Aké plienky používate? Ktoré sa oplatia?

alinka76
17. júl 2007

Ahojte,
rada by som si začala chystať výbavičku pre bábätko a neviem, aké plienky teraz letia. Pred 7 rokmi som si kupovala hlavne baby love, alebo Huggies, ale viem ze teraz sú kvalitné aj v hypermarketoch. Aké máte s nimi skúsenosti? ktoré sa oplatia a nie sú z nich alergie? Díky za každú odpoveď.

31majka12
19. nov 2012

@klikklak ja som minule v bille v akcii kupila bella happy za 6,74e a su suprove...
inac dobre plienky su babylove z DM aj kvalitou aj cenou..alebo toujors z lidla ked su v akcii

zu2za3na
17. feb 2013

ahojte, my používame iba Pampers active baby, kúpili sme aj Sleep and Play ale boli moc tenké, malý vypije veľa čaju a hneď bola precikaná v polovici noci a kým znovu zaspal prešli aj dve hodiny...používali sme aj Huggies ale tie sa mi zdali nejaké tvrdé a mokré keď sa malý pocikal...neabsorbovali tak dobre ako by som chcela...pumpers sú síce drahé ale spotrebujete ich menej za deň ako iné vďaka dobrej absorpcii. V noci mi syn vypije aj tri 150ml fľaše čaju takže ak sa nezobudí a je v polospánku ja ho ani nebudím, aby som ho prebalila a ráno sa budíme v poslednom čase stále pocikaný...no a čo, prebalím ho, prezlečiem do sucha a zapareniny teda nemá...ani žiadne alergie. Začali sme už kupovať väčšie od 7-18 kg , č. 4. lebo sme si mysleli ,že sa ráno nezobudí pocikaný(keďže majú viac absorpčnej vložky) ale on aj tak toľko ciká, že keď ho v noci aspoň raz neprebalím tak je ráno pocikaný.

zaraaa
24. feb 2013

Ja používam len zelene TESCO plienočky a som moc spokojna,aj ked každu noc je synček precikaní ale možno asi preto,že cely den musí stale niečo sustavne piť,aj v noci 2x sa zobudí na čajík alebo milečko 🙂

betysek
25. feb 2013

Látkové. S nimi ušetříš nejvíc, okud nepropadneš sběratelské váši vzorů, např. anavy.cz

lifka123
25. feb 2013

Vacsinu dna aj v noci pouzivam latkove, ked ideme niekam von tak pampers alebo zelene tesco.

ducci
27. feb 2013

my pouzivame pampers premium.. pouzivali sme sleepi and play, ale tie v noci precikala.. huggies nam vobec evyhovovali.. celkom v pohode boli aj tie z dm

peggy2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
amouramour
1. mar 2013

ja som asi zvlastna ale tie z dm sa vam nezdaju strasne hrube?

megan_
5. mar 2013

Používame happy, som veľmi spokojná. Neprecikajú sa a oplatia sa kupovať v akciách. Teraz majú 2+1 v ich eshope www.bella4you.sk
Používali sme aj z dm ale k týmto sa stále vraciame

blackcat8885
17. mar 2013

Plienky babylove z DM sú porovnateľné s pampers,neviete?Ako sú cenovo?Teraz kupujem pampers ale chcela by som niečo kvalitné a lacnejšie

ivanka.7
28. mar 2013

@amouramour zdaju sa mi trochu drsnejsie :D ale aspon nepachnu tak strasne ako ostatne :D

amouramour
28. mar 2013

@blackcat8885 no ak si zvyknuta na pampers, pridu ti neporovnatelne;)pampersky su tenucke, vyborne absorbuju...ja som kedysi nebola ich velky zastanca ale ako sa mi Pauli zacala zaparovat zo vsetkych inych pouzivam len zelene pampersky a nemame ziaden problem...

magali
28. mar 2013

@blackcat8885 no ja som zasa zasadne proti pampers a len za babylove, pampers nam stale pretekali a vobec niesu tensie ako babylove, skor by som povedala ze mensie, preto sa mozu zdat tensie.. babylove kvalita a neporovnatelna ceny oproti ostatnym a ak mas dm kartu, mozes uplatnovat este zlavy a to sa fakt oplati, ja kupujem v dm vsetko pre maleho, teraz uz je toho pomenej lebo je uz vacsi, ale inak uplna spokojnost..
ale musis vyskusat, co tebe resp dietatku vyhovuje

kollarova
30. mar 2013

@lenadka ahoj,prosim ta kde si kupila tie plienocky fixies s tym vykrojom na pupocek.dakujem

lenadka
30. mar 2013

@kollarova ahoj už dávno som ich nevidela, už pred 2.5 rokom sa ťažko zháňali /cez internet skús vyhľadať, vtedy som našla len tak v drogériách vôbec/, ale sú ešte aj happy plienočky pre novorodencov a tie tiež majú výkroj.

kollarova
30. mar 2013

@lenadka dakujem

tomikejt
26. júl 2013

mamicky a ake plienky su podla vas uplne najhorsie?

jasminecek
11. nov 2013

Dle mě jsou nejhorší Pampers sleep and play, smrdí a nevypadají moc kvalitně, nepoberou to, co např. Pampers Active baby anebo Premium care. Ty Premium care teda sají perfektně, ale příšerně smrdí a syn se mi po nich hrozně oprudill. Teď máme plenky Happy Mimi (neplést s Bella Háppy), je to značka, která je pouze v Teta drogerii a spokojenost. Vyrabí ji Slováci, neni napuštěná žádným gelem a pobere taky hodně. Za 56 plenek 200 Kč.

veronicka1901
11. nov 2013

Bella Happy su super, aj Pampers active baby. Z tych lacnejsich plienocky z DM aj z Tesca Baby essentials sa dali.

ivaana789
11. nov 2013

Ja som nedala dopustiť na plienky z Lidla ( Toujours) ale nedávno prešli akousi zmenou...teda mali byť vylepšené..(.sú tenšie s nejakou super absorbčnou vrstvou) ale opak je pravdou....malá sa v kuse precikáva...kúpila som teda väčšiu veľkosť(myslela som,že už jej treba vzhľadom k váhe a veľkosti) a znovu precikaná....to sa mi u tých starých dobrých Lidlových nikdy nestalo...prešla som na DM-kové....jednoznačne u mňa vedú ako najlepšie...

malamonika
6. máj 2014

moj maly a s papersiek vyrazky co mam robit 😒

mamkakatka1
9. máj 2014

@malamonika a používaš tie oranžové? my sme sa tiež z nich vyhodili :( skús zmeniť plienky. my používame happy a maximálna spokojnosť. kupujeme ich iba v akciách. teraz je v tescu a na internete http://www.bella4you.sk/bella-4-you/eshop/10-1-... my používame midi ale majú tam všetky veľkosti.

rajojo573
13. máj 2014

Ahojte, ak by ste mali niektorá záujem viem Vám doviesť plienky DADA, sú kvalitné aj čo sa týka absorbovania, zapínanie na suchý zips, bez chemikálií. Výrobca ČR. 8,7E/balík. Viac na mojom bazari rajojo573.

katty8
7. júl 2014

Ahojte máte niektorá skúsenosť s plienkami Pampers New Baby- Dry velkosti 1?

migely
11. nov 2014

zdravím my používame pampers z Rakúska a keď nemáme čas tak lidlovske a mám ešte jednu otázku tie pampersky sú parfumované?? keď v Lidlovských sa mala pokaka tak smrdí celí byt a v pamperskach jej musím voňať riťulu každú hodinu lebo malá sa vždy niekde zašije a tam tlačí do plienky potvorka mala neviem či sa hambí alebo sa nechce prebaliť hneť 😅

vajanka
5. dec 2014

Toto su super plienky a da sa objednat aj vzorka, neviem, poznate ich niektora? teraz je s nimi aj sutaz mozete vyhrat moony Air Fit podľa vlastného výberu. http://goo.gl/RxfUwo

veronikanika5
15. dec 2014

teraz je akcia na happy plienky pri kúpe 4 balení je cena 8 € http://www.bella4you.sk/bella-4-you/eshop/25-1-...

9723
29. dec 2014

Ahojte babi bi ste mi neporadili ze ktore plienki su pre dieta dobre
🙂

myshela13
30. dec 2014

Ahojte, ake plienky odporúčate kúpiť pre novorodenca? Látkové či jednorázové? A do pôrodnice aké sú lepšie? Som prvorodička a nevyznám sa do tohto. Ďakujem za každú odpoveď.

matus411
15. júl 2016

Maninky dobry vecer potrebovala by som poradit ake plienky su dobre mam 8 mesacneho synceka pouzivali sme lild pluenky boli super ale niak mi ich mali zacal precuravat a neviem ktore su naozaj dobre mate skusenosti niektora dakujem 😄