Aké plienky používate? Ktoré sa oplatia?

alinka76
17. júl 2007

Ahojte,
rada by som si začala chystať výbavičku pre bábätko a neviem, aké plienky teraz letia. Pred 7 rokmi som si kupovala hlavne baby love, alebo Huggies, ale viem ze teraz sú kvalitné aj v hypermarketoch. Aké máte s nimi skúsenosti? ktoré sa oplatia a nie sú z nich alergie? Díky za každú odpoveď.

tinyna
9. sep 2016

Mamicky, mrknite sem: https://kidmarket.sk/
Maju vyborne ceny na plienky a ostatny sortiment a rychle dorucenie tovaru. Nemusite sa tahat po obchodoch a navyse usetrite🙂

lilu7
22. máj 2017

plienky:babylove. krém proti zapareninam:bepanthen care a kozmetiku:sebamed.🙂spokojnosť so všetkým

matus411
25. máj 2017

Dobrý deň iné skúsenosti so plienkami?vyskúšali sme ich už veľa potrebujeme niake čo veľmi dobré saju moc Ďakujem za kazdu radu pekný deň prajem😊

lilu7
25. máj 2017

A ake ste skusali?ja som mala newborn pampersky a potom babylove uz len.na noc aj den a spokojnost😊

matus411
12. jún 2017

Plienky Dada
Balenie 8.50 eur
Vlhčené po 1.2 eur
Pre tých čo ich ešte nepoznajú sú podľa recenzií v porovnaní lepšie ako pampers premium care,tel. 0902/266289(Púchov)

matus411
13. jún 2017

Prosim pani J.krizanovu z Vranova nad topľou aby sa nám ozvala,posielali sme jej Dada Plienky len inzerát bol zmazany a nevieme jej nick.poznate ju niekto?

janka_janka86
16. máj 2023

Ahojte mamičky, chcela by som pomaličky chystať výbavičku pre naše bábo .. mohla by som spýtať aké plienky sú podľa vás najlepšie okrem Pampers . Čo si myslím že sú aj kúsok predražené. S akými plienkami máte skúsenosť ???
A ďalšia otázka.. akú kozmetiku používate pre bábo . Rozmýšľala som nad bupi alebo. Alebo DM značka babylove???
Ďakujem za rady a odpovede