Aké plienky používate? Ktoré sa oplatia?

alinka76
17. júl 2007

Ahojte,
rada by som si začala chystať výbavičku pre bábätko a neviem, aké plienky teraz letia. Pred 7 rokmi som si kupovala hlavne baby love, alebo Huggies, ale viem ze teraz sú kvalitné aj v hypermarketoch. Aké máte s nimi skúsenosti? ktoré sa oplatia a nie sú z nich alergie? Díky za každú odpoveď.

manika77
8. okt 2009

najprv sme mali pampers nebola som spokojna...teraz huggies premium a tojours z lidla..a spokojnost 😉

kala713
9. okt 2009

My používame pampersky. Skúšali sme Tesco fialové, ale tie vždy precikal, plienky z Lídla nám nevydržali ani jedno cikanie. Huggies Premium nie sú zlé, ale keď sa viac pokakal, tak to mal až za ušami. Ešte chcem vyskúšať babylove. My máme asi náročné dieťa, cíká a kaká do najdrahšieho.

salonka77
9. okt 2009

Keby mal niekto záujem o tie babylove plienky, napiste do IP. Lebo pre malého sú zbytočné.

lisanda
9. okt 2009

Pampers od začátku nám sedí 1ky 2ky i 3ky. Teď jsem vyzkoušela I Huggies Premium jsou super -gumičky jsou k nezaplacení 😉 Chválené Babylove nám nesedli a malá se osypala - je cíťa. Pokud máte v blízkosti drogerku Teta tak tam mají super ceny plínek. 104ks pampers za 370kč a Hugisky 86ks za 300kč - v akci ještě levnější. 😉

martulikk
9. okt 2009

Taky se snažíme kupovat v akci, takže většinou mi plínka vyjde kolem 3Kč, zrovna včera jsem kupovala Pampers 2 - 94 ks za 274Kč v Kauflandu 🙂 Huggies mají teď v drogerce Rossmann - 90ks za 319Kč a ještě jsou k tomu navíc ubrousky 😉 Takže myslím, že taková trága to s cenama není...

standa82
9. okt 2009

Dievčence, môj syn kým bol maličký, mal plienky Happy, potom Huggies Premium a teraz používame Tesco ale tie nové zelené a sú super.

brnka
9. okt 2009

my sme "objavili" Billacke a Hypernovacke plienky - su super, skoda len, ze tie z hypernovy byvaju vacsinou vypredane.... neviete, ci nie su nahodou momentalne na Slovensku v akcii?

musko
9. okt 2009

Teraz pri druhom používam látkovky a som max spokojná 😵 , na noc ( alebo ak ideme na celý deň preč) tak jedine Fixies.
Pri prvom som vyskúšala Pampers, Huggies, Fixies a potom také "lacné" Francouzské plenky. Musím povedať, že Pampers ma sklamali - pretekali, najlepšie boli paradoxne tie lacné no a potom Fixies.

klba
9. okt 2009

my sme skusali rozne znacky, tesco plienky casto precikal nakoniec nam suseda poradila tojours z lidla a som velmi spokojna, maju dvojite gumicky na bokoch a este sa nestalo ze by mu uslo mimo plienku. 😉 🙂
a v lidli maju aj tie male balenia, ale to su ine, tie sme skusali ked nemali tie toujours a lidl mame pod domom tak sme ich kupili z nutnosti ale je to sto a jedno, tie nie su take super ako to vacsie balenie, je to ina znacka. 😉

nanika
10. okt 2009

salonka, ja by som ti ich aj zobrala, ale musela by som ich doma skladovat skoro rok, kym by ich mrne oblieklo 😀

smoulinka.ciko
10. okt 2009

Ja používám Tesco a z Billy - Clever a jsem opravdu spokojena 😅 Ale pozor Tesco ma dvoje plinek jedny se suchym zapínáním a jedny s lepitkama (ty jsou docela na dvě veci jsme se shodli s kamaradkami)

marionn
10. okt 2009

pre nášho drobca sú naj: Huggies Premium. 🙂 😵
Vyskúšali sme aj:
Pampers (no tie sú niečím napustené, tak som mala pocit akoby mal plienku stále vlhkú)
Pampers oranžové - alergizujúce ☹
Huggies klasické (pocit mokra) 😖
Tesco zelené - alergizujúce ☹

daanka85
10. okt 2009

Ako vam možu pretiect pampers plienky??? Neverim, ze su horsie ako ostatne... My pouzivame pampers active baby, mali sme aj sleep a play a aj huggies... AKoze nemam nic proti ziadnym, no pampers sa mi zdaju naj... Su makke, tenke... A NEPRETECU... Pravda- stalo sa- ked sme mali este par kusov velkosti 2 na dopouzivanie a uz nam 3 boli ok... Ak vam mamicky pretekaju PAMPERS, tak potrebujete vacsie cislo 😉

marionn
10. okt 2009

🙂 Pampers ani nám nepretekali, tiež súhlasím s jemnosťou a fakt sú tenučké, ale mne sa nepozdávalo, že obsahujú krém, čo spôsobuje vlhkosť. Pre mňa sú na druhom mieste po huggieskach premium, hoci tieto sú hrubšie. Inak tiež používam aj klasické látkové, najmä doma počas dňa. Núti nás to chodiť, častejšie na nočníček 😉

tymothy
11. okt 2009

My jsme zrovna jedny z těch, kterým pampers protékali... 😉 Menší číslo kolem nožiček a větší na zádíčkách... Ale nebyly to jen pampers, ale i Alany a Huggies - máme holt asi moc pohyblivé dítě, nebo je neumím správně nasadit. 😀 Ale vůbec nám to neva, používáme je jen když není zbytí - jinak máme látkovky a na ty nedám dopustit.

carodejnica
14. okt 2009

Pre nás sú najlepšie - Pampers sleep and play (fantasticky sajú vlhkosť a sú pri tom tenučké)

Vyskúšala som:
Tesco - príliš hrubé, ale neboli najhoršie
Babylove - úplny otras, vôbec nesajú vlhkosť, všetko ihneď vytečie bokom buď popri nožičke, alebo chrbátiku

nanika
14. okt 2009

daanka85, nie je pravda, kazde dieta je ine, maly mal obdobie, ked precural vsetko a velkostou to nebolo... aj drahe aj lacne

lillie79
15. okt 2009

ahojte,
ja zatial pouzivam pampers - doteraz pre novorodencov a teraz ten novy premium care c. 1. okrem toho, ze sa 2x precikal su OK, ale je to tym, ze je dost pohyblivy. ale velmi dobre saju moc 🙂

zuzickah
10. nov 2009

Ahojte, chcem sa opytat ci mate niekto skusenost s plienkamy Happy od Bella baby. Teraz je totiz na ne dobra akcia v Hypernove. dakujem

koty
10. nov 2009

Zuzicka, pidi velikost pro novorozence celkem fajn, ty vetsi velikosti tak nejak divne smrdely a prtavec po nich mel extra super vyrazku (je na jednorazovky dost citlivy).

Jinak osvedcene obyc jednorazovky byly Huggies a Babylove. Usly i Tesco. Aktualne ale vydrzi dyl jen v Alana nebo Moltex.

kloranebb
13. nov 2009

Helen Harper - su super v tom, ze necitit tie gulicky gelu lebo je na tom este taka vatova vrstva akokeby (v sleep and play ich citit teda riadne na moj vkus), na chrbte maju gumicku a cast plienky, kde su gumicky po obvode noziciek, dost pretrca - (vyzeraju trosku ako boxerky - pampersky zase ako slipy) co je super! Vela krat mi totiz z inych plienok usla stolica aj na oblecenie a pritom chybalo tak malo aby to ostalo dnu.. na to sluzia prave tie predlzene okraje - teraz sa mi to uz nestava. Navyse su tenucke a nesmrdia ako som sa s tym stretla pri jednych lacnych (smrdeli ako pneumatiky). Ani nesustia - su jemne. Skoda ze na ne nebyvaju tak casto akcie... su dost drahe ☹

kloranebb
13. nov 2009

Aj ja chcem vediet ako vyzeraju bella happy...

alias313
13. nov 2009

kloranebb my ked sme boli teraz v nemocnici fasovali sme tie plienky bella happy a boli super, ani raz sa neprecikal a aj dobry material..inak pouzivame huggies a tie su najlepsie pre nas

aponchie
14. nov 2009

prisle mi vzorek huggies little walkers jsou uzasne teda..ja to magor rozlepila nevsimla jsem si ,ze je to navlekaci,ale zalepila to a drzi to uzasne myslim,ze bych je pak brala az bude chodit je to lepsi jak ty pasky

bzuco
14. nov 2009

ja mám teraz fixies, dala som ich malému na noc a musela som ho prebaľovať počas noci, lebo nie že pretiekli, ale boli akoby vlhké z vonkajšej strany, ked bolo v plienke nacikané, normálne som cítila také divné studené vlhko na dotyk aj cez overal....takže podľa mňa nie sú až tak super...a to tam toho moču nebolo až tak moc 😒

neviem čo idem robiť - najlepšie na noc nám boli fialové tesco, no tieto nové sú ako by menšie...a väčšie číslo ako 5 nie je ☹ , takže stalo sa mi, že okolo 2hej v noci bol malý mokrý až na plachtu, čo mu pretiekli....mám ešte 1 balík fialových a potom fakt neviem, aké budem dávať, ak chcem, aby malý spal až do rána v "suchu"

ešte aj tie bella happy boli na noc dobré, tak asi budeme kupovať tie

weronique1
14. nov 2009

Látkové - Baby Lucy, Popolini, Haipa daipa, Bumgenius, Blueberry, Kikko 😀

neurologia
14. nov 2009

Ahojte,

my latkujeme a 100% spokojnost... ale kym som si zabehla domacnost s drobcom tak sme asi 2 tyzdne pouzivali babylove z DM-ky a velmi spokojny sme boli.....

komisakpd
14. nov 2009

ahojte..no my mame vyskusane..pampers aktvie baby - asi naj, pootm pampers sleep and play, tak my nevyhovuje to, ze nie ne natahovaci ten suchy zips ale inac fajn, Huggies-tie nemam rada , chrbatik mal stale volny, Tesco - fialove a teraz zelene - super, skoro ako pampers len hrubsie no a BELLA HAPPY tie su tiez super, ako tescove..tie sme pouzivali aj newborn

snikol
14. nov 2009

ahoj.ja som syncekovi pouzivala viac druhov plienok:zacali sme aro plienkami z metra-vysledok uspokojivy potom sme mali fixies tie nam stale pretekali pampersky boli fajn tak isto aj happy a na koniec sme pouzivali libero tie boli najlepsie.pri druhom dietatku chcem pouzivat len cisto latkove plienky. 🙂

salonka77
14. nov 2009

My si pochvalujeme Pampers active baby, lepsie plienky pre malinkeho neexistuju 😀 su skvele, pekne mu sedia, priedusne, tenke, neprecika. Babylove najprv okej, ale neskor sa objavila cervena ritulka a nie sa tych zaparenin zbavit. Teraz mi visia tri baliky pod postielkou, no co uz...nevadi 😅 Tesco plienky nic moc, ine znacky som radsej ani neskusala, lebo predavacka mi sama odporucila Pampersky a odvtedy zapareninu nepozname. Pribeh so stastnym koncom 😀 😵 😀