Aké plienky používate? Ktoré sa oplatia?

alinka76
17. júl 2007

Ahojte,
rada by som si začala chystať výbavičku pre bábätko a neviem, aké plienky teraz letia. Pred 7 rokmi som si kupovala hlavne baby love, alebo Huggies, ale viem ze teraz sú kvalitné aj v hypermarketoch. Aké máte s nimi skúsenosti? ktoré sa oplatia a nie sú z nich alergie? Díky za každú odpoveď.

maaja
17. júl 2007

hm, skusim, lebo sak podla mna malo vypije ked je takto hicno ...

tomaslavka3
17. júl 2007

veronika,tie väcsie deti mi dost pomahaju.Frmol mame momentalne pri kupani,lebo male sa vrtia vo vanicke,na prebalovaku.Uz nemozu ostavat same,ani na sekundu,ako ked boli v perinke.Vtedy som ich aj sama okupala.

veronika13
17. júl 2007

hej, veď 9 mesačné, to sú už šidielka 🙂 to je dobré že ti pomáhajú. Ak sa ťa môžem spýtať, to bolo prirodzené otehotnenie či umelé?

maaja
17. júl 2007

tomaslavka, a to mas vsetko baby ???? a ako sa vam podarili trojicky ???

veronika13
17. júl 2007

muž sa cíti asi ako v háreme nie?

tomaslavka3
17. júl 2007

maaja,skus dat pit do odmerky na lieky,co je ta ako striekacka.Ja som u trojciat zacinala tak s cajikom. Praveze to bolo uplne prirodzene otehotnenie. 🙂 🙂 🙂

melory
17. júl 2007

to musela byt trojmilovacka

maaja
17. júl 2007

tomaslavka, ale my normalne pijeme z flasky, aj mliecko ...

tomaslavka, a navod na take otehotnenie neni ? teda ja by som tak dvojicky brala ;)

veronika13
17. júl 2007

minimálne 🙂

tomaslavka3
17. júl 2007

Ja nikdy nepochopim ako a preco prave ja trojicky.To teda on je aj v hareme,lebo on ma este dve dcery.Len sa smeje,ze robi len na "vlozky a pampersky".

maaja
17. júl 2007

tomaslavka, a nepozicas mi ho ? nech mam doma parik ;) mozno aj dvojicky sa zadaria 🙂

veronika13
17. júl 2007

že na vložky a pampersky 😀 😀 😀 tvoj muž musí byť číslo. Však snáď vedel čo robí, nie?

tomaslavka3
17. júl 2007

to veru trojmilovacka bola,ze by to ovplivnil aj sposob milovania a orgazmu??? melory,ty si tusim z TT,ze?

maaja
17. júl 2007

takze existuje navod ;)

tomaslavka3
17. júl 2007

maaja aj nase male pili z flasky,ale ked som potrebovala,ze by vypili viac dokazali to tou striekackou. ze,ci nepoziciam?vies kolko zaujemcov uz bolo,to by teda uz nevladal 😀 a cislo to teda je,co si navaril teraz musi zivit a driet na tolke krasky 😀 😀 😀

veronika13
17. júl 2007

tak nech sa snaží chlapec 🙂 požehnaný medzi ženami

lenadka
18. júl 2007

tomaslavka, su chutne tie tvoje dievky 😀 len ich vycmukat 🤐 ale pravdu povediac som v soku a velmi ta obdivujem ako to zvladas, clovece s jednym dietatom je tolko prace a teraz 3 naraz, len co jedno prebalis, ides na druhe, tretie a kym to dokoncis vari mozes zacat odznova??? 😅 uuuuf drzim palce, este ze mas tu prvu dievku tak velku, asi dost pomaha, ze? 😉

nezabudka84
18. júl 2007

Tomaslavka, tak nech muz zaraba na pampersky a vlozky takym sposobom, akym tu dievcata pisu 😀 😀 😀 😀 😀 😉 😎

dadulka19
18. júl 2007

....tomaslavka....nááááááááááááááááááááááádhernééééééééé detičky.. 🙂 🙂 🙂

lucinda7
18. júl 2007

my používame fialové tesco a striedame s POOH Huggies 😝

tomaslavka3
18. júl 2007

Dnes sme usetrili na plienkach.V takych horucavach konecne boli hole,len klobuciky na hlavickach mali.Kupali sme ich v bazeniku na dvore a vo vnutri sa prehrali na podlozkach.Len teraz v noci ritulky su zabalene.

katmi
19. júl 2007

ja pripajam tiez svoju skusenost - kamaratkina mala sa z TESCO plienok tak nenormalne zaparila,ze mala co robit,aby jej tie zapareniny zmizli.. a ona pouziva Huggies.. a je s nimi spokojna.. 😉 mala nema ziadne zapareniny..

dannynka
21. júl 2007

ja tiez mozem doporucit foalove tesco plienky.vyskusala som vselijake ine ale vzdy som sa vratila k teskam lebo sa mi zdaju cenovo pristupne a aj kvalitne...
nosime ich od zaciatku s malimi skusobnimi prestavkami...

miladka
30. júl 2007

Ahojte baby, som tu prvy krat a neda mi neprispiet do diskusie. Nestihla som precitat vsetky vase prispevky, takze neviem, ci sa nebudem opakovat. Ked som bola este len tehotna s prvou dcerkou, velmi mi pomohli rady, co som nasla na takychto forach, tak som si povedala, ze ked budem mat nejake skusenosti, poslem ich tiez dalej. Co sa tyka plienok, pouzivala som pri oboch detoch fialove tesco plienky a som s nimi nadmieru spokojna. A aj vsetky moje kamaratky ich pouzivaju a su s nimi spokojne tiez. Tie biele tesco plienky su uplne o niecom inom, samy igelit a nikdy by som ich svojmu dietatu nedala - to su tie typicke lacne plienky, z ktorych mavaju deti vyhadzane zadocky. Ak by to citala aj cmulinko, chcem jej len povedat, ze ja som tych plienok velkosi 2 po 80 kusov minula az 7 balikov (na vacsiu velkost sme presli az ked mala dcerka 3 mesiace a 5,5 kg).

loren
30. júl 2007

tie tesco plienky myslite za 270 ci ako stoja ci tie drahsie okolo 350 co stoja

elliana
30. júl 2007

loren, tie drahsie...teraz su teskace v tmavomodrych a fialovych obaloch, tak tie fialove su lepsie a tmavomodre/kedysi boli biele/ su tie igelitove

loren
31. júl 2007

tak mi mame igelitove 🙂 ale nam sa osvedcili nemali sme najmensi problem 😉

lidka619
31. júl 2007

my uz nastastie plienočky nemáme, ale mne sa veľmi páčili plienky z Lídla, v zelenom balení - je ich tuším 12ks alebo 17 /už neviem presne/ za cca 60 sk

hasleerka
31. júl 2007

ja mám odskúšané tesco plienky tie fialové, vždy vyčkám ked je akcia, alebo používam aj pampers-sleep and play ... a kamáratka používa tie z lidla a je s nimi tiež spokojná

vesi
31. júl 2007

my sme používali fialove, tera tie druhé a sme spokojní s obidvomi 😀