Aké plienky používate? Ktoré sa oplatia?

alinka76
17. júl 2007

Ahojte,
rada by som si začala chystať výbavičku pre bábätko a neviem, aké plienky teraz letia. Pred 7 rokmi som si kupovala hlavne baby love, alebo Huggies, ale viem ze teraz sú kvalitné aj v hypermarketoch. Aké máte s nimi skúsenosti? ktoré sa oplatia a nie sú z nich alergie? Díky za každú odpoveď.

siwike25
18. aug 2008

Ahojte baby my sme nedavno objavily v Bille -cleveracke plienky,poviem vam su velmy dobre,vyrovnaju sa teskackym plienkam.Zapačily sa nam a od vtedy ich kupujeme a aj cena je bombova ak su v akcii tak stoja 260sk a ak nie tak 300sk.Ale vrelo vam ich odporučujem .Ani raz ich maly neprepišal,a aj on je snimy spokojny 🙂 🙂

zrzulka
22. aug 2008

ja by som sa chcela opytat kolko balikov miniete mesacne plienok? potrebujem vediet pre kamosku ktorej sa ma narodit babo, my pouzivame latkovky.

siwike25
24. aug 2008

Ahoj zrzulka my kupujeme 3 až 4 baliky plienok-no sme kupovaly ale teraz sa odvikame takže iba na spinkanie použivame.Zozačiatku sme kupovaly 3 baliky a stačily nam na mesiac,ale u každeho to je inakšie.pa 😉

ingra73
17. sep 2008

ahojte mamičky, v LIDL som objavila úplne suprové plienky, majú nejaký nový obal, názov majú TOUJOURS, boli v akcii, tak som ich kúpila, dva balíky za cenu troch (150ks plienok za 658sk, čiže kus /4,30sk vo váhovej kategórii od 8-18kg)a neľutujem, lebo sú ozaj super. Doposiaľ sa nám osvedčili jedine Pampers active baby, z ostatných sa malý stále vyhádzal, alebo ich prečural, a tieto lidlacké ani nepreciká, ani žiadne nežiadúce vyrážky nemá, aj gumičky sú super, akurát, vôbec netlačia, čiže my asi prechádzame na túto značku, 😒 teda dúfam, že dochádzame, lebo už by sa patrilo odúčať od plienok 😀 😀 😀 , tak snáď som týmto príspevkom niektorej berzradnej mamine pomohla, i keď viem, že každé dieťatko reaguje na každú plienku inač. Želám veľa úspechov 🙂

vieruna
23. sep 2008

Ahoj. Chcela by som sa spytat ci niektory vyrobca robi newbornove plienky 2-5 kilo vo velkych baleniach. Najvacsie balenie sme nasli Pampers, ale aj to je len 43 kusov. Kedze budeme mat dvojicky, tak by som prijala nejake viac Jumbo balenie 😀 Dakujem

veronikahel
1. okt 2008

ahoj! huggies robí velke balenie 80ks newborn. sú to najlepsie plienky. my používame iba huggies, aj ked sme už vyskúšali aj iné, ale neboli sme spokojní, hlavne malý nie... tie velke newborny stoja asi 449 Sk, my sme ich mali tiež v pôrodnici, ale potom sme doma už používali dvojky od 3- 6kg. majú super zapínanie, na suché zipsy, aj ked sú ešte velke, tak ich pekne zalepíš nad seba... my si vždy počkáme, keď sú v akcii po 299 Sk, alebo v metre bývajú po 285 Sk a nakúpime si do zásoby, aby sme nemuseli kupovať za 349 Sk. A to velke balenie s 30% naviac sa oplatí, keď stojí 399 Sk...

hipuska
21. dec 2008

ahojte, chcem sa iba spytat, ze ake velke plienky mam kupit na zaciatok? Tie 2-5 kg alebo 3-6 kg? Myslela som, ze najskor tie mansie ale teraz neviem kolko kusov kym neprejdem na vacsie. Babetko si myslim, ze nebude velke...

jaj, zajtra uz musim kupit tak mi rychlo niekto napiste..

adulik23
21. dec 2008

hipuska - ja som kupila na zaciatok 2 baliky 2-5kg, a potom prisla mamina s 2 takymi istymi balikmi a nakoniec aj sestra s jednym, takze sme mali 5 balikov 2-5kg a bola som presvedcena, ze sa to neda minut. 😅 a minuli sme. dokonca sme este dalsie 2 prikupovali a az po 7 balikoch sme presli na 3-6kg.
maly sa narodil 3,5kg, takze priemer. 😉

hipuska
21. dec 2008

adulik vdaka, to boli tie mensie balenia ci vacsie?

bzuco
21. dec 2008

ja som teraz kúpila vynovené euroshoper plienky v hypernove a sú super....dávnejšie boli igeliťáky na lepku...teraz sú papierové na suchý zips a stojí balík 200,-...vo váhovej kategorii maxi (neviem presne...asi 7-18kíl) je ich tam 50 ks a vychádza plienka na 4,-.....tie najmenšie vyšli 3,50,- za plienku 😉 a najväčšie 4,50,-....naozaj sa oplatia 😉

lyongirl
21. dec 2008

my sme prednedávnom kúpili Huggiesky, lebo boli v Metre za nejakých 260 Sk, sú to tie staršie/modro-červené/, ale je na nich napísané NEW, kúpili sme 7-16 kg, malý má okolo 12 kg a sú malé 😝 , ledva ich zapnem, tak som taká sklamaná. Síce ich dávame a som s nimi spokojná, len s tou veľkosťou ma to dorazilo....

sassi
21. dec 2008

ja kupujem v LIDL to velke balenie TOUJOURS a su super
a ked nie tie, tak fialove TESCO, alebo Pampers (klasicke zelene) ak su v akcii

Hugiies a Babylove sa mi vobec neosvedčili, Happy som kupila len raz a nenadchli ma
Pampers Sleep and Play som kupovala kym bol maly malinky a často kakal, že som aj tak často prebalovala a na leto, že su tenké
Pri dcerke som kupovala tmavomodre Hellen Harper, tiež bolo fajn ale teraz ich už nekupujeme

sassi
21. dec 2008

hipuska, na začiatok ti stačia tie Newborn teda 2-5 kg
vyhoda je, že maju inu štrukturu a pojmu aj riedke babatkovske kaknie
ja som mala Babylove z DM-ky a tie boli fajn, ale väčšie sa mi neosvedčili (rozpadáva sa vnutro, ked už dtobec sa viac pohybuje)

capy
21. dec 2008

hipuska my sme mali hned pampers 3-6 a maly mal 3380g.

sassi
21. dec 2008

naš mal 3500 a tiež mu 3-6 neboli velke
ale minuli sme najskor tie 2-5, mali sme 2 baliky po asi 40ks

sassi
21. dec 2008

inak take male miminko s aprebaluje 8-10x denne... takže aj ked budeš mať 100ks, tak to je tak na 10-14 dní

hipuska
22. dec 2008

dakujem vsetkym za radi. Uz som vyslala manzela kupit...

hipuska
22. dec 2008

jejda, myslela som rady...

saudi
10. jan 2009

My pouzivame od narodenia Babylove z DM, ale zatial len po tie Midi, ziadne precikanie, ani iny problem. zatial sa ale mala moc nehybe, tak neviem povedat, ci sa zmolkuju, nam nie.

veronikahel
12. jan 2009

ahojte, tie, ťo používate huggies premium, maju teraz v 101 drogerii za cca 429 SK a ešte dostanete aj knižku Macko Pu... je to balenie 50% naviac...

avanka
12. jan 2009

Tak my striedame Huggies clasic a premium a Fixies, len keby tie Fixiesky neboli take drahe 😠
Pampersky Sleep and play sa nam neosvedcili, vobec nesali, ked sme Lukyho odbalili, mal zakazdym mokru ritku a Tescove sa mi tiez nepacili....

jonatanka
12. jan 2009

pouzivali sme tesco fialove ale presli sme na pampers active baby, skvele plienky, ak sa podari dalsie babo budem verna pamperskam

miroslava72
12. jan 2009

My pouzivame od narodenia Babylove z DM este stale midi...som s nimi zatial spokojna.
Po narodeni sme sem tam sme kupili aj Bella Happy..aj tie sa osvedcili, no a co sa tyka pampers Sleep and play,tak mala ich dostala pod stromcek od starkych,no viac by som ich nechcela,presne ako pise Avanka,vobec nesali,ziadne pruzenie a dokonca ich mala aj precikala...a to uz skusame aj nocnicek.

katarinkad
12. jan 2009

my sme vyskusali kadejake plienky, no najviac nam vyhovuju Babylove z DM a Pampers Active baby. Pampersky su trochu tensie a krajsie ako Babylove, no to nas synator este nevie ocenit 😀 😀 😀

trpezliva
23. jan 2009

mate skusenost niekto s tymito plienkami z Hypernovy??
my pouzivame na striedacku DM babylove a Clever z Billy..su super obidva druhy, len som nasla v letaku akciu na tieto Euroshopper..nikdy som o nich nepocula. ake su??? maju gumicku na chrbte? ak hej, tak nie su pre nas..
Dik.http://www.zlacnene.sk/letak/1817/p/22/

alusha
23. jan 2009

ahoj, my sme ich nedavno kupili, su papierove (nie su igelitaky), maju suchy zips, ale nie je ten suchy zips taky pruzny ako na babylove z dm, su podobne ako helen harper... nam sa viac pozdavaju babylove kvoli tomu pruznemu zapinaniu... gumicku na chrbte nemaju 😀

najjulinka
23. jan 2009

My používame čokolvek papierové, negumové... Cenovo najlepšie vychádzali SEVENA z LIDL 😉 , ale tie nemali malinkaté.. Používali sme kadečo... Teraz Lucinka používa plienyk LIBERO a Kristián BABYLOVE z DM 😉

zuzanale
23. jan 2009

Neviem ...my sme poskúšali tiež kadečo sme hodne dlho používali seveny s lidlu ale teraz už máme plienočky len na noc a tie seveny sú pre nás málo pružné resp nám neprekryjú boky tak máme tiež z lidlu, ale tie toujours máme tú strednú veľkosť 7-18kg sú bez gumičky na chrbte ale majú výborné pružné boky sú síce drahšie ale oplatia sa 😀

dicinka1
28. jan 2009

ajojte..kolko balikov plienok mam kupit tych pampersok newborn 2-5 kg? 😕 dakujeeeeem

sassi
28. jan 2009

dicinka, do nemocnice 1 balík
počítaj s tým, že take malinke babo spotrebuje 8-10 plienok denne (postupne klesne spotreba na 4-5 plienok)
takže neviem, kolko je v balíku, ale kup si na začiatok okolo 100ks plienok (to maš tak na prve 2 týždne) a potom uvidíš, či ešte newborn,a lebo už 3-6kg, aj podla toho, aké sa narodí velké a ako bude priberať