Aké máte skúsenosti s fialovými Tesco plienkami?

susik77
31. júl 2007

Ahojte, pocula som, ze tieto plienky su velmi dobre ani nie su velmi drahe. Len sa obavam alerg. reakcie...Na zaciatok sme kupili pampersky, ale chceme po par tyzdnoch skusit tieto Tesco plienky. Ake s nimi mate skusenosti?

vocko3
27. mar 2008

no skusim ich pozriet ale neviem sa rozhodnut ci kupit tie 4-9 kg alebo 8-18 ci ako to je. mala ma asi 7 kg mozno trosku viac neviem.

vocko3
28. mar 2008

tak vcera sme ich kupili, vyzeraju super, tak dufam ze budeme spokojni 🙂
este sme stihli tu akciu 😝

veva1
28. mar 2008

do teraz som bola jednoznacne najspokojnejsia s tesco plienkami,no uz sa nam 2x stalo ze plienka nevpila tak ako mala.Neviem si to vysvetlit cim to bolo ,no bola komplet mokra aj bubov zadocek a vobec nebola napita. Akoby jej chybalo to save vnutro 😨

bzuco
28. apr 2008

ahojte
chcem skúsiť tesco plienky, lebo malý mi začal rad radom všetky iné v plienky v noci precikávať

má necelých 8 kíl a neviem, akú veľkosť zobrať ...či 3. od 4-9 kíl alebo 4. od 9-18kíl.

veronika13
28. apr 2008

skús tie väčšie, keď ti ostatné preciká 😉

danielala
28. apr 2008

Určite zober Maxi od 9 kg - my máme tiež práve necelých 8 kíl, používame Tesco plienky, doteraz sme mali Midi, nikdy ich síce malá neprecikala, ale sú jej už okolo stehienok naknap.

jahodka11
28. apr 2008

bzuco, nas maly ma cez 8kg a pouzivame stale velkost od 4-9 a neprecikava, len mu musim tu plienku poriadne dat a dat si pozor na tie pasiky vo vnutri, ci ako to nazvat 🙂

bibinka
28. apr 2008

bzuco- ja by som volila tie väčšie- lepšie založíš tie bočné časti a sú aj vyššie ,tak ti nepreciká chrbátik keď bude kopkať nožkami. ja tiež kupujem už č.4. a to má malý 8kg.

bzuco
28. apr 2008

no...oficiálna váha je 7530g...tak raďte 😅 ...menšie či väčšie

julca80
28. apr 2008

no bzuco, ja na tvojom mieste by som dala 3. Vid. moje dieta 😀 , ona momentale vazi okolo 10.5kila a az pred par dnami sme vymenili 3 za 4, a to patrime do kategorie vacsich babetiek 😀
.....a zase malinky nemoze mat tzv. gucu plienky medzi nozkami. 😀 Ale samozrejme, zalezi to na tebe preco sa rozhodnes.

ena
28. apr 2008

bzuco, marek ma 7740 g a sme na tesco c 3.

bzuco
28. apr 2008

dík...tak asi dáme 3 😉
akcoška je do zajtra...v prípade potreby budeme utekať kúpiť 4 😀

vaness
28. apr 2008

No skúste ovoňať tie tesco plienky, keď ju roztvoríte, hneď ako ich vybalíte - a prestala som ich kupovať.

bzuco
28. apr 2008

vaness...a čo? smrdia?

bzuco
28. apr 2008

tak...kúpili sme č.3...zajtra podám správy, ako sa osvedčili 😉

zuzana2706
28. apr 2008

my sme kupili tesco plienky fialove v akcii 2+1 zdarma, doma otvorili a maly sa po hodine nieco total precikal, kukli sme do plienky a jednoducho tam chybala ta sava vlozka, ktora saje tekutinu, a nebolo to v celom baliku. isli sme to reklamovat a jeden balik nam ostal, tak sme ho smarili do kosa, bol nam na nic.

miriamkac
28. apr 2008

Ahojte....my sme tiez na TESCO fialovych plienkach....dokonca ked kupim ine (macikove a macickove = Hugg....) tak moja dcera si vyberie "rybickove" = Tesco plienky...asi vie preco 😀 ...chalani si moc nenavyberaju, ale zatial mi ich neprecurali...ako ine.... chalani maju c.4 a mala 4+ aj ked ta je uz takmer bez plienok... 😝
zuzana2706 tak toto sa mi este nestalo, ale stalo by sa mi to raz a asi tiez sa ich viackrat nechytim....

zabka1003
28. apr 2008

Baby chcem sa spýtať, či ste niektorá nevyskúšali plienky z DM, tie zelené Alana alebo tak nejako sa volajú..
Mali by byť ekologické..
Ak áno, poradte aké sú..dakujem🙂

fifla
28. apr 2008

zabka1003 my sme kupili alany ked ideme mimo domov na viac dni, inak mame latkove a trosku nas zaparili a menej unesu, ale zas su eko

inak tesco plienky mi smrdiaaaaaaaaaaa

susik77
autor
28. apr 2008

baby, stalo sa to aj niekomu z vas, ze ste kupili tesco plienky a boli spinave? u nas skoro cely balik 😒 odvtedy im uz neverim, teraz ficime na babylove z DM-su este lacnejsie a dobre saju 😉

veverca
28. apr 2008

Ja som pri prvom používala rôzne a skončili sme pri fialových tesco plienkach. Pri Táničke sme už iné ani neskúšali a som s nimi absolútne spokojná. Dobrá kvalita a super cena. 😉

fifla
28. apr 2008

susik77 ja som ich kupila a strasne smrdeli, ale strasne.

zuzka76
28. apr 2008

zabka1003 my mame teraz tie plienky z dm, a som s nimi spokojna, dokonca sa mi zdaju lepsie ako tie fialove z tesca.

vaness
29. apr 2008

Tak my používame Alany a som s nimi spokojná, Tesco smrdia lepidlami alebo čím.

aviril
29. apr 2008

ja používam tesco fialové, ale mne vôbec nesmrdia. super sajú a dobre sedia. nemám s nimi žiadne problémy a to som už vyskúšala všelijaké plienky. mala som aj pampers a tie mi viac smrdia maly sa v nich zaparil a vzadu nemaju gumičku a keď kaká redšie, tak to mal aj na lopatkách, čo sa s tesco plienkami nestalo.

bzuco
29. apr 2008

ahojte
tak ...hlásim,že plienky FUNGUJÚÚÚ!!!!...malý bol ráno síce zacikaný ako capko, ale všetko bolo v plienke a nie na pyžamku, tak sa tešííííím 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

trpezliva
29. apr 2008

my mame uz okolo 3.5kg, ale fialove tesco c.2 su nam este velke....Ani Pampers newborn sa neosvedcili, vzdy ma mokry aj chrbat, ked dlhsie spinka. Takze teraz pouzivame Babylove newborn z DM, zatial su super. 😵

julca80
29. apr 2008

bzuco, tak to je supis, ze sme dobre radili, snad budes aj nadalej spokojna.
.....az teraz som sa dozvedela, resp. precitala od inych mamiciek, ze tie tesco plienky smrdia....
Absolutne som si to doteraz nevsimla. 😕
Zaregistrovala si na nich daky zvlastny pach? 😎

bibinka
29. apr 2008

bzucko- to je fajn, že Maťkovi sedia a neprecikal ich-resp-on ich isto preciká keď podrastie 😀 😀 . aj nám sa to občas stane, keď ju riadne na bokoch nezaložím, alebo keď prebaľuje manžel 😀

bzuco
29. apr 2008

julca...ked som ich otvorila..hned som voňala...neviem, či smrdia...ale hugo boss to nie je 😀 😀
ja som čítala, že aj pampersky smrdia...no každý máme iný noštek 😉