Aké plienky používate? Ktoré sa oplatia?

alinka76
17. júl 2007

Ahojte,
rada by som si začala chystať výbavičku pre bábätko a neviem, aké plienky teraz letia. Pred 7 rokmi som si kupovala hlavne baby love, alebo Huggies, ale viem ze teraz sú kvalitné aj v hypermarketoch. Aké máte s nimi skúsenosti? ktoré sa oplatia a nie sú z nich alergie? Díky za každú odpoveď.

bystricanka
28. jan 2009

tak my požívame len tesco plienky. Ale dúfam, že cez leto sa od nich odučí. Už je najvyšší čas 🙂

dicinka1
28. jan 2009

sassi dakujem 😉

sirinka
28. jan 2009

huggies

sassi
28. jan 2009

bystricanka, aj ja dufam, že čoskoro žiadne
aktuálna spotreba plienok 1-2 (len na spanie a cez denne spanie väčšinou nepociká) 😀
a kupujeme TESCO, TOUJOURS, CLEVER, PAMPERS - to čo je v akcii, ved kvalita je porovnatelná

dicinka1
28. jan 2009

mne sa zda ze lepsie su pampers ci nie? 😒

sassi
28. jan 2009

mne sa tiež Pampers páčia, kupovala som ich na noc, kym ešte syn v noci pil a cikal
ale teraz mava úpo noci plienku často skoro (alebo aj uplne) suchu, takže škoda kupovať drahe plienky

ono to totiž dosť ide do penazí ...
a TESCO fialove alebo tie čo som písala su v pomere cena/kvalita tiež dobre, takže kupim, čo je v akcii
to časom sama prídeš na to, čo vam sedí, čo sa ti bude páčiť sa vyhovovať

niekto si chváli aj z DM-ky Babylove, ale ja som ich kupila 1x a nepáčili sa mi, tak isto Huggies (obidva druhy), alebo Háppy
ja som taky priskumník mali sme už asi všetky plienky, čo su na trhu ... 😀 😀 😀
ked vystihla akciu, kupila som vždy dopredu aj 4-5 balíkov, takže sme plienkovali relatívne lacno

janina77
28. jan 2009

Ja tiez kupujem hlavne to, co je v akcii a naraz aj viac balikov. Na noc viem, ze urcite neprecika Tesco fialove, tie u nas aj idu najviac.
Teraz som kupila v akcii tie z Hypernovy, su porovnatelne s Tesco, akurat nemaju na chrbte gumicku.
Pampers Sleep&Play som musela castejsie menit, na noc nehrozili, ale cez den vpohode, hlavne v lete, lebo su tensie ako ostatne spominane.
Huggiess Premium sa mi vobec nepacili, lebo tie boli mokre este aj cez papier, vecne som maleho celeho prezliekala.
Babylove som mala davnejsie, nepacili sa mi, lebo sa zbili do jednej guce a prepustali aj absorbent.
Fixies - vynikajuce plienky, ale brutal drahe, uz ich nekupujem.
Happy - vpohode, ale malokde ich maju a tesco sa viac oplatia.
Tie z Kauflandu mi raz nasi kupili, len sa sekli, kupili igelitaky, ale nemozem sa na ne stazovat. Prestriedala som ich cez den s papierovymi, maly sa mi takto nezaparil, boli vpohode.
Uz ma ziadne ine nenapadaju, co som vyskusala 🙂.

ciska
28. jan 2009

ahoj ja kupujem pampersky v rakusku a som spokojna. skusala som aj fialove tesco no zdali sa mi dost hrube a mala z nich mala potnicky na krizoch:((( dala som jej ich v lete mozno teraz v zime by boli ok.

bzuco
28. jan 2009

my cez deň wickies plienky alebo euroshoper z hypernoovy....vychádzajú najlacnejšie a malému sa ritka nazaparuje, takže si myslm, že pokiaľ ich dobre znáša, stačia aj lacnejšie 😉

a na noc fialové tesco

iwuskaaa
28. jan 2009

Aj tu asi platí, koľko ľudí, toľko chutí 🙂 .
My sme s Pampers neboli spokojní, neviem prečo, ale väčšinu ich malý precikal 😖 .
Huggies, celkom sa nám osvedčili a tiež aj plienky Babylove boli pre nás dobré 🙂 .
No a veľmi som spokojná s plienkami z Lidl - Toujours, nám fakt vyhovujú 🙂 ...
Ale chceme vyskúšať aj Tesco plienky, Happy, z Billy 😉

sassi
28. jan 2009

janina77 - presne rovnaky nazor mam 😉
ešte doplním
Toujours z LIDL - velmi dobre, porovnatelne s TESCO, a v akcii lacnejšie
Helen Harper - rovnake ako Huggies modre (lacnejšie)
a teraz mam aj igeliťáky z TESCO, ale na zimu nevadia, v lete igeliťáky radšej nie

Pampers Sleep and Play som kupovala, kym bol maličký a každu chvilku kakal, takže časte prebalovanie bolo aj tak nutné, a boli relatívne lacne

nika2007
28. jan 2009

TOUJOURS pouzivame aj my a mozem len doporucit 🙂

moravcula
28. jan 2009

ahojte,
my sme vyskúšali pampers, happy, huggies, ... a najviac sa mi pačili aj som pri nich zostala Huggies - aj keď tie drahšie (s pružným pásikom) sú lepšie. Niekto si chváli aj Tesco plienky. Teraz mám pre druhé bábo pripravené pampers a huggies aj tesco - a uvidíme, ktoré zvolíme 🙂

zuzanale
29. jan 2009

Ahoj tie toujours z lidlu sú dobré a teraz ich budú mať v akcii za nejake necele 10eur ale som prepočítala a pozerala lebo idem kupovať pre drobca čo sa v marci narodí tak naj cenovo pri tých najmenších bal aj mimo akciu vychádzajú tesco aj pri 80ks aj 72ks bal.

zuzana.k
29. jan 2009

my sme rok pouzivali bavlnene popoliny a taraz uz nic. 🙂

zuzula25
29. jan 2009

ja som spokojna s pampers,aj ked nemam s cim porovnat,ine sme neskusili,naco menit a pokusat,ked sme spokojni,hlavne mrnous

miri.b
29. jan 2009

latkovky a sme maximalne spokojny 🙂

danu
29. jan 2009

my pouzivame pampers alebo huggies, mali sme aj babylove ale potom sme sa z nich vyhadzali, cize sme ostali pri pampers a huggies

sassi
29. jan 2009

ja som pri dcere začala s latkovkami, nadšenie a chuť šetriť mi vydržali až cele 2 týždne ... kym sa jej cela ritka neosypala vyražkami
v papierovkách sa mi to nestalo nikdy 🙂

zuzana17
29. jan 2009

ahojte, my sme začali s pampers a aj teraz kupujeme ak sú v akcii, tiež dobré sú huggies a toujours z lidlu , chceli by sme ešte vyskúšať tesco plienky 😉

zuzana17
29. jan 2009

dicinka, na začiatok ti stačí kúpiť 1 väčšie balenie new born, potom si dokúpiš poprípade kúpiš už väčšie jednotky 😵
pampersky sú veľmi dobré, my sme ich používali pravidelne pokiaľ bol Miško maličký, no časom sme prešli skôr na "akciové", lebo pampersky sú dosť drahé 😠

sirinka
29. jan 2009

ja len huggies premium, tie klasik su hruza...pampers som ani nekupovala velmi, lebo boli vzdy o dost drahsie.
tesco plienky, babylove plienky v pohode, aj ked trochu hrubsie.

dicinka1
29. jan 2009

dakujem 😉

capy
29. jan 2009

dicinka my sme newborn nepouzivali. mali sme hned 1 pampersky. teraz mame 4 a sme s nimi stale spokojny. ale uz pomaly prejdeme na tesco fialove. aj pri prvom synovi sme to tak riesili ze kym bol maly tak pampers a ked bol uz vacsi tak tesco.

sassi
30. jan 2009

dicinka - Newborn plienky maju aj v DM-drogerie, mala som balík aj takých a boli tiež fajn, take male mimčo aj tak tak často prebaluješ, že ani nepostrehneš rozdiel (kvoli zvyčajne častému kakaniu)
ale väčšie DM-kove sa mi už nepáčili
ale vraj sa medzičasom už zasa zmenili,niektoré kočky ich kupuju a písali, že sa vylepšili, no ja nemožem posudiť, tie nove som nemala

tinka08
1. feb 2009

ahojte, my používame plienky z DM babylove. používam aj newberny aj maxi 7-18 a som max. spokojná. používali sme aj Huggies ale tieto sa mi zdajú najlepšie. navyše dlhodobo ich majú vo výbornej akciovej cene 😀 .

trpezliva
23. feb 2009

my pouzivame babylove/dm/,clever/billa/,toujours/lidl/..vzdy tie, ktore su v akcii. ale nemozu mat na chrbte gumicku, z toho sa vyhadze /fialove tesco/. vcera sme skocili do tesca za hranice do Madarska a maju tam vsetko omnoho lacnejsie! kupila som na vyskusanie Pampers Sleep and Play, 240 SK vyslo balenie 50ks. a su tiez super, take tensie, ale vonave. aj utierky, vyzivy (tie kvalitne bez cukru stoja okolo 17-19 SK/.
jaj a helen harper precikala hned prvu noc, mozno preto, ze maju divne velkosti, bud od 4kg do 8kg alebo od 9kg do 15kg, tie druhe som kupila ja, kedze nasa ma 9kg..ale asi su jej velke. a tie mensie by ju zas tlacili 😒 . tak odlozime na neskor, mozno sa nam niekedy zidu.

vikiem
24. feb 2009

Ahojte mamičky,

ja od narodenia mojej dcérky používam len pampersky - spočiatku new born (new baby) neskôr som prešla na pampers baby dry a pampers active fit. Tieto dva druhy plienok sa u nás nepredávajú - manžel mi ich nosí z Nemecka. A čo sa týka ceny, je neporovnateľne výhodnejšia než je cena pampersiek u nás, o kvalite ani nehovoriac. Napr. balenie baby dry veľkosť 3 104 kusov vychádza na 19 eur - u nás a ani v Rakúsku ich v akcii nedostanete za túto cenu. A navyše v porovnaní s tými našimi active baby majú aj baby dry aj active fit pružný pás, sú schopné absorvovať neuveriteľné množstvo tekutiny - ja dávam malej plienku večer o ôsmej a mením ju až ráno po 12-tich hodinách a ešte nikdy sa mi nestalo, že by plienka bola precikaná - a to ju ešte dojčím aj v noci viackrát. Takže ak by mal niekto záujem o niektorý z týchto druhov plienok, ozvite sa, manžel sa teraz vrátil z Nemecka, takže mám aktuálne ceny. Aj v marci sa chystá von, takže dovtedy prijímam objednávky.

mukky
25. feb 2009

Ahojte,my jednoznacne fialove tesco,mame aj pampers sleep&play tiez z madarskych nakupov 😀 ale mamka nam kupila a niesom spokojna,co ja,drobcek.Ked sa popiska,tak mrnci,na znak nepohodia.Ja menim plienocky casto,ale pri tychto mam pocit ze su velmi tenke,skoro sa precikaju,a nejak aj stale prekakaju po bokoch,co pri tesco sa stava velmi minimalne.Kolko deti,tolko chuti 🙂

mukky
25. feb 2009

A este som zabudla dodat ze nemam rada sladke vone,hlavne vanilku,potom ma boli hlava,no a tie pampersky vonaju strasne sladko ☹ 😒