Aké máte skúsenosti s fialovými Tesco plienkami?

susik77
31. júl 2007

Ahojte, pocula som, ze tieto plienky su velmi dobre ani nie su velmi drahe. Len sa obavam alerg. reakcie...Na zaciatok sme kupili pampersky, ale chceme po par tyzdnoch skusit tieto Tesco plienky. Ake s nimi mate skusenosti?

veronika13
12. okt 2007

pegy, a nedávaš mu ich moc hore, keď má dotlačené nožičky?

pegy
15. okt 2007

fu, ze by?

riuska
15. okt 2007

my sa z tesco plienok vyhadzujeme ☹ takze sme ostali na hugieskach 😅

xxmargaretka
15. okt 2007

ahojte..
mozete mi prosim poradit..okrem tesco fialovych mi vsetky za radom precikala a posledny tyzden dva precika(v noci) uz aj tie..pouzivame 4ky co je 9-18kg a anna ma 8kg som bezradna pretoze 4+ su obrovnske..za radu vopred dakujem gitka

pietra
15. okt 2007

gitka a nie su jej velke, ked su az od 9kg a ona ma menej? Predtym, ked ich este neprecikala, si pouzivala tu istu velkost?

xxmargaretka
16. okt 2007

ahoj pietra..ano pouzivam 4ky uz dlho pretoze 3ky su kratke a 4+ moc velke..ona to neprecika mimo,ale ta plienka je taka plna,ze nieje uz kam cikat..takze ked sa v noci zobudim tak ju prebalujem zo spanku a modlim sa aby sa mi nezobudila..

susik77
autor
15. nov 2007

caute, na nove ukazovali dnes, ze v tych plienkach 4-9 kil sa nasiel nejaky silon, ze ich stiahli z trhu...

katusha
15. nov 2007

😲 susik, to naozaj?! esteze ich teraz nemame kupene 😖

susik77
autor
15. nov 2007

vyzeralo to ako zalisovany motuz 😎

kosicanka1
15. nov 2007

tak fajn, ze ich pouzivame a prave toto cislo mame nakupene este 4 balenia 😠
aky silon?

susik77
autor
15. nov 2007

mne prave bolo divne, preco mali vypadok 😕

susik77
autor
15. nov 2007

kosi: no prave,my dokonca 6 baleni 😎

katusha
15. nov 2007

a nasla to niektora z vas v tych plienkach? 😕 ved to môze byt len v par kusoch, teda dufajme 😒

susik77
autor
15. nov 2007

nie, ale nasli to nezavisle 2 pani-1 bolo v najmensich a to druhe v tych 4-9 kil. ono moze byt cela sarza

kosicanka1
15. nov 2007

susik a ten motuz bol v plienke dnu alebo na povrchu plienky ?

dannynka
15. nov 2007

nestaste aj my mame zasobu ☹ ☹ ☹

susik77
autor
15. nov 2007

prave vnutr dnu

janat
15. nov 2007

No ja som tie tesco plienky neskúšala. Aj som od známych počula že sú celkom dobré, ale priznám sa, že po väčšine skúseností s tesco výrobkami im nejako neverím. Ja som najskôr používala pampers klasické, ale tie mi Sebik prečúral niekoľko za noc. Potom mi poradili pampers sleep and play a tie si neviem vynachváliť. Maličký kľudne spinká, plienka mu vydrží celú noc. A aj cenovo nie sú až tak drahé. Ja teraz používam 4-ky tie sú od 7-13 kg. V balení je 52 ks a stoja 350,-. To vychádza na jednu plienku 6,70,-SK. Len jednou nevýhodou je, že ich majú len v jednote, kauflande (len menšie balenia) a bille. (A ešte aj v hypernove v BA).

hedunecka
15. nov 2007

coo?ja mam tiez nakupene no mi sice pouzivame este len 2-ky ale ked ix miniem xystam sa na tie 3-ky a co sposobuje ten silikon?? 😕

mmem
15. nov 2007

ja mam tiez kupene, ale nic v nich nie je 🙂 ,ale este jedno balenie mam

tato afera bola uz asi pred 2mesiackmi,vtedy nasli drot v plienke,a vtedy sa vobec nedali zohnat ziadne fialove plienky

leva
15. nov 2007

Dnes som si kupila jeden bal.,no ja uz kupujem junior,ale prezrela so polku balenia a su ok, stali 299sk,tak stoja ked su v akcii,no myslim ze momentalne akcia nebola 😅,a boli tam len tieto junior a hore bol regal prazdny,asi ich stiahli.

xxmargaretka
16. nov 2007

ahoj baby..
ja mam zas iny problem nez je drot..uz dost dlho kupujeme 4ky a naposledy ked som kupila tak som asi natrafila na divne balenia pretoze tie plienky su obrovske ako keby boli aj o 2 cisla vecsie nez maju byt..mala ich ma skoro az pod pazami tak som odlozila a pockaju nez dorasteme..a zacala som kupovat pampers v rakusku k bipe kde ked mate bipakartu tak vidu na 12euro ciza cca o 200sk lacnejsie nez u nas..

susik77
autor
16. nov 2007

to je divne, asi sa pomylili pri baleni...mohla by si to reklamovat 😎

xxmargaretka
16. nov 2007

to mas pravdu,ale uz som ich odlozila na neskor sak nebudu pitat jest 😀

pietra
16. nov 2007

ja vacsinou po kazdej plienke prejdem rukou, zatial som nastastie nic nenasla. Ale ked dominame baliky, co mame doma, uz asi nikdy Tesco plienky nekupim. Kamoska mi ich odporucala, tak som chcela vyskusat a mangel iniciativne kupil hned tri baliky, ale nie som s nimi spokojna.

sakura77
16. nov 2007

ahojte.aj my sme skusili fialove,ale teda nic moc a aj ich precikal,nejako sa to do nich neulozi dobre.teraz pouzivame pampers sleep and play asme veeelmi spokojni.

pietra
16. nov 2007

veru sakura, aj mne ich mala precikala. Tecie jej to bokom a ked plienku viac utiahnem, ma otlacene stehienka. A rano, dlhsi cas bez prebalenia, je ta plienka tak cudne zosuchnuta 😒 Ale ja som nebola spokojna ani so sleep and play. Najviac mi vyhovuju Huggies.

sakura77
16. nov 2007

no vidis,to si kazdy musi vyskusat,co mu sadne.mne sa zas hugies zdali take tvrde papierove.ale podstatne je ako to znasa krpcek 🙂

sofik
16. nov 2007

Aj my sme si kupili fialove tesco plienky a nie som s nimi velmi spokojna pretoze ak je mala pocurana tak jej zostavaju na zadocku nejake kusocky vaty z povrchu plienky. ja som spokojna s plienkami babylove z dm grogerie. s tym silonom ma to zaskocilo.