Aké máte skúsenosti s fialovými Tesco plienkami?

susik77
31. júl 2007

Ahojte, pocula som, ze tieto plienky su velmi dobre ani nie su velmi drahe. Len sa obavam alerg. reakcie...Na zaciatok sme kupili pampersky, ale chceme po par tyzdnoch skusit tieto Tesco plienky. Ake s nimi mate skusenosti?

katusha
11. okt 2007

teraz su tecove plienky v akcii 😉
skoda, ze som den pred zaciatkom akcie kupila ine plienky 😅 kupila som helen harper, a inak som ani necakala ziadnu slavu, ale musim povedat, ze aj s nimi som spokojna 🙂

lyzenka
11. okt 2007

tie dvojky tesco plienky sú od kolkych mesiacov?

maminka07
11. okt 2007

ak myslis tie MIDI 4-9kg tak my sme ich davali od 4 mesiacov

lyzenka
11. okt 2007

maminka, a sú aj menšie?

pegy
11. okt 2007

Baby, co mate vacsie deticky, viete mi poradit? Maly ma 10kg, pouzivame tesco fialove 4ky, su mu dobre, az na to ze stale ma od nich dotlacene nozicky a to ani nieje nejaky macko. Skusali sme aj ine druhy, aj tesco 5ky, ale tie su pridlhe.

wladka
11. okt 2007

peggy??? my sme uz na 5.. 😉 od roka 😉 .. ja nekukam podla vahy..ale podla proporcii 😅 .. a skusili ste 4plus???? tie su o kusok vacsie..

tigri
11. okt 2007

fialove tesco su fajn, aj huggies premium, pampers active baby mi hrozne smrdia chemikaliami...co si rozhodne nekupujte su tie nove Linteo plienky...su take akoby igelitove a pustaju modru farbu na pokozku 😠

zuzidr
11. okt 2007

modrú farbu na pokožku?fakt kvalita 😒

dannynka
11. okt 2007

pegy-no aj mne sa zda ze od tych 4-riek ma otlacene stehienky asi budem musiet vyskusat ako pise wladka 4+,aj som nad nimi rozmyslala 😒 😒

ena
11. okt 2007

peggy: Filip ma nejako okolo 12 kg a pouzivame este relativne v pohode 4, kupili sme uz aj 4+ ale este ich nemal. a lidlacke pouzivame tie stredne zelene 14 kusove ..

tigri
11. okt 2007

zuzidr, uz som pisala aj na urad verejneho zdravotnictva, tak som zvedava, ci s tym budu nieco robit

pegy
11. okt 2007

Skusali sme aj tie 4plus, je to stale rovnake. Z Lidla sme kupovali tiez tie zelene, mensie balenie zn. Cien, ale tie sa mi zdaju take dlhe

sstefi
11. okt 2007

mna babylove moc neoslovili, ale to asi len kvoli tomu, že som náročná, lebo som zvknutá na tesco plienky. Ale odporúčam kupovať väčšie číslo ako napr. z tesco, lebo nám boli malé 😕 , tak tam stoja. A tesco sme nadalej na tej istej veľkosti.
Takže radšej väčšie z babylove. 🙂

dannynka
11. okt 2007

ena-aj my sme mali tie lidacke a tiez sa mi zdali celkom fajn.
su na druhom mieste unas hned za tesco plienkami 🙂 🙂 🙂

zuzidr
11. okt 2007

teraz je akcia na TP?neprišliel mi leták 😠 😀

katusha
11. okt 2007

baby a tie lidlacke plienky maju len male balenia ci aj nejake vacsie?
ja som ich este veru nekupovala, tak neviem 😉

dannynka
11. okt 2007

zuzidr-ano od stredy je na ne akcia 😉 😉 😉
katushha-no tie lidlacke su aj male a asj velke balenia.. 🙂 🙂

ena
11. okt 2007

katusha: byvaju aj vacsie balenia, ale neviem ake su, cenovo vyjdu myslim drahsie ako tie male.. my kupujeme len male..

sstefi: my sme babylove pouzvali len newborny a tie boli celkom ok.

sstefi
11. okt 2007

ale vraj sa viac oplatí kupovať menšie balenie v lidli. ja som len raz kúpila vyskúšať, sú dobré, len trošku veľké som kúpila(to bolo po tej skúsenosti s babylove, ež boli malé 😀 )

dannynka
11. okt 2007

sstefi-no veru aj ja si myslim ze viac sa oplatia tie v tych malích balenach.
A ked su v akcii tak ta vidu lacnejsie na kusy ako tie iste ale vo vačšom balení 😉 😉 😉 😉

pegy
11. okt 2007

no ja som to pochopila tak, ze tie male balenia v Lidli su ina znacka ako tie velke. velke sme este nemali, pocula som ze tie mensie su lepsie

dannynka
11. okt 2007

pegy-no veru si ma zaskocila,teraz som si nie ista ci to jedna znacka zajtra ak pojdem do lidlu tak kuknem 😅 😅 😅 😅

pegy
11. okt 2007

tie male su isto CIEN, od nich sme mali aj obrusky a boli dobre. Maju aj ine veci, mydla, cistice apod. a baby tu pisali, ze tie velke balenia maju nejaky indikator, ci je plienka pocikana, tak podla mna to su nejake ine.

katka76
12. okt 2007

tak sa pridavam
tesco: + makke, tvarovane, elasticke, super absorbcia 🙂
lidl:+ OK, - dlhsie
pampers:+ makke, tvarovane;- prekakali sme sa az na lopatky
babylove:newborn skvele, tie druhe priemerne
huggies premium:tvrdy papier, po bokoch kratke

lyzenka
12. okt 2007

aké sú vlastne najmenšie tesco plienky?

lyzenka
12. okt 2007

haloooooooooooooooooooooooo

jana20
12. okt 2007

ahoj...
my smy sme pouzivali tesco plienky a teraz sme presli na lidl plienky...snimi som veeelmi spokojna 🙂
lyzenka - tusim najmiensie su od 2 do 5 kg..ale nie som si ista

dadka212
12. okt 2007

No najmenšie sú 2...to sú od 3 do 5 kg. 😉

maminka07
12. okt 2007

lyzenka: 1.MINI 2.MIDI 3.MAXI Tie mini su od 3-5kg

luciaj
12. okt 2007

my tiez pouzivame fialove tesco (teraz su v akcii za 299 sk, tak ideme nakupit aj vopred vacsie 😉 ). najpr sme mali pampers newborn, lebo tesco boli nasej malej velke, ale po dvoch tyzdnoch sme presli na tesco. a sme maximalne spokojni🙂