Aké plienky používate? Ktoré sa oplatia?

alinka76
17. júl 2007

Ahojte,
rada by som si začala chystať výbavičku pre bábätko a neviem, aké plienky teraz letia. Pred 7 rokmi som si kupovala hlavne baby love, alebo Huggies, ale viem ze teraz sú kvalitné aj v hypermarketoch. Aké máte s nimi skúsenosti? ktoré sa oplatia a nie sú z nich alergie? Díky za každú odpoveď.

ashley
25. feb 2009

Ahojte.
Tak isto ako vikiem pozuzivam len pampersky.. skusala som aj ine znacky, ale maly sa mi bud zaparil, precikal alebo vyhadzal. Od narodenia ma citlivu plet, tak som sa rozhodla viac neskusat. Pouzivam active fit, alebo baby dry a som velmi spokojna. A tiez kedze zijem v zahranici, tak ich mam o dost lacnejsie.
A tak isto sleep'and'play precikal.

gabika53
26. feb 2009

pre malinkú používam len Pampers, lebo je citlivá moc a pre staršieho Tesco fialové, úplne sú fajn, ale malej by som ich nedala.... 😉

mami.sk
11. mar 2009

do pôrodnice sme kúpili Pampers new baby - sú najmenšie a nevedela som aké veľké bude miminko 😀
potom sme dostali Huggies, Happy , Tesco fialové aj tesco biele a našťastie všetky znášala dobre...
mne sa najviac pozdávajú Pampers a Tesco fialové 😉
Biele tesco sú hrozne igelitové a aj keď Terezka sa ešte veľmi nehýbe tak hrozne šuštia 😀 ale keď sme ich dostali a nie je žiadna alergia tak ich minieme 😀 😀 😀 a vadí mi aj to , že nemajú suchý zips 😒

clarissa
13. mar 2009

my sme v porodnici mali huggies newborn-maximalna spokojnost a teraz pouzivame pampers sleep and play a tesco fialove...neviem ci je to tym ze dcerka je este cerstvy novorodnec,ale tie sleep and play vobec neprecika a neprekaka a to vie do nich pekne nalozit 😀 navyse su hrubkou uplne toiste ako pampers newborn a tie si maminy chvalia 😕

nanika
5. apr 2009

clarissa, ono je to rozne, pocula som, ze chlapci sa precuravaju viac. U nas bolo take obdobie, ako zacarovane, asi mesiac, dva, co den, to som ho aj trikrat prezliekala. Maly ma patnast mesiacov a konecne prestal v noci pit, lebo viac sa najedol v noci, ako cez den... Myslim, ze so znackou to nesuviselo, lebo v tom case sme pouzivali Tesco fialove a kvoli tomu som potom kupila aj Pampers aj Huggis a bolo to uplne rovnake. Potom sme presli na babylove a u tych sme uz zostali, ziadne vymyslance, maju siroke pruzne pasy na bokoch, jednoducho genialne 😉

zuzanale
22. apr 2009

Ahojte my momentálne používame DM babylove a preto chcem ponúknuť ak by mal niekto záujem a používa pampers vymením DM kupony na plienky pampers Economy Pack -1,70€, plienky pampers Giant Pack - 1,70€,
vlhčené obrúsky pampers 2x 72 - 1€ za kupony na bybylove plienky a vlhčené utierky

ankan
25. apr 2009

baby na stránke http://predaj.slando.sk/bratislava/plienky_pamp... sú pampersky po 8,30 balíček. nejako sa mi to nezdá sú moc lacné čo vy na to?

yasmina
25. apr 2009

ankan nie su lacne da sa pozhanat aj lacnejsie...vozia to z PL, HU a AT 😉

pippa
25. apr 2009

ahojte, my používame fialové tesco a páčia sa nám,tie modré veľmi nie, nemajú gumičku vzadu na chrbátiku a zdajú sa mi veľmi igelitové 😉

ankan
25. apr 2009

poraď kde.

pippa
25. apr 2009

kupujeme ich v tescu v bb, teda švagriná nám ich nosí a sú aj cenovo dobré a nie sú parfumované

yasmina
25. apr 2009

ankan ...napr. mimibazar

bihan
25. apr 2009

látkové

dadulik
25. apr 2009

my sme po roku pouzivali fialove tesco, potom sa z nich malej urobila strasna plienkova dermatitida 😲 , no a teraz pouzivama Babyś z rakuska, obchod zielpunkt, su to take ich klasicke plienky bez nazvu, ako ma napr. to tesco. A ja na ne nedam dopustit, zatial naj plienky 😉

dadulik
25. apr 2009

"do roku"

janka5861
25. máj 2009

Ahoj dADULIK,CITALA SOM tvoj prispevok,ze sa malej urobila plienkova dermatitida co si jej na to davala prosim Ta ? Urobili mi to teraz pampers a neviem ake plienky mam davat a co mu mam na to dat.
Dakujem

standu
25. máj 2009

janka vetrat vetrat...ak mozes, latkove plienky aby to dychalo a my sme mastili aj imazolom, ten kupis volne, sudocrem....niekomu sa osvedcila aj modra indulona 🙂

veronikahel
25. máj 2009

my sme sa raz vyhodili z pampers vlhcenych obruskou a zabral na to sudocrem. plienky pouzivame len huggiess. nemeníme iné...

k1k2k3k4k5
28. máj 2009

Ahojte, chystam sa do porodnice a chcela by som sa Vas spytat, ake plienky sa Vam osvedcili u novorodenca? Pampers alebo Huggies? Alebo je to jedno? Vdaka.

elibetka
28. máj 2009

Ja mám plienočky pampers aj vlhčené utierky 🙂

manika77
3. jún 2009

ahojte mne maly precika pampers jak nic ☹ ...a tesco fialove niee este sa mi nestalo ze by tie prepisal...v porodnici som mala pampers ale nebola som spokojna 😉

standu
3. jún 2009

ja som bola, kym som pouzivala jednorazovky, najviac spokojna s pampers active baby, aj s newborn...teraz by som to malej uz na zadok nedala 😎

dudri
3. jún 2009

latkove plienky...Som pouzila plienky Tesco fialove, nemali sme problemy... Jednoducho som zamilovana do latkovych plienky....

hasleerka
5. jún 2009

ja som používala dlho pampers sleep and play ... teraz na noc používame len z lidla a som spokojná ... švagriná napr. používala pampers a malá sa jej vyhádzala

daanka85
19. jún 2009

Nechapem, ako mozu drobci precikat pampers plienky... To ako z kade? Pravda aj nam sa to stalo, ale to len vtedy, ked som mala este par ks pampers 2 a uz nam 3 boli potrebne, tak to ano... Ale mala ma plienku od 20,00 do 5,00 minimalne a este ju neprecikala zatial nikdy, KLOP, KLOP 😉
A som pampers max spokojna... Ak niekomu zreaguju fakt a dostane z nich vyrazky, ale bo nieco, tak to chapem a je mi to luto ☹
Ale poznam maminy, ktore povedia, no urcite, take drahe!!! A pritom ich casto kupime aj o dost lacnejsie ako napr. tesco...

miavin
20. jún 2009

ahojte - ja prispejem, my sme používali pampers newborn - a stalo sa, že to drobec precikal, ale bolo to kvôli tomu, že už sú malé, takže sme hneď prešli na 3 pampersky - a sú fantastické a načúra do nich teda kvalitne.....takže my sme za pampersky. Ale každé bábätko znáša plienky ináč, niektoré sa vyhádžu z pampersiek, iné z huggies a tak... treba oskúšať.

berus222
24. jún 2009

nas maly sa z pampersiek vyhadzal a od vtedy nemozem najst take, ktore by vyhovovali.

lenka138
24. jún 2009

teraz už používam látkové, ale pred tým som mala babylove a bola som spokojná, i keď teraz by som nemenila ani náhodou

mamutka
24. jún 2009

makucke farebne, proste latkove, nohavickove, kapsove aj zavazovacie, co pride 😀 nebicko na ritke
ziadna umelina predsa nemoze dychat, aj ked na balicku jednorazoviek to napisu aj z kazdej strany

lenca30
25. jún 2009

ankan ja som inuly tazden bola v madarsku a kupili sme plienka pampers newborn 108 za cca 400 sk myslim, že je to dobra cena, v tescu