viete poradit kde je chyba?

avanka
27. aug 2008

Lienka, to sa stalo zopar krat na zaciatkoch aj nam...maly mokry na chrbatiku a plienka sucha 😀
potom sme prisli na to, ze sme mu plienku neutiahli napevno, aby ho to chudacika netlacilo 😀 a ked mal pipika namiereneho hore, tak sa precikal

nika2
27. aug 2008

ahojte, tak lienka7 to ja aj nam stalo uz dva krat. rano ked sa mala zobudila tak mala mokry overal. a raz sa mi stalo, ze som ju drzala na rukach a zrazu na zem nieco vytieklo. a to mala cikala , ale vobec neviem kade jej to tieklo . Lebo body ani plienka mokra nebola. Sranda. Potom som jej tu plienku zacala viacej zatahovat ako pise avanka a od vtedy sa nam take nic zatial nestalo.

lienka7
27. aug 2008

ze by to bolo v tom, ze mu slabo utiahnem plienku?
poslednou dobou sa mi to stava dost casto, ale je pravda, ze som mu ju neutahovala moc - som sa bala aby ho netlacila - ale asi budem musiet utahovat viac - lenze on sa potvora vrti ako vrtulka ☹
a ze by sa mu to podarilo vzdy len na tej jednej strane - aj ked tu mu zapinam ako poslednu - no skusim, uvidim.

kacenka83
27. aug 2008

lienka a nepresli ste na inu velkost plienky? nam sa to stavalo ked sme presli na vacsie...

lienka7
27. aug 2008

kacenka- nie stale mame tu istu velkost

hellosona
27. aug 2008

mne sa stalo dost casto, ze maly mi ix precikal 😒 ja som ix uz uplne prestala pouzivat a odvtedy sa nam to nestalo... tie plienky su take pevnejsie a pripada mi, ze to sacie jadro nestiha absorbovat ten moc, tak to vytecie...

avanka
27. aug 2008

A mne sa to stavalo pri Huggieskach, Tesco sme zacali pouzivat az teraz vo velkosti od 4-9 kg....zdaju sa mi byt v pohode, aj tak maleho prebalujeme cca kazde 3 hodiny, v noci pri kojeni to jest asi 2 krat...
chudacik, nema este ani 6 kilo (teda si myslim 😀 ) a uplne sa v tych pienkach straca...

lienka7
27. aug 2008

hellosona - tym ze by mal uz plnu plienku a nemalo by co absorbovat to nebude - tiez som nad tym premyslala ze je to asi tym, ale ked sa mi to stalo 5 minut po prebaleni tak som musela tuto teoriu zamietnut.
Skor si myslim, ze je to tym, ze mu plienku slabo stiahnem - bala som sa aby ho to netlacilo na brusku, ale budem musiet asi pritvrdit a dobre skontrolovat ako ma utiahnutu plienku - asi to bude tym

avanka - ja maleho prebalujem pred kazdym kojenim, inak je uplakany a nervozny a pri kojeni sa vrti. Alebo ked place a nevieme preco - vescinou to zaberie. Takze mame spotrebu 8-10 plienok denne 😝

avanka
27. aug 2008

Lienka, my tak isto, ale setrit na nom nemienim, radsej nebudem kupovat Pampersky, ale kupim Tesco a castejsie prebalim 🙂
Aj tak nam vychadzaju cca 3 baliky na mesiac a to nie je az tak vela

lienka7
27. aug 2008

avanka - ja som preto zacala tymi tesco plienkami - radsej prebalim castejsie akoby mal mat maly podrazdeny a zapareny zadok. Tie tesco su balene po 80 kusov takze by nam balik mat vydrzat na 10 dni co je 3 baliky na mesiac. Teraz bola akcia tak sme kupili 5 balikov. Manzel sa cudoval ze naco tak vela - uz sa necuduje 😀

lola11
29. aug 2008

Lienka 7 - presne toto ma dnes zaujimalo a chcela som sa nato spytat - pouzivame tesco plienky a uz vela krat sa mi stalo, ze mal maly pod sebou na perinke mlaku. Tak som mu zacala davat pipina dole, ale nepomahalo to. Teraz ho skusam balit trosku tuhsie a uvidime ci to bolo tym. Zaujimalo by ma ale ci sa to stava iba chlapcom.

pietra
29. aug 2008

lienka, mne sa mala precikavala bud preto, ze z danej velkosti plienok vyrastla (aj ked to tak nevyzeralo a podla kil uz vobec nie) alebo jej naopak boli plienky este velke (tiez to tak nevyzeralo). Mne teda vzdy pomohlo zmenit velkost

veronika13
29. aug 2008

ahojte, neviete kedy bude akcia 3 balenia za 738,-? nechodí nám leták, tak som mimo obrazu

lienka7
29. aug 2008

lola - neviem ci sa to stava iba chlapcom, ale asi ano - dievcata predsa len cikaju inak.
Odkedy davam pozor na to aby som mu plienku pevne utiahla tak sa mi to este nestalo ..klop..klop.. Skusala som to pred tym aj tak, ze som mu pipika dala na opacnu stranu ale nepomohlo. Utahovanie plienky mozno pomohlo - uvidime
pietra - velkostou to v tomto pripade asi nebude (ale uz viem na co si mam davat pozor) lebo pouzivame 2 velkost (3-5 kil) a Misko ma len 3,7 kg - v tychto sa mi zda byt strateny takze na vecsie tak skoro nepojdeme.
Ozaj ako si vedela ze mas zmenit velkost plienok ked to este podla kil na zmenu velkosti nevyzeralo?

pietra
29. aug 2008

lienka, jednoducho som to skusila 😉 aj teraz sa chystam prejst na vacsie cislo, aj ked podla kg by nam mali stacit este tie mensie. Tie kg su podla mna len orientacne. Ta predchadzajuca velkost vam je uz mala? Lebo ked pises, ze je v tychto strateny, mozno su mu velke

lienka7
30. aug 2008

pietra - ja som si myslela, ze si sa orientovala nejakymi naznakmi ,ale ked to bol len pokus tak dobre, skusim to risknut ked sa mi bude zdat ze tieto su mu male.
K mensim sa vratit nemozeme lebo tieto su najmensie ☹

avanka
30. aug 2008

Tak ja som asi prva, ktora bude s Tesco plienkami nespokojna 😢
Vyzeralo, ze budu v pohode, ale uz treti krat po sebe sa lukasko pokakal a pretiekli.......pouzivame velkost od 4-9 kg, maly ma teraz cca 5,5 kila, utahujeme tiez poriadne.....
Este kym balime nasiroko, tak je to v pohode, eb bielu plienku vyvarim, ale ked uz nebudeme musiet davat postolky, tak by sme museli preziekat dupacky a to sa mi nechce..
Tak som povedala, ze dominame tie 4 balenia, com mame a ak sa to bude opakovat, prejdeme spat na Hugiess

pietra
30. aug 2008

avanka, no nie kazdemu sadne kazda plienka, ale prva nespokojna nie si 😉 ja som sa uz k tesco plienkam tiez nevratila, dovodov bola viac a niekde v tejto teme som ich uz spominala. Ja sem nakukam uz len zo zvedavosti

lienka7
31. aug 2008

Avanka - no ved ani ja neviem ci je to mnou alebo plienkami. Postolky davat nemusim lebo klbiky su vraj OK, ale uz sa mi par krat stalo, ze ked sa Misko pokakal (skor ho prehnalo) tak mu to tiez pretieklo cez chrbat az na body co mal oblecene. Tak neviem ci to bolo plienkami alebo tym ze to bolo riedke a vytieklo laebo som mu slabo utiahla plienku alebo tym ze sa stale vrti...
Teraz som mu zacala plienky utahovat silnejsie a zase sa mi pocikal tak, ze mal mokre body + perinku na ktorej lezal. Uz fakt neviem.
Tesco plienk by som sa nerada vzdala lebo maju dobru cenu, ale asi skusim aj inu znacku a uvidim ci sa mi to stane aj tam alebo nie.

zuzkafuny
1. sep 2008

Lienka... 😀 Môj Mišiačik bol tiež macher v prekakaní... 😀 😀 😀

zuzkafuny
1. sep 2008

Ja som nedala dopustiť na plienočky HAPPY... do roka sme používali len tie a super super super...!!!
A potom som sa dala na fialové tescáče a tiež musím povedať že super...!!! No už nám dávno nie je treba žiadnu plienočku 😉 🙂 😀 😀 😀

sasrnka
1. sep 2008

My sme tiez pouzivali, teda skusali Tesco plienky a vratili sme sa k Pamperskam. Tie Tesco boli strasne hrube a malej ani velmi nesedeli a po bokoch ich precurala. Ale musim povedat, ze Pampersky nie su vsetky rovnake. Kupili sme doma,na Slovensku a aj v Rakusku a poviem vam, je to fakt rozdiel. Tie nase menej saju(mozno je to len moj pocit, ale este mi ich neprecurala a ani neprekakala) a hlavne sa mi nepacilo, ze nemaju elasticke "zapinanie". Ked som si ich dala vedla seba a porovnala material, tak tie Rakuske boli maksie, a najlepsie na vsetkom je, ze su dokonca lacnejsie. A Pampersky na spanie, balik po 80kusoch tam stoja po preratani cca 390Sk a Tesco plienky 360Sk, tak to zasa o tolko drahsie nie je.

sirinka
30. okt 2008

my sme zvykli pouzivat tesco plienky a v pohode, su sice trosku hrubsie, ale nevadilo...ale teraz sme mali po dlhsej dobe zase jeden balik, velkost 5 a klarke sa z nich urobil ekzem na pisulke, hned ako sme presli na inu znacku, zacalo sa to ukludnovat ☹ tak neviem, ci do nich zacali nieco pridavat, alebo sa zmenila imunita klarky...

sasrnka vselico u nas a v rakusku ma sice rovnaky obal, ale kvalita je rozdielna 😠

bzuco
31. okt 2008

ahojte

neviete, či nie je na ne v tescu akcia?

bzuco
3. nov 2008

v sobotu som kúpila na skúštu tie biele tesco plienky a zdajú sa v pohode...žiadna zlá reakcia od malého...potrebovala som nejaké super lacné plienky pre toho mojho serka, čo naloží do plienky aj 4x denne 😅 ...hlavne doobedu sme mali spotrebu aj 6 plienok 🙄

dudri
19. jan 2009

od 19h do rana 6h, mala mokre na chrbat v pyzame 😠 .asi2x . mame Tesco fialove. Ake plienky vydrzi do rana. Nechcem pampers pokakala celu.
moj muz omyl kupil modre-biele Tesco? je dobre? nepoznam a bojim sa aby nemala nejaku zapareninu atd...

lenka138
20. jan 2009

prosím vás a od akého veku alebo hmotnosti sú tieto fialové tesco plienky, lebo aj ja som na ne počula len dobré ohlasy

alusha
20. jan 2009

najmensie su velkost 2, 3-5kg, nam sa osvedcili, hlavne tieto plienky, pampers active baby a babylove 😀