Aké plienky používate? Ktoré sa oplatia?

alinka76
17. júl 2007

Ahojte,
rada by som si začala chystať výbavičku pre bábätko a neviem, aké plienky teraz letia. Pred 7 rokmi som si kupovala hlavne baby love, alebo Huggies, ale viem ze teraz sú kvalitné aj v hypermarketoch. Aké máte s nimi skúsenosti? ktoré sa oplatia a nie sú z nich alergie? Díky za každú odpoveď.

aponchie
14. nov 2009

Libero si pamatuju jak byl bracha mimino/18let zpet /to zacalo abylo to silene drahe prej mati rikala

nanika
15. nov 2009

Bzuco, kolko ti maly vypije tekutin od vecera do rana? U nas neexistovala plienka, v ktorej by vydrzal celu noc, lebo tej tekutiny boli kvanta, ked mi prespal uz celu noc, vecer len jedna flasa, upravilo sa nam to a teraz uz vydrzi v noci len s nacvicnou babylove. Aj ta byva vacsinu noci sucha. Tak drzim palceky, chce to len cas a teraz nejake plienky, ktore vydrzia, alebo prebalovat aj v noci :(

My pouzivame vyhradne babylove, v poslednom case byval maly zapareny, nebolo to plienkami, jednoducho dozrel cas na cikanie do zachoda, ten moc a tuhe uz maju uplne ine zlozenie a drazdia mu ritku. Takze cez den slipky, von a na spanok plienocku a konecne je klud 🙂 Ale musim sa pochvalit, ja baba slahnuta, uz som kupila brusku-babu plienky do porodnice a tie su take malilinkate, uplne ine ako tie juniorky, co teraz Oli nosi, dokonca sa mi pozdavaju o mnoho viac, ako ked som prvemu kupovala do porodnice novorodenecke pampers 🙂

muriel293
23. nov 2009

ahojte tak my sme prešli z tesco plienok na coop plienky pretože odkedy robia tie "nové" tesco tie esentials či ako sa volajú tak sa mi hrozne nepáči to ich "zapínanie",tak sme vyskúšali coop plienočky a som veľmi spokojná,stoja 10eur,sú pekné,dobre sa zapínajú a vyhovujú aj malému. A aj dosť dobre sajú,len na noc aj tak dávam huggiesky aby sa toľko nebudil,lebo coop na noc neboli dobré-teda aspoň nám,s huggieskou vydrží aj do rána,ale coop tak nasiaknutá toľký čas nevydrží ale na deň je super. 😉

blazka24
23. nov 2009

baby ja si nemôžem vynachváliť pampers active baby kupujeme veľký pak ......sú síce drahé ale ak bude malý starší tak prejdeme na lacnejšie len musím vás tu prečítať ktoré sú dobré, lebo huggies sú drahé a nie moc dobré pre krpca a mala som aj z dm-ka tie boli dobré na začiatok pre krpca.......

bzuco
23. nov 2009

nanika...no večer pred spaním 210 mlieka a ešte aj 1x v noci tú istú dávku

nanika
24. nov 2009

Bzucko, to sa divim, to by ti ta plienka mohla zmaknut :( Nas pil do vyse roka kazde dve, tri hodiny tu 210 a to bolo o zivot... Prebalovanie aj dva krat za noc. Oni uz tieto velke plienky velmi nesaju, to je uplne nieco ine ako tie mini velkosti, teraz myslim babylove, uplne ina hrubka to je, takze s nimi by som to na tvojom mieste neriskovala. Neviem, ako su na tom ine znacky.

bzuco
24. nov 2009

nanika...no vidíš - nezmákne ☹
asi teraz na "staré kolená" 😀 prejdeme na drahé pampersky...tie som pri malom vôbec nepoužívala, vystačili sme si aj s lacnejšími plienkami...no ale vidím, že ich asi budeme musieť kupovať - teda aspoň na noc ich budem musieť dávať
ked bola dcérka malá, mohla jedien pampersky a tie pred 7 rokmi boli riadne drahé - ale čo sme mali robiť, ked z každej inej značky sa vyhádzala na ritke 😒
ale tie vtedy zmálky riadnu záťaž...to plienka mala niekedy aj 5 kíl 😀 ráno....pudlo mala B. až po členky, ale tá plienka vydržala všetko 😀

adrika8
24. nov 2009

plienky, vyskusala som uz hadam vsetky od pampers cez hugies,halen harper po obycajne s kauflandu...pokial nebude tvoje babatko alergicke,cize ked sa mu z nich nevyhadze ritka tak mozes pouzivat hoci jake...ale poviem ti ze aj lacna alternativa ma ten istzy ucinok ako draha...

salonka77
24. nov 2009

Ahojte maminy, vyskusali ste tie nove plienky od Pampers Premium care? Videla som ich v obchode, jeden balik velkostou midi, kde je 60 plienociek, stoji necelych 16eur. Mam na ne zalusk. 🙂 Mate s nimi nejaku skusenost?

nanika
24. nov 2009

podla mna je to len dalsia habadura tahat z matiek peniaze :(

nanika
24. nov 2009

Lebo cenou su asi o tretinu drahsie ako obycajne zelene pampersky a mne su drahe aj tie...

aleachim
24. nov 2009

My je zkoušeli a byly dobré, tenké, příjemné, seděly, neprotekly. Jsou ale dost drahé tak jsme je používali jen přes léto, když se hodně paří v plenkách zadek. Navíc, než se pokazily, tak jsme používali Alana z dm, protože jsou eko, ale teď jsou nějaké divné. Protékají 😠 , což dřív nedělaly. Jo, jo, zase zlepšení....

salonka77
24. nov 2009

Tak to je pravda, cena je dost prehnana. Sme spokojni s Pampers active baby, ale chcem vyskusat aspon jeden balik. Pomer cena a pocet kusov je strasny, keby tie premiumky davali aspon castejsie do akcie... Nasmu anjelikovi skodili babylove, tesco, tak sme museli zakotvit pri najdrahsich plienkach, no co uz, asi ma luxusnu ritulku 😀 Dakujem za rady 😉

nanika
24. nov 2009

Salonka, tu su lacnejsie, ale kvoli postovnemu si treba urobit zasoby...

http://www.webareal.sk/najlacnejsieplienky/esho...

salonka77
24. nov 2009

Dakujem nanika 😉

miavin
24. nov 2009

ahojte - zapojím sa aj ja - náš drobec asi nie je vyberavý, skúsili sme aj babylove, aj pampers sleep and play...ale od začiatku používame pampers active baby - nikdy sme nemali zaparenú riťku ani iné kožné problémy, žiadne precikanie - nič...maximálna spokojnosť - a my chodíme pampersky kupovať do Poľska - balenie tam stojí 350 sk

muriel293
26. nov 2009

my sme s pamperskami začali po príchode z pôrodnice ale ich kompletne precikal,až mal chrbátik mokrý zakaždým... 😖

kozinka
26. nov 2009

teď hodně používáme Happy plenky jsou super, řekla bych že lepší než Tesco a rozhodně lepší než pampersky, které nás hodně zklamaly... ☹ používali jsme je dost dlouho a vše OK, ale pak dva balíky (mega packy) byly úplně na prd, ráno měla malá mokré pyžamko - rosily se ze spoda z toho gelu.. ☹ tak nevím jestli vadná várka, ale za ty prachy by se tohle stát nemělo ☹

nanika
26. nov 2009

Myslim, ze dnes je taky obrovsky vyber co do druhov a ceny plienok, ze si vyberie kazdy. Mne ked sa po dlhodobom pouzivani babylove dostal do ruk balik pampersiek, potesila som sa, uspesne sme do nich zo zaciatku, urcite prvy polrok kadili. Ale poviem vam, ze som si po poslednej plienke vydychla a nechybaju mi 🙂 Dufam, ze babatku zadocek prezije babylovky, ak nie, som ochotna kupovat alany, ale do pampersiek pojdem ako poslednych...

muriel293
26. nov 2009

happy mi dačo vraví ale netuším teraz kde ich majú...ku ktorým sa dajú prirovnať a akú majú cenu??

kozinka
26. nov 2009

Happy jsou teď už skoro všude, já je kupuju v Hypernově, mají na ně hodně dobré akce, třeba teď byla akce 1+1 balík zdrama, tak nás vyšel jeden balík na 114- (42 plínek 🙂 ) ale jinak je mají za cca 230,- a pak jsou megapacky tam je 62 plínek a stojí 280 v akci a to je skoro pořád 🙂 Jinak bych je přirovnala k tesco plínkám (těm lepším) ale ještě o trochu lepší bych řekla - více absorbují a jsou příjemnější na dotek a mají hezčí obrázky 😀 jinak jsou taky pružné 🙂 no třeba vyzkoušett každému vyhovuje něco jinčího 🙂

alusha
27. nov 2009

ja uz asi tiez ostanem verna babylovkam aj pri druhom dietatku, lebo ked som otehotnela, mi nenormalne zacala vadit vona pampersiek, alebo skor smrad ☹ tiez som sa nevedela dockat, kedy ich miniem a uz ich nekupim

salonka77
27. nov 2009

Alusha - ja zas milujem vonu pampersiek, vzdy ked ho prebalujem, tak musim novu plienku ocuchat, he he he 😀 😀 😀 alebo ked otvaram nove balenie 😅 😅 😅

cerkris
27. nov 2009

pri prvom synovi sme používali huggies vkuse nám ich prečúral, potom fialové tesco plienky a potom sme zakotvili pri libero značke, teraz pri druho, aj z lidla tie sú dobré, babylove a najhoršie boli pampers sleep and play takže sme sa vrátili ku liberu a nebudeme meniť, sú za super cenu predávajú sa hlavne v madarsku

mavion
27. nov 2009

my pouzivame pampers active baby,huggies premium,tiez nase najhorsie plienky boli pampers sleep and play...otras...ja sa cudujem ze ich este nestiahli s predaja...

lul
9. dec 2009

ahojte, aky je rozdiel medzi pampers active baby a sleep and play? Nevedela som, ktore kupit. Vzala som active baby, jumbo balenie, kus vysiel 4,60 sk, dobra cena? Je tam 94 ks. Dik🙂

lul
9. dec 2009

pardon, je to nie active baby, ale new baby 🙂

nanika
9. dec 2009

Lul, sleep and play by nemali mat pruzne boky a celkovo su tensie a nekvalitnejsie. Podla mna si kupila v norme, active na nete ponukaju za 13,27 Eur, ks 4,25 Sk, zasa to nie je taky rozdiel na zabitie a este som do toho neratala postovne...

to.beruska
9. dec 2009

baby aky je rozdiel medzi midi a maxi pampers activ baby

to.beruska
9. dec 2009

inak my pouzvime aj pampers dru a tie su skvele