Aké máte skúsenosti s fialovými Tesco plienkami?

susik77
31. júl 2007

Ahojte, pocula som, ze tieto plienky su velmi dobre ani nie su velmi drahe. Len sa obavam alerg. reakcie...Na zaciatok sme kupili pampersky, ale chceme po par tyzdnoch skusit tieto Tesco plienky. Ake s nimi mate skusenosti?

zajo510
2. júl 2008

ja som malej kúpila babyloveplienky - tie mala už predtým raz a jej boli dobré - takže kým jej nezmizne to čudo tak bude mať iné plienky, uvidím ako potom spotrebujem tie tescové pleny 😒 teraz už 2. deň malej posypávam tie pupence pudrom babylove, zatiaľ to má lepšie. tak dúfam, že sa jej to skoro stratí.

zuzanat
2. júl 2008

ja tiez pouzivam tesco plienky a dnes som si vsimla, ze maly ma na zadocku par cervenych vyrazok, tak neviem ci to jej z nich, lebo ich pouzivam od zaciatku 😔

kotenko
2. júl 2008

Neviem si vynachvalit tieto fialove tesco plienky... mala sa mi z nich v zivote nevyhadzala, vydrzia celu noc, nepretecu, dokonca zvladli aj hnacku... a je super cena, minule sme ich kupili akciove po 250sk/balik, lepsiu cenu na plienky som este veru nevidela nikde...

bzuco
24. júl 2008

neviete či je v tescu na ne akcia?,tesco mám trocha od ruky tak sa nechcem prejsť zbytočne a letáky nám do schránky chodia tak všeliako, ....

zuzanat
25. júl 2008

bzuco ja som bola vcera v tescu, momentalne nie su v akcii, ale uz by mohli, davno neboli

bzuco
25. júl 2008

zuzi, tak ťa prosím, ak by boli, daj mi vedieť, dakujem 😵 🙂

zuzanat
25. júl 2008

ok, ak nezabudnem, tak napisem 😉

graziela
25. júl 2008

Aj my pouzivame tie fial. tesco plienky, zatial som s nimi vlemi spokojna, naozaj kvalita za rozumnu cenu. 🙂

bzuco
25. júl 2008

aj ked...ako prešli na nový dizajn, šla aj cena hore o cca 20,-...všimli ste si?

trpezliva
25. júl 2008

jeej, tie cervene vyrazky (zopar bielych) mala z Tesco plienok aj nasa, tam kde konci plienka..na chrbatiku. ALe to mala v tych najvacsich horucavach, za tri dni boli fuc. Ale inac som s nimi spokojna 🙂 .

lucinkaaa
25. júl 2008

Baby keby ste sa teraz mali rozhodnut, vyberiete si Tesco fialove, Lidlovske plienky alebo plienky Clever z Billy? Zaujima ma teda pomer kvalita/cena.

lucinkaaa
25. júl 2008

nikto nic? 😕

bzuco
25. júl 2008

ja asi tesco, potom billa a lidl vôbec, lebo malý bol po 2 hodinách v lidl plienke mokrý až na chrbte...absolutne nám nesadli

clever sme mali, ked bol menší, boli fajn, ale tiež už išli riadne s cenou hore 😠 ....už sme ich dávno nemali, takže neviem, ako by sa osvedčili teraz

trpezliva
30. júl 2008

zase mame cely chrbatik od vyrazok....asi kombinacia tepla a Tesco plienok...No je to divne, ze to ma len druhy krat a pritom od narodenia pouzivame tie iste plienky... 😒 .
Kupila som dnes v Bille tie akciove, vyzeraju na pohlad super a nemaju tu gumicku na chrbte, ako Tesco..mozno to vadi nasej Lili.

zuzanat
31. júl 2008

ahojte, ja som kupila v lidli to male balenie plienok (16ks) a bola som s nimi velmi spokojna a su omnoho lacnejsie ako tesco plienlky. takze to mame na striedacku, ak su v tescu v akcii tak kupim tie alebo inak lidl. v bille neviem ake su plienky, kolko stoja?

vladkaz1
1. aug 2008

Baby ake su tie z Billy? su papierove?zevraj sa oplatia a su dobre no neviem dufam ze su neni igelitove lebo sa ich chystam kupit.dajte radu 😉

sasenka
1. aug 2008

igelitové nie sú navrchu je celkom pekná potlač, ale nepáči sa mi, že nemajú žiadne elastické časti - ani vzadu, ani lepítka nie su pružné, podobne ako LIDL plienky 😒 . A stoja 299,- normálne, 269 v akcii.

sasenka
1. aug 2008

No a my použivame TESCO, alebo zelené Pampersky
Moje skúsenosti v skratke:
oranžové Pampers Sleep and Play, celkom fajn na den, su tenké, treba častejšie meniť, oplatia sa, ked napr. dieťa často kakaá a aj tak prebalujete
LIDL - malý bol mokrý a cely zadok polepený gelovými guličkami z absorbentu 😒
Babylove - tie novorodenecké 2-5 kg su super, ale teraz sa mi už nepáčia, lebo sa cele vnutro rozpadne a absorbent tiež prechádza až na zadoček - navyše, vysoká cena!
Huggies, to skor zelené, ale to čo tam je napísané, že vydržia 12 hodín - neplatí (aspon v našom prípade) ☹
Hellen Harper - celkom dobré su tmavomodré
Háppy - kupila som, no nejako ma nenadchli, klasika

terkaf
1. aug 2008

aj ja som spokojna s tesco plienkami

katka755
1. aug 2008

tesco fialove su ok ale u nas su drahsie ako huggies,co sa cudujem lebo huggies su vyborne.pampers sleep and play su hrozne strasne tenke

katka755
1. aug 2008

hlavne treba skusat,poradit sa velmi neda si myslim,nie kazdemu dietatu seknu tie iste

lusya
1. aug 2008

my sme pouzivali huggies newborn, potom sme presli na Tesco fialove a boli super...skusili sme aj Huggiesky modre - nevidela som osobne rozdiel medzi Tesco a Huggies (myslim, ze to boli Premium, alebo cosi take 😅 )

teraz sme zasa na Tescacoch 5-9kg a zda sa mi vsetko ok, az na to ze Maťkovi sa nejako vysusa pokozka, ale to asi nema s plienkami nic spolocne, lebo ma suchsiu pokozku aj na ramenach...takze v podstate nic zle na Tescace - uz tiez cakame na akciu 😵

maca793
9. aug 2008

ahojte dávam na známosť že od stredy budú fialové tesco plienky po 315,-sk.

kosicanka1
9. aug 2008

hm, skoda, ze zmenili vyrobcu, uz to nie je co byvalo, boli sme zaryte fialove teskacky, ale teraz to absorbcne jadro uz nema taku kvalitu ako predtym, ved tu aj pisu niektore baby, ze sa vyhadzali deturence

maca793
9. aug 2008

ja som dala avízo, lebo dnes mi doniesli letáky zaručene odporúčam ísť do tesca na nákup od strdy bude dobrá akcia a veľa vecí 1+1 zadarmo.

abetka
11. aug 2008

takze aj plienky budu 2+1???

katja78
12. aug 2008

fialové tesco plienky používame asi pol roka, predtým sme kupovali zelené pampers, ale odkedy ich začali napúšťať aloe vera (z toho mala malá strašné zapareniny), už ich nekupujeme. Oranžové pampersy sú dosť tenké, tesco majú lepšiu výdrž, dnes mi dokonca prespala celú noc v jednej a plienka neprepustila.
Keďže naša malá v noci stále dosť pije,tak to riešime fixies plienkami, tie vydržia celú noc.

viabella
14. aug 2008

Ja som ich pouzivala pri dcere pred styrmi piatimi rokmi a stali menej ako pampers a kvalitou sa vyrovnali. Neprepiskala ich, neboli alergenne a vydrzali naozaj dlhsie ako mnohe zvucnejsie znacky.Dnes by som ich pouzivala od narodenia.Kamaratka ma male babatko a odporucala som jej ich a je spokojna.

lyzenka
14. aug 2008

ja neviem.....používala som tesco plienky boli super....až donedávna, keď ich začali robiť akésik iné....tenšie a trošku viac smrdia....malému sa hneď riťula zaparila a dosť škaredo....Teraz je v Tescu akcia na Tescáče a aj na Pampers....vrátime sa k Pampers....škoda, že to tak pokašlali....

sasenka
15. aug 2008

ja pokial možem, kupim najradšej tiež Pampers zelené, ale ked je v TESCO akcia, tak vezmeme aj tie a to davam, ked viem, že budeme aj tak prebalovať o chvílku ... napr medzi kúpaní a auložením na noc, alebo ked maly ma kakanice. cenovo to velky rozdiel ani nie je, ked uvážim že Pampers kupujem 4 a Tesco nam treba 4plus, kedže nie su take elastické.
Ale inak su velmi dobré, len tie Pampersy su tenšie a maju tie elastické boky - to sa mi páči.