Aké plienky používate? Ktoré sa oplatia?

alinka76
17. júl 2007

Ahojte,
rada by som si začala chystať výbavičku pre bábätko a neviem, aké plienky teraz letia. Pred 7 rokmi som si kupovala hlavne baby love, alebo Huggies, ale viem ze teraz sú kvalitné aj v hypermarketoch. Aké máte s nimi skúsenosti? ktoré sa oplatia a nie sú z nich alergie? Díky za každú odpoveď.

kloranebb
15. aug 2009

Pre novorodeniatko som pouzivala Pampers new baby a bola som s nimi spokojna. S precikanim problem nebol, to vsak asi aj vdaka castemu prebalovaniu. Potom mi znama podarovala Pampers Active Baby a s tymi uz spokojna nie som. Maly ma 5 kilo a neviem ci su mu velke alebo co, ale ked sa pokaka, najdem "kaku" aj na chrbte. Navyse mi fakt vadi ta aroma. Osobne si myslim, ze cim menej pridanych umelych veci tym lepsie. Po tejto skusenosti som si kupila Huggies newborn 2 lebo su do 6 kilo ale musim povedat, ze pre moje 5,5 kilove babo su uz male. Tie suche zipsy sa mu zarezavaju do noziciek, lebo ho uz velmi neobidu tak ako asi maju. Ale prekakanie na chrbat nehrozi.. Uvidim, skusim kupit vacsie a vyskusam co to spravi - dufam, ze tie vyrobca neparfemuje ako Pampers.

inneska
15. aug 2009

ja používam fialové tescové na striedačku s babylove z DMky 🙂 spokojnosť s oboma 🙂

vikykiss
15. aug 2009

pampers 🙂

lul
18. aug 2009

ahojte,

chcem sa spytat, za kolko kupujete huggies premium? vcera som pozerala 2jky a na kus to vychadzalo 4,68 sk/ks. je to dobra cena alebo su aj lacnejsie?

treba mi kupit do porodnice radsej aj 1tky?

emmka3
18. aug 2009

my uz pouzivame latkovky, ale na novorodenca som mala Pampersky c1, take zlte a boli paradne, lebo mali taku perforovanu sietku (dvojky uz ju nemaju), cez, ktoru prazenicka pretiekla dovnutra, takze nesedel v kakach ...

lul
18. aug 2009

dovnutra? a myslela si asi lezkat, lebo asi este nesedkal... ci som to zle pochopila?

emmka3
18. aug 2009

to "nesedel" som myslela obrazne, jasne ze lezkal 😉 ano, je tam v tych plienkach na povrchu taka akokeby sietka ... je to vyvinute speci na "prazenicku"

chymenitta33
18. aug 2009

ahojte

my pampers a huggies premium 🙂

lul
18. aug 2009

chymenitta - a cenovo ako vychadza kus premiumky?

lul
19. aug 2009

to tu nik nepouziva plienky? 😕 😕 😕

cuchre
19. aug 2009

lul, ja kupujem pampers,a le vzdy pozriem na zlacnene.sk, ci nie su v akcii, tak potom kupime viac. porovnavam cenu za kus...

janina1977
19. aug 2009

my huggies premium alebo babylove z dm, v poľsku som kúpila za cca 4 skk/ks

kloranebb
21. aug 2009

cuchre: vdaka za typ na ww.zlacnene.sk - vobec som o tom doteraz nepocula. Zda sa, ze si mi svojim prispevkom usetrila do buducna pekny balik penazi 🙂 Dakujem 😵

rose86
23. aug 2009

baby tu mate tip: pampers giantpack velkost 2- 108ks 3-6 kg, velkost 3 96ks 4-9kg, velkost 4 82ks 7-18kg, velkost 4+ 74ks 9-20kg, velkost 5 68ks 12-25kg, velkost6 64ks 16+kg vsetky za 15,6 €
pampers newborn 43ks 2-5kg cena 7,8€
plienkove nohavicky pampers vsetky velkosti pre chlapcov, dievcata cena 10€

maju tam viac tovaru. mlieka, kasem presnidavky, atd.

info na evi.agh@gmail.com

ja kupujem uz len odtial plienky lebo sa to naozaj oplati

katy2
23. aug 2009

v hypernove je teraz super akcia na pampers 😉

katy2
23. aug 2009

ja jednoznacne pampers active baby.... kupila som aj v lidli plienky toujours, lebo to tu na MK baby chvalili, ale vonkoncom nie som spokojna... uz to lutujem... ostaneme pri pampers 😉

simona1906
23. aug 2009

katy2, po kolko vychadza kus?

miavin
23. aug 2009

ahojte - pripojím sa - my používame pampers active baby - skúšali sme aj baby - love no nevydržia toľko čo pampersky, ak môžem odporučiť - kto má možnosť - choďte nakúpiť plienočky do polska - v ktorom koľvek obchode budú lacnejšie ako u nás, my kupujeme v Nowom Targu - balenie cca 350 sk - myslím, že to je dosť podstatný rozdiel....

miavin
23. aug 2009

ešte dodám, že aj mne sa stalo, že náš drobec mal 5,5 kg a používali sme newborn pampersky - a precikal, kúpili sme väčšie - active baby - spokojnosť nadmieru - malý ma 7,2 kg - zatiaľ ani jednu neprecikal, neprekakal a to mal niekedy riadne šupy. Stane sa že sa možno prekaká, ak by kakal ráno - lebo v noci vôbec neprebaľujem - až ráno o 6-tej a je nacikané riadne, no v pohodičke. takže moja skúsenosť - active baby - už sme kúpili aj väčšie od 7-12 kg tak som zvedavá, ale sú najtenšie a aj keď možno nevoňajú nejak krásne - sú najšetrnejšie k pokožke. my máme vyše 4 mesiacov a nikdy sme nemali zapareniny. ťuk ťuk... pre istotu

mavion
24. aug 2009

Ahojte,my pouzivame Pampers active baby a Huggies premium.som s nimi spokojna.ale tiez som vyskusala viac znaciek kym sme zostali pri tychto dvoch.Este boli celkom fajn Toujours z lidla 🙂

rose86
26. aug 2009

tak ja som s toujours nebola absolutne spokojna. maly mi ich precikal jak handru 😠

bmmz
26. aug 2009

huggies premium mega pack midi bol pred dvoma tyzdnami v 101 za 9,99 ked som si uplatnila zlavu 3percenta na orange kartu tak vysla plienka 3,70sk za kus

susisus
8. okt 2009

No my sme hneď po pôrode vyskúšali vzorku Pampers premium care a už sme pri nich ostali, sú úúúžasne makkučké a nikdy ich neprepišká ani neprekaká. 🙂

salonka77
8. okt 2009

V pôrodnici sme používali pampers new baby, doma tesco plienky a prednedávnom babylove z dm a z nich chytil nechutné zapareniny, celá červená riťka, tak sme sa vrátili k tesco už zeleným plienkam, nič sa nezlepšilo. Nakoniec sme ju vyliečili pamperskami active baby, sú perfektné, priedušné, tenké malému neškodia, on má citlivú pokožku. Najhoršie na tom je, že teraz mi doma vysia dve balenia babylove plienok ☹ ale radšej ich nebudem používať, aby mu zase nezaškodili. Radšej pampers ako zapareniny 😎

iinuska
8. okt 2009

ja som spokojna s pampers od narodenia. V nemocnici davali huggies, tiez neboli zle

lea132
8. okt 2009

ahojte, ja pouzivam Pampers a v pohode, mala som aj babylove, ale zdalo sa mi, ze su nejak citit mocom a tiez mi ich prekakala..

martulikk
8. okt 2009

Používáme Pampers new baby a Huggies Premium 🙂 Teď jsme měli i jedno balení těch nových bílých Pampers (nepamatuji si název) a ty byly taky super

klematis
8. okt 2009

my používáme Pampers od narození a jsem velmi spokojená, zkusili jsme i Huggies Newborn a ty byly taky super, ale u nás v drogerce se Pampersky prodávají za 350kč, takže vyjdou levněji než Huggiesky

mami.sk
8. okt 2009

pouzivali sme Pampers a Tesco fialove na striedacku ale odkedy sme vyskusali Babylove z DM tak ine uz nekupujem 😉
su super aj preto ze nie su parfemovane 😉

susisus
8. okt 2009

salonka77 - no my tie babylove používame na kakanie keď malá tlačí, tak jej rýchlo podsuniem, alebe pri kolike na masírovanie, keď potom vyjde hnačka, sú také tvrdé a papierové.